Krvelačná vlčice skrytá v krásné ženě.
V Německu je chycena velmi zvláštní vlčice. Má být přepravena do tajné čínské laboratoře. Zásilka je ale omylem zaslána do Ameriky. Po otevření z klece vyjde krásná žena, která svádí a poté zabíjí místní muže. Začíná děsivý boj s monstrem podtržený skvělými efekty. (oficiální text distributora)

ivan bohatyr odpad!

Podle názvu by člověk očekával nějakou příšeru řádící při ůplňku, ovšem v tomto filmu se ničeho takového nedočkáte, jediné vidět je nějaký kluk nijak zvláštní jen plive krev a má zuby jako upír. Nudil sem se od začátku do konce. Další film, který se musí zařadit k těm nejhorším. ()

MsUtahraptor

Po Vánocích mi bylo věnováno dývko, tak jsem shlédla a... No, šla jsem do toho s tím, že je to kategorie "o Béčku si necháme zdát" a spíš komedie než horor. Rozhodně nejsem zklamaná. "Vlkodlačice" vzhledem připomínající spíše křížence Wookieho a Yettiho, dialogy obsahující věty typu "To bys nevymyslel.", UFO nadšenec a mimozemské anální sondy, geniální domorodý obřad na zahnání vlkodlaka.... Blbost na entou s nijak zářnými hereckými výkony a chvílemi strašlivě amatérsky působícími záběry, ale mě to neskutečně bavilo. Nakonec jsem tomu věnovala tři hvězdy v pomyslné kategorii absolutně nevážných "hororových" blbůstek. ()

The Viper odpad!

Začnu uvažovat o tom, zda si neudělat nějaký žebříček nejhorších filmů co jsem zatím viděl a toto by určitě našlo své místo v TOP 10 (zatím). Bylo léto a já nutně potřeboval na večer nějaký horor a jelikož jsem neměl k dispozici počítač, tak jsem vzal trafiku útokem a toto jsem si odnesl. Když přehlídneme otřesně udělané vlkodlaky...počkat, to přehlídnout nejde. Ve finále vlastně není nic co bych mohl vypíchnout, naopak bych zapíchl všechny osoby co se na tomto ''kousku'' podíleli. Od scénáristy přes maskéry až po elitu herců, která se zde sešla. Opravdu nerad dávám odpady, ale někdy se tomu prostě nevyhnete a já jsem nucen sdělit své hodnocení ostatním, od toho tu přeci jsem. ()

Prochy38

Odpad si to jasně zaslouží, ale já to beru s nadhledem. A řekl bych, že s tím to i točili. Amatérské záběry, pořád stejná hudba. Snaha o realitu a vždy, když se jde do akce, třepe se kamera a stříká kečup a kousky asi rajčat, nebo čeho. Víc vtipné než hororové, ale zajímavé pojetí. Upřímně mi to nepřišlo ani jako béčko. Ta snaha o reálnost se myslím povedla a lidi nebyli hloupí. Nic méně už to vidět znova nemusím a nechci. Další vlkodlak za mnou. ()

Tichošlápek odpad!

Co tohle ku**a bylo?! Tenhle horor byl vážně horor, ale bohužel ne takový, jaký bych si přál. Vydržel jsem jen pár minut a poté to rychle projel na konec, který překonal začátek svou neskutečnou de*encí. ()

Foo odpad!

Ehm...vidět tvůrce, hodím si jedno hnusný rajče. Promiňte, tohle bych snad natočila i já a lépe. ()

estee odpad!

Zvyknem sa celkom pobaviť na béčkových hororoch, ale tak toto bolo žetko (prinajlepšom)..Na natočenie hitu podobného kalibru odporúčam vziať mobil namiesto kamery, prvých ľudí čo na vás budú pôsobiť imbecilne namiesto hercov, deku, ktorá bude hrať vlkodlaka a hurá na to. Aj keď sa budete držať pôvodnej kamery (zásadne proti svetlu) a stupídnych kvázi dialógov, zaručene týmto štýlom natočíte film, ktorý v porovnaní s originálom bude na oscara. ()

Alexandre odpad!

