Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

misulka03

Ze zásady nemůžu hodnotit moc hvězdičkami. Všechny tři díly mají jiný podtitul, ale v zásadě se moc neliší. Troy a Gabriela jsou spolu a Sharpey začne intrikovat, aby byla na výsluní a úplně na konci se z ní vlastně stane milá postava, která sice bojuje za sebe, ale v závěru je miloučká. Tento postup a vývoj filmu by mi nevadil, pokud by se to neopakovalo v každém pokračování. Tento film je prostě pro puberťáky, pokud se někomu líbí a je mu trošku víc, nemám nic proti tomu a rozhodně nikoho nechci tímto urážet, ale podle mě je tomu tak. Bohužel já už ve filmech hledám něco více, něco, co mě posune dál. Film, který mě něčím obohatí a najdu v něm nějakou hlubší myšlenku, tento film je však dělaný pro jiné účely, rozhodně asi po shlédnutí nad ním člověk nemá dál přemýšlet. Každopádně písničky jsou hezké, taneční choreografie neuvěřitelná a zábavná. A Vanessin úsměv milý a krásný. Takže se klidně na film podívejte a každý si z toho vemte, co chcete, ale rozhodně v tom nenajdete nic hlubšího. Ale to snad nikdo, kdo viděl předchozí díly nečeká. :) ()

Mrkvič

Panebože, nikdy nepoužívám slovo kýč, ale tady jsem to chtěl použít po 3 minutách. Tolik pitomých mouder, pořád jsem si říkal, kdy se to prudce zlomí a všechna ta moudra se začnou parodovat, ale nic takového se nestalo a já aspon na chvilku usnul. Myslel jsem, že to trochu zachrání písničky, ale kdyby hrály dvě pořád dokola, tak bych si toho asi ani nevšim. No to kecám, ale není to muj styl. Jednoduchý sladký popík je snad styl jen pro 12 TI LETÝ HOLČIČKY. ()

Kikania

Musím povedať, že muzikály naozaj nemám rada, je to žáner, ktorý fakt nemusím. No napriek tomu som sa snažila pri hodnotení byť objektívna. A vyšlo mi, že tento film si zaslúži akurát tak 1*. Podľa mňa príbeh a všetko dookola bolo oničom. Možno film pre 13-ročné dievčatá, ktoré sa idú zblázniť kvôli Zacovi Efronovi. Jediné čo stálo za pozretie, boli asi dve piesne a pár dobrých tanečných krokov. ()

Lachtaan

Kvůli starší sestře, která na téhle odpadní sérii od Disney Channelu kdysi opravdu ujížděla, jsem měl chtě nechtě tu čest s celou trilogií, otřesnými výkony tehdejších teenagerských minihvězd a otravnými songy, na kterých měla tahle slátanina stát. Kdysi jsem nemohl vystát ani toho Zaca a dneska je pro mě jedním z nejlepších v herecké omladině Hollywoodu. Alespoň on se dokázal vzchopit a HSM pro něj byl jen velmi chabým odrazovým můstkem. ()

Nihlathak odpad!

Styděl bych se dát tomu cokoli jiného, než odpad. Tvůrci si všimli, že už desetileté holčičky se rády malují a koupou se ve voňavkách, a tak to potřebují podpořit, či co. ()

MiCM

Přesně takový ten typ filmu, který je víceméně o ničem, ale celkem se na to dá dívat. Každpádně je to celkem lacné a stupidní.. ()

Ewey

Neuvěřitelné čím nás poslední dobou krmí ta obří nechutná korporace jménem Disney. Hezké tvářičky, sexy slečinky v minisukynkách se tu natřásají před chlapci. Krmí je jahodami se šlehačkou, hormony se bouří, netušíc, že láska se dá vyjádřit i jinak, než jen držením za ručičku, či pusinkou na tvář. Ani cigarety, ani alkohol, nedej bože drogy neexistují v tomto dokonalém světě. Podle hesla "Buď sám sebou!" tu všichni nosí stejné oblečky, stejné účesy, mají stejné sny. Jistě že to působí velmi vtipně, ale jak už bylo řečeno: "Je snadné to nenávidět", a tak jsem tomu dala šanci, chtěla jsem také okusit to davové šílenství, takových mladých dívek, jako jsem já. Není to tak hrozné. Patnáctileté slečny po skončení filmu stejně zamíří do nejbližší hospody, zapálí si a svým chlapcům dovolí mnohem více, než jen držení za ručičku. Takže nejsou až tak zkažené, jak jsme se báli:) ()

MikeZ

Přiznám se že jsem z prvních dvou dílů viděl dohromady asi 10 minut, ale to to jsem viděl patřilo k největším zrůdnostem jaké člověk může uzřít. A tak jsem dnes večer zapnul HBO, s myšlenkou, jestli třetí díl bude podobný. A podle počtu hvězdiček už nejspíš tušíte jaké to bylo. Bylo to peklo! Neuvěřitelně barevné a veselé peklo s veselýmy a hloupoučkými písničkami, které zpívají nesympatické Disneyho hvězdičky, jako je ten model Efron. Odpad nedávám jen kvůli některým řemeslně choreograficky zvládnutým tanečním číslům. Ať si klidně případné další díly dávají na nějaké té stupidní televizi jako je Jetix, když to bude tam tak klidně, hlavně ať se tomu už vyhnu. NIkdy více... 1/10 ()

sochy.zirafka odpad!

