Repo Men

Vymáhači

Akční / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2010, 107 min

• Nin

Kvalitní soundtrack a kvalitní herci (trojka Law, Whitaker, Schreiber) nedokáží zakrýt fakt, že se jedná o neuvěřitelně nelogickou slátaninu. A bohužel to není ani nijak zábavně natočený. P.S. Ta vykrádačka/pocta Oldboyovi bylo slušný WTF. (4/10)(2.1.2011)

• LIVINGDEAD

Bože můj. Už potřetí se pokouším dodívat na tento děsně táhnoucí film a už prostě nemám sílu. Má sestra již 2 x u tohoto filmu zaspala. Herec Jude Law je můj oblíbený, ale tohle je děsná NUDA! Ještě nejsem u konce, ale víc než 20% tento "shit" ode mne nedostane!(12.7.2010)

Neviem, ktorá časť žánrového koláča sadla Sapochnikovi viac, každopádne či už šlo o vizionárske zobrazenie budúcnosti, porciu akčnej nádielky, thrillerové zdramatizovanie alebo odľahčenie skrz dobre vypointované hlášky, všetko malo vo filme svoje miesto a dosahovalo slušnú kvalitu. Herecká zostava (s výnimkou Lieva Schreibera) príliš neoslnila a čierny bodík odo mňa dostáva aj hudobná stránka filmu. Inak ale so všetkým spokojnosť, hlavne s finálnou pointou, ktorej údernosť som po pomerne predvídateľnom priebehu predošlých minút naozaj neočakával. 75%.(13.7.2010)

65% Doporučuji nečíst obsah filmu před shlédnutím. Dál i když bez spoilerů, přelétnutí komentáře očima na vlastní nebezpečí! Máme rádi příběhová překvapení. Také se jim říká například twisty, a většinou dokáží z filmu udělat o třídu lepší zážitek, než jste původně doufali. Totéž platí i u Repo Men. Celý snímek je vlastně taková poctivá "tříhvězdičková práce", na kterou divák změní názor až při sledování závěrečných titulků. Přitom vytknout by se toho dalo poměrně hodně: za vše mluví skutečnost, že v mém případě jsem si několikrát vzpoměl na Stalo se, tak tupomyslně chybový a scénáristicky nedodělaný se film jeví... Inu, nechal jsem se zmást! V konečném zhodnocení jsou "Plenitelé" kvalitní, schválně mlžící sci-fi. K režii, skvělým akčním scénám a parádnímu Lawovi nemám sebemenších výhrad.(3.8.2010)

Soundtrack Marco Beltrami: 1. Sway - Perez Prado feat. Rosemary Clooney ,2. Release Yo' Delf (Prodigy Remix) - Method Man ,3. 54-46 Was My Number - Toots & The Maytals ,4. Every Day Will Be Like A Holiday (Single/LP Version) - William Bell ,5. Feeling Good - Nina Simone ,6. Sing It Back - Moloko ,7. Nausea - Beck ,8. Burn My Shadow - Unkle ,9. Love Lives - Dave Stewart ,10. Every Day Will Be Like A Holiday - RZA (featuring Stone Mecca and Reverend William Burke) ,11. Dream A Little Dream Of Me - The Mamas & The Papas ,12. Repo Mambo - Marco Beltrami(5.5.2011)