Masakr v kopcích

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Jesper Kyd
  • MM_Ramone

Keď som zistil, že G. Cameron Romero je synom kráľa zombie horroru režiséra George A. Romera, tak to vo mne vzbudilo zvedavosť a očakávanie. No keď som si všimol nízke percentuálne hodnotenie a prečítal nelichotivé komentáre niektorých uživateľov moc sa mi do tohto titulu nechcelo. Ale nedal som sa odradiť a film som si pozrel. Musím konštatovať, že sa jedná o výrazne podpriemerný hixploitation. Nemá to žiadnu originálnu myšlienku, postavy sú necharizmatické a navyše je to dosť nudne natočené. Hold nie je Romero ako Romero. Mladý sa má ešte veru čo učiť, aby sa vyrovnal otcovi. **(4.1.2016)

• Bloody13

Časté řezání končetin, vyvrhování a skalpování je sice potěšující, ale dementní chování všech zúčastněných a jejich neschopnost postavit se třem ukázkovým buranům (tlustá máma, slabošský retard, bába na vozíku) je až do nebe volající. Staunton Hill tak díky tomu působí jako podřadný hixploiter, který se zastavil v čase. 30%(18.2.2012)

• Frajer42

Divím se, že se tento film nepišní titulem amatérský film, protože je to tak amatérské, jak jen film může být. Je to totálně nudná sračka s totálně otravným příběhem a totálně špatnými herci. Tohle jiným hodnocením než je odpad prostě ohodnotit nelze. Tudíž jeden odpad přidávám i já.(22.3.2012)

• schizmo

Mimořádně nepovedený film o vypečené rodince ve stylu Texas Chainsaw. Předvídatelný děj, mizerný scénář a ještě mizernější herecké výkony + kopa brutálních scén bez nějakého většího efektu.(20.3.2013)

• bourec

Co to bylo za debilitu.Někdy mám pocit,že chovanci jedličkova ústavu soutěžej o to,kdo natočí větsí sračku.Tohle je opravdu hrůza.Tati,proč si synkovi nevysvětlil,jak točit.20%.(3.7.2010)