Chcete-li někomu vymýt mozek a přitom vynaložit co nejméně námahy, přilepte mu víčka izolepou a pusťte mu TOTO. Já osobně se cítím znásilněn filmem. Ano, jde to. ()

pravdovravny

Aké sú tie správne slová na popísanie ideálov a názorov, ktoré tento film ponúka?! Pre dospelých to bude pôsobiť nereálne a decky priam až naivne o čo sa snažia protagonisti. Ale ak si pozriete tento film s otvorenou mysľou, že aký by bol život krásny keby to takto chodí aj v realite, tak budete ŠŤASTNÝ, že ste videli niečo takto originálneho. Pesničky sú troška horšie, ale stále dobré a nesú krásne posolstvá:) ()

Pupidyk odpad!

Po 60 minut, kterých jsem v sálu vydržel (s dlouhou přestávkou na toaletě) jsem si říkal: Lze na HSM3 objektivně najít alespoň tu jednu hvězdu? Ne. Pro amíky je tohle Americký sen. Pro mě je to Americké psycho. ZAc Efron se mi upřímně řečeno minimálně protiví v jedné věci ho ale opravdu obdivuju. Ten borec dokáže lovit bobříka trapnosti tím nejkýčovitějším způsobem a ani jednou při tom nevyprskne smíchy. To zaslouží Respekt™ ()

JekoRek odpad!

opravdu oduševnělí scénář. Hlavně ta promyšlená zápletka a dějová linie byla opravdu geniální. Škoda jen, že jsem musel odejít ze sálu tak brzo protože se mi udělalo špatně (opravdu nevím z čeho). ()

blackJag

Potřetí a snad naposled, protože to, co šlo ještě v předešlých dílech brát, to už při věku hlavních hrdinů znovu nelze. Podle představ tvůrců maturanti myslí jenom na zpěv, basket a čistou lásku, protože chtíč a sexuální pud, to přece do normálního světa nepatří, ne? Něco tak nehezky nezávadného už tu dlouho nebylo. Když se Troy takhle jednou večer dostane přes větve stromu do Vanessiných komnat, vypadá to, že sex je ta poslední věc, která by je napadla, napadla-li by je vůbec, protože namísto intimností si dopřejí piknik na koberci :-). Nepotřebuji mít ve filmu o mládeži šukačku na každém rohu, klidně ať je to cudné jako poslední patnáctiletá panna, ale tak povrchní zavržení byť jen sebeupřímnějšího polibku je tragédie. Opravdu bezpohlavně nepřirozená hrůza s podprůměrným popovým oparem. 20% ()

svobik

Ten film je prvních 40 minut nehorázný peklo, který drží jenom solidní písničky a místama aspoň trošku v obraze Efron. Ve druhý půlce se to ale zvrhne do hodně příjemnýho kýče, kterýmu vévodí Boys are Back, díky čemuž to nakonec můžu hodit na těch 50. Překvapivě snesitelnější než jsem čekal. ()

pugs

Bolo to skutočne preafektované zlo. Síce to bolo lepšie ako dvojka, ale stále to ostáva - KOMÉDIA ROKA! Na nijakom filme som sa za určitú dobu, tak nezasmial. Už prvá scéna (xicht Zaca Efrona, ktorý nám zahučí svojím cibuľovým dychom pod nosy, je nezabudnuteľný) 2/10:-) Komédia, ako komédia:-) ()

Sheffield odpad!

Kdokoliv, kdo dá tomuhle cokoliv jiného než odpad!, by měl neprodleně vyhledat nejbližšího gynekologa, protože je dotyčný nebetyčná píča a obyčejný doktor by na to nemusel stačit. A už vůbec to nezkoušejte s českým dabingem, teď jsem viděl trailer a málem mě odvezli. Nebo víte co? Nedávejte si to vůbec. Fakt. ()

marrjaana

Mě se to líbilo, někkterý písnčky se dali i poslouchat a dvě- tři byly i dobrý a choreografie byla úžasná! Obzvlášt na tom vrakovišti. Jasně děj nic složitého, ale je to přece pohádka od disneyho(pokud vám někdo řekne něco jinýho tak mu nevěřte) ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část