Krvelačná vlčice skrytá v krásné ženě.
V Německu je chycena velmi zvláštní vlčice. Má být přepravena do tajné čínské laboratoře. Zásilka je ale omylem zaslána do Ameriky. Po otevření z klece vyjde krásná žena, která svádí a poté zabíjí místní muže. Začíná děsivý boj s monstrem podtržený skvělými efekty. (oficiální text distributora)

piglit odpad!

Chvílema náběh na jednu hvězdičku - ale byly to je řídké chvilky. Nejstupidnější závěr jaký jen šel - scénárista by zasloužil pověsit do průvanu. Přitom se tam nabízely dva závěry celkem ucházející - 1. Pokousaný ninja přeměněný na vlkodlaka 2. Černošská přítelkyně hlavního hrdiny čekající malé vlkodlačátko (samozřejmě míšence - asi něco jako Baraka Husseina Obamu druhého). Takhle ani náhodou... Porovnejte s amatérským filmem Bad Taste. To už není ani jiná liga - to je jako sledovat fotbalový zápas vítěze Premiere League s mužstvem paraplegiků amatérů (no offense)... ()

karlos-rio odpad!

Nezapomenutelný zážitek, na tento film opravdu nikdy nezapomenu, pokud to byl záměr tak smekám, je spousta filmů, které vidíte, ale časem zapomenete, to tady opravdu nehrozí. Nejhorší film co jsem kdy viděl, tady je prostě všechno špatně. Nepochopím, jak může někdo takový brak natočit,a ještě vydat na DVD, a pak se najde pitomec jako já ,který si DVD koupí, na mojí obhajobu, čekal jsem jiný film, (vlkodlak z roku 1941), ale to je moje chyba.J e někdo kdo dokázal tento film sledovat celý až do konce? A to bez posunutí obrazu? Pro takové počiny bych přidal ještě jednu kategorii, brak je tady málo, pustit mi tohle třeba u výslechu tak se přiznám i k napsání babičky. ()

jamoje

hmmm.... čo k tomuto filmu napísať.... bolo to také desné až to bolo zábavné, škoda, že nie každý dokáže pochopiť a oceniť jemné nuansy tak majstrovského diela, v ktorom sú jasne viditeľné vplyvy japonského anime, Petra Jacksona, Sama Raimiho, George A. Romera, a samozrejme Fridricha Wilhelma Murnaua :-D a nezabudnúť na Žandára zo Saint-Tropez :-D ()

OPGMan odpad!

Že já kokot jsem za to vyhazoval peníze. Zase jsem se nechal nalákat na obal. Příště si budu radši hodinu a půl kartáčovat chlupy na nohách, než tohle zažít znova. Bez debat jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl.. ()

zkurvysyn

Odpad? Řekl bych poloamatérský film, dělaný s nadšením a radostí. Směsice žánrů od horroru, přes sci-fi po komedii. Ptákovina pro fandy nízkorozpočtových filmů, kterou nelze brát vážně. Tohle všechno ano. Odpad ani omylem. ()

wolverine8 odpad!

Po prvních pěti minutách tohoto filmu jsem se sám sebe ptal, zda tomu dám šanci ještě dalších pět minut... To byla největší chyba!!! Tento film je naprostej odpad.. Jako vlkodlak tam pobíhá jakási nehmotná chlupatá koule, která by se dala přirovnat k Yettimu.. Prostě vydodil jsem pade z okna.. ()

schindler

Jednoznačně nejdebilnější film o vlkodlacích jaký jsem kdy viděl. Nemá cenu ani psát o podrobnostech, zbytečně bych si kurvil klávesnici. 1* je tibetskou vlkodlačí píseň, to je fakt síla, sakra, proč já se na takovéhle filmy vůbec koukám?! ()

Majklkm odpad!

Tak tohle další z těch propadáků, za které by podle mého názoru měli tvůrce zavírat. Je to ten druh (je urážka napsat filmu) tvorby, kdy při závěrečných titulkách vám tečou slzy a vy se ptáte sami sebe, jestli je to od štěstí, že už je konec, nebo že je někdo schopný tohle stvořit. Další věc je, kolik hrdinů dokáže tohle shlédnout až do konce. Já to dokázal, ale pak jsem se tloukl do hlavy, nad čím že sem to promarnil hodinu a půl mého života. Amatérská kamera, srovnatelná s kamerou na nějaké domácí oslavě či homevideu, trapné dialogy, které by snad ani děti ve školce nevymysleli a o ději ani nemluvě. Prostě hrůza hrůzoucí… ()

uprchlice odpad!

Film "Vlkodlak", původní název "Lycan", z roku 2007 trhá žaludek od samého začátku a způsobuje nutné zvracení. Suché, bezduché, bez energie, bez fantazie, bez děje. Tímto by se film mohl "chlubit". Chabé herecké výkony. Žadné efekty. Žádné masky. Jen ksichty... lidí. Obyčejných lidí, kteří v životě nestáli před kamerou a nejspíš ani nevěděli,  co to kamera je. Po tomto lehkém a zbytečném filmu se to dozvěděli. Většinu scén popsat jen jako detailní záběr na zvracejícího idiota,  co neumí chlastat a jeho nutnou přeměnu ve vlkodlaka, která je mimochodem tak vtipně trapná, že si divák v jednu chvíli myslí, že je to komedie, avšak bez humoru. Kameraman měl asi upito jelikož z jeho záběrů se buď točí hlava,  protože kamera se houpe sem a tam a bolí oči, protože kamera má tak nepříjemné a zbytečně ostře barevné a blikající záběry. Do  toho ještě šílená muzika a samozřejmě přehrávající kokoti. Nelze z filmu vybrat nejhorší věc,  protože je tam každá. Muzika, kamera, herci,  masky, efekty. Nula,  nula, nula. "Vlkodlak" je "zahořklý kus flákoty". Odfláklý ve všech směrech, ve kterých si divák usmyslí. Odporný hnus, který se šířil na DVD jako mor - tak rychle jak nastoupil, tak taky ustoupil. Kvalita zkrátka tohoto filmu je tak nízká,  že nelze ani předpokládat, že by někdy mohlo dojít k jeho návratu, což je samozřejmě dobrá zpráva. ()

zanvalzans

Vlkolak vyzeral ako snežný yetti.Tie jeho krvilačné napadnutia sú všetky na jedno kopyto.Uplne lacný film z tvorby asi totálne sfetovaného tímu. ()

omega_SK odpad!

Hlúposť? .....Blbosť? .....Konina? .....Odpad? .....Brak? .....??? .....nieeeeeeee mám lepšie a výstižnejšie pomenovanie = DVD EDICE :D ()

wolfs odpad!

Já se nechal zlákat obalem. Největší blbost co jsem viděl. Tomuhle se nedá ani snát jen brečet... ()

aneta105 odpad!

Pokud toto je horor, tak já jsem Královna Alžběta. Příšerně stupidní, dějově odporný a herecké výkony tento cancer pohřbily do 5ti kilometrové jámy a zasypali to lávou. Tento film si nezaslouží ani to jednu hvězdu. ()