Arrow (2012) (seriál)

Já osobně miluju komixy, prostě miluju ty charaktery, ať DC Universe, nebo Marvel, je mi to jedno. Utvářím i své komixové charaktery. Green Arrow je unikátní antihrdina a tento seriál hodnotím s čistou myslí až po 23 dílu, který byl 100%, takže celkově seriál je výborný, hlavně se objevují, mě velmi dobře známé komixové charaktery, včetně mého oblíbeného Deadshota... Myslím, že pokud se má barevný komix předělat do dnešního světa, tak ať se alespoň z poloviny podobá seriálu Arrow.

Halo 4 - film (2012) (seriál)

Dívejme se na to reálně, jelikož je to jen tv series na internetu, od začátku to mělo být horší než Blood Rayne od Bolla, ALE: Halo je značka, která je nečím velmi zajímavá ikdyž je tam spoustu známého z jiných značek, ale přesto tenhle seriál funguje, řeč je o jeho jednoduché atraktivnosti, 3 díly byly dobré s tím, že čekáme na Master Chiefa a to čekání se vyplatilo, když v polovině 4. episody se objevil a kosil a kosil atd. :) a závěr se bude nést také doufám v tomto Chiefovském duchu. Lehký nadprůměr na kterém má Chief velký podíl, coby velmi sympatická herní postava, myslím, že by to bylo ještě lepší, kdyby to bylo jen o Chiefovi, kterému případně pomáhají vedlejší postavy, takto si také představuji film.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Naprostá arogance profesionálních kuchařů, kteří měli zůstat za plotnou v hotelu a neurážet amatéry, zvláště mě "pobavily" slow motion záběry házení jídla na zem, ironie pořadu by si vysloužila jednu hvězdičku tu ovšem zkazila nepříjemná a nesympatická porota. Dále si dovolím pozvednout to že byl použit soundtrack z Assassin's creed 2 (konzolová hra) Ezio's family v prvním díle na Nově ( ten kluk s holí), který mám rád a pro legraci jsem chtěl dát opět jednu hvězdu... pak můj usměv z nostalgie sežehla opět porota, která se skládá opět z uslintanejch idiotů, kteří fakt nepatří mezi gentlemany už jen záběry na dívku, která sice dobře uvařila, ovšem přišla v průhledné halence s viditelnou bílou podprsenkou, nevinným usměvem což ovlivnilo záběry kameramana i porotu. Nejsem proti lechtivým záběrům, které patří ale trochu někam jinam, soutěž která se snaží být cool jen díky tomuhle je fakt na .....

Dívka s pistolí (1968)

Naprosto skvělá záležitost, dívka s pistolí je film, který Vás chytí za smích a nepřestane s Vámi třást " Macaluso Vincenzo, pomodli se k panence Marii!!!" :D

Hněv Titánů (2012)

Jednička fungovala jenom jako předvedení triků a hlášek, drobných odkazů souboje titánů z osmdesátého prvního a tohle konečně funguje jako film. Docela jsem byl potěšen. Jo a drobnost, konečně má Perseus kudrnatý vlasy, tak to má být...

Vodní děti (1978)

Jako malému se mi to zdálo hrozně matoucí na chuť jsem tomu přišel až teď po letech :)

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Právě koukám na 4 díl, a nedokážu popsat tu srandu, já asi normálně zešílel, ale fakt jsem se do tohohle Spideyho seroše zamiloval. :D

Eragon (2006) odpad!

Děsivé, pokud jste četli Eragona, čili skvělou knihu, která má být předlohou tomuhle... tak já nemám slov, to nešlo skoro dokoukat.