Nudná amatérská záležitost, která si nic jiného než odpad! nezaslouží. Nejvíc mi vadila asi kamera, která byla tak neuvěřitelně otřesná, až se na to nedalo koukat. Hlavní postavy byly nesympatické a chovali se jako děcka bez rozumu a o scénáři radši pomlčím... Absolutní ztráta času, nic víc to není. ()

RypavaDvojka odpad!

Konečně další film, který opravdu do žebříčku náleží. Příšerné. Nedivím se, že kameraman není uveden. Musel se hanbou propadnout. 0% ()

kucny odpad!

Kúpte si novú kameru. Hlavne aby mala všetky filtre čo sa len dajú. Červený, zelený, modrý, nočné svetlo,... Napíšte scenár o vlkodlakovi za jeden večer (sviečky na atmošku povolené). Obehnite najbližšie krčmy aby ste mali hercov a pustite sa do natáčania. Počas neho použite vyššie spomínané filtre, v každej scéne iný. So stabilitou kamery si starosti nerobte, keď sa to trasie má to tú správnu dynamiku. Masky? A na čo. Zoberte najbližšiu, čo najchlpatejšiu deku, pri rýchlom strihu nikto nepostrehne že to nie je monštrum zabijak. A keď treba niečo vyhodiť do luftu, požičajte si záber z nejakého iného filmu. Máte natočené? Výborne. Aj vy ste spravili lepší film ako je tento odpad! ()

megan017

Pokud jde o nízkorozpočtové filmy, mé požadavky a očekávání vždy rapidně klesnou na úrověň "ať se dá na to aspoň koukat" a tohle se do toho jakž takž vešlo. Co mi vadilo? Kamera!! Střídavé mihotání, střih a efekty. Scéna na diskotéce nemohla být horší, epileptici by se měli mít při sledování tohoto na velkém pozoru. Co mi vadilo méně, to byl kostým vlkodlaka. Tu masku a postoj bych ještě uznala, ale proboha! Vlasy?! Né! To zkrátka přepískly, pokud ten vlkodlak není křížený s německým špicem, tak takhle to rozhodně vypadat nemá, ale oceňuji snahu přijít s něčím novým. Co se ní líbilo byl ten odlehčený humor, bohužel až na konci filmu. Kdyby v tomhle duchu jel celý film, mé hodnocení by bylo větší. Moc se mi líbila i vlkodlačí manželka Kristina, já jí manžílka a děti fakt přála. Herečka mě štvala jen tím, jak že se dívala do kamery, kterou má ignorovat, ale to chtěl určitě režisér, takže jí nemám co vyčítat.:D Je to prostě amaterský film, s mizernou kamerou, na herce si tolik nestěžuji, až na přítelkyni hlavního hrdiny(proboha co na ní viděl?), ale budiž, tady jsem tolerantní. Šetří se kde může, ale je to v podstatě taková rádoby parodie, nijak se u ní nemusí přemýšlet, je to na pohled kravina, ale své jisté kouzlo má, co se týče nízkorozpočtových sraček, ten tenhle snímek si dle mě ještě vede dobře. Zkrátka pokud budete filmu odpoustět a brát ho a rezervou, tak si ho možná i užijete, nebo si aspoň oddechnete. ()

Cortesz odpad!

Odpad už jsem nedal 2 měsíce, ale v tomto případě to nejde jinak. Opravdu jeden z nejhorších filmů, co jsem spatřil. Úplně všechno špatně. Od kamery, řežie, scénáře, herců počínaje tak především tím extrémně dementním koncem konče. To snad tvůrci nemohli myslet vážne, proboha je to možné, aby něco tak demetního vymyslel dospělej jedinec? Měly by se nad sebou zamyslet. Fakt něco otřesného a téměř nekoukatelného, ani nevím jak jsem to mohl vydržet, ale vydržel, možná je to tím, že jsem tak unavenej, že se mi ani spát nechce. ()