V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

cubiczech

Na první pokoukání super film s perfektním koncem (a to se většinou s otevřenou pusou docela krotím). Jen škoda, že všichni tak nějak přehrávají a celé to působí nerealisticky, ke konci se to dá částečně odpustit (ti co viděli, vědí) to je rána jako z děla :-). ()

FEAR99

Příjemné překvapení. Debutant Miguel Sapochnik je totiž zjevení na poli scifi jak z čistého nebe. Podanou látku uchopil dost nekompromisně, a tak se dějí věci, které v běžném filmu prostě neuvidíte. Na debut chytré (pár chyb se ve scénáři najde, ale v jakém scifi ne), originální a dějově patřičně zábavné/ujeté. A Jude Law a Forest Whitaker jsou nejspíš chlapáckou dvojkou roku. Klape jím to perfektně, o ironické vtipy mezi nimi není nouze. Výborný casting ještě dotváří až moc dobrý a zlý Liev Schreiber. Mimo to fungujou dobře i akční scény, kde Sapochnik podobně jako Vaugn v Kick-Assu soucítí s hudbou a tak tu máme nejednu velmi zapomatovatelnou scénu (nutno říct, že akce je přehledná a s příjemním střihem). I konec mě vyhovoval, takže nevidím důvod dávat pod 4*. 80% jak vyšitých. P.S.: Souboj před růžovými dveřmi je kapitola sama pro sebe. Prozatímní nejlepší scéna roku? Pravděpodobně, něco takového se každý den nevidí. ()

Mawete

Nadávejte si u tohoto filmu na co chcete, ale u mě to neobstojí. Film mě dokázal držet celou dobu. Skvěle natočeno a ozvučeno. Jsem zvědavý s čím příjde Sapochnik příště. ()

sebuLba

Repo men je filmem, který ač se snaží tak po většinu stopáže jede na půl plynu. Skoro dvouhodinová stopáž filmu nesvědčí, takže se tu a tam stane, že se budete nudit. Pak přijde scéna, která to zase nakopne a vy se příjemně bavíte. Sapochnik ma bezpochyby talent a skromný rozpočet využil na jedničcku a celé to má moc pěkný look. Prostříhat to na to na 90 minut, přihodit ještě jednu akční scénu a byla by z toho fajn žánrovka, kterou bych chtěl vidět znovu... ()

efialtes

Guilty pleasure..co do radosti ze sledování filmu je to takový Running Scared roku 2010. Jude Law už konečně nevypadá jak Ken(no,vypadá spíš jako Ken,co spadnul do odpadkáče na operačním sále)..A ta SPOILERotická scéna při lokalizaci orgánů..oh la lá.. ()

Sathana

Hej! to je nefér, takovej konec po tom všem!!!!! :C cool film, moc pěkný soundtrack, zajímavá zápletka, dobří herci, cool film :) ()

Johnysman

Mainstreamová krvavá akčňárna se zajímavým nápadem. V podstatě opravdu co se dá brát jako plus tohoto filmu, je zajímavá zápletka...sice poněkud s očekávatelným vývojem, a také výkony herců Lawa a Whitakera. Nehumánní krvavá řež, založená na nesplácení umělých orgánů mohla dopadnout daleko hůře, ale možná i lépe. Občasné otřepané záběry kazí dojem a možná až klišovitý postup děje také. ()

BranoZ

Taký záverečný zvrat, ako je v tomto filme ma vždy naštve, Preto len 60%. Do tej doby za 80 a dokonca jedna z bitiek roku (nože + píla + kladivo + hudba od skupiny Uncle) za 100%. ()

Dexter666

Pre mňa filmo mohol skončiť už po hodine; ak by som sa potom nepozrel na hodinky, ani by som si neuvedomil, že prešiel iba taký krátky čas. Inými slovami - prišlo mi to hrozne dlhé. A toto sa mi stáva vtedy, ak je tých potokov krvy a nechutností už skrátka priveľa. Cieľom bolo asi podchytiť intenciu samotnej predlohy, kým si ju však sám neprečítam, môžem zniesť kritiku iba na to, čo som sám videl. ()

veverysiak

Asi väčšina si po zhliadnutí tohoto kúska zašomre, že to už niekedy niekde videli, je to fakt, asociácií sa nájde keď už nie neúrekom, tak aspoň dosť, ale oplatí sa sledovať nepoznanú surovú polohu Juda Lawa, či znesiteľne naturistické mäsiarske scény, možno by to zahviezdilo aj jasnejšie, ale ten prerod hlavného bezciťáka na chápavého záchrancu je príliš rýchly a povrchný, takže 65%. ()

djcremo

I keď tu už niečo podobné v rôznych obmenách bolo, ja som sa kráľovský bavil. Film poukazuje na veľké korporácie a ako im ide hlavne o zisky a čo najviac peňazí vytiahnuť z ľudí, nehľadiac na ich problémy a životy, len nech im sa sypú peniaze. Ďalej tu sledujeme boj svedomia, či to čo robím je správne a morálne. Celý film si plynie pokojným tempom, je aj pomerne ľahko predvídateľný, ale ku koncu sa to pekne rozbehne. To skenovanie orgánov na koniec filmu nemalo chybu. Nečakal som, žeby to podali tak "eroticky". A keď si už myslíte, že film je u konca, tak hneď zistite, že to tak nie je. ()

Agent Orange

Velice příjemné překvapení. Povedené scifíčko, kterých je poslední dobou jako šafránu. Má to myšlenku i šmrnc, bavil jsem se celých 111 minut (ten závěr byl malinko přehnaný doják, ale jsem ochoten to odpustit :o). ()

david666

Špatný film Repo men určitě není. Akorát, že přesně víte o čem bude. Kromě trošku překvapivého konce je děj přesně nalinkován a chybí mu nějaké to překvapení nebo přidaná hodnot k příběhu, který je víceméně známý. Potěší solidní herecké obsazení ()

rodier

Nechapu proc ma film jen 69%, minimalne "cervenou" by si zaslouzil. Jde o kvalitni scifi snimek se zajimavou a originalni zapletou, dobri herci, dobre efekty. Co vic si prat? Vice takovych scifi akcnaren jako byl Total Recall, Running man nebo tohle. ()

bonovox

Nie síce originálne, ale našťastie dostatočne zaujímavé nenápadné sci-fi. Law je excelentný a hlavne záverečná polhodina je úchvatná a poriadne brutálna. Len škoda nudných pasáží zhruba v polovici filmu. ()

benqsiemens

Strašně moc se mi líbil začátek, ta první půl hodka je fakt hodně našláplá, příběh o partě chirurgů s igelitkou prostě super. Až do icidentu s naschvál špatně prohozenými kontakty. Pak se to rozjede v podle mě prapodivné sračky (asi to měla bejt jen omáčka) aby přišel naopak vynikající, dobře vypointovaný konec. Celkově tak 4/10. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)