Masakr v kopcích

David Rountree

Andrew Mclean

Jesper Kyd
  • demented

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Staunton Hill nedisponuje ničím, čo by ho odlišovalo od rady žánrových indie súputníkov, ktoré v poslednej dobe so železnou pravidelnosťou zahlcujú trh. Vlastne jedna odlišnosť by tu bola a to post režisérskej stoličky, na ktorú zasadla ratolesť TOHO Georga A. Romera. Je pekné, že sa Cameron vydal v šľapajách svojho otecka, ale len meno samotné ešte nie je zárukou kvality (to holt nie je vždy ani u jeho fotríka). Je chvályhodné, že nás neobťažuje zombíkmi, ale (aspoň pre tentokrát) sa vrhol na odlišný subžáner. Tu však výčet pozitív konči, pretože Cameron nie je ani príliš zručný remeselník a ani invencia mu veľa nehovorí. Ach jaj.(8.12.2009)

• anderson

Film režíroval syn legendy. Bohužiaľ v tomto prípade dopadlo jablko poriadne ďaleko od stromu. (29.9.2009)(29.9.2009)

• Thomassi

To jsem zase jednou sáhl po hororu, po kterém jsem neměl raději zavadit. Já horory zbožňuji, ale co je moc, to je příliš. Parta mlaďochů se stane terčem dokonalé pasti. Pošuk Buddy je pak jednoho podruhém svleče s kůže. Toto má být film od syna režisérské legendy? Tak za prvé, ani jednou jsem se nelekl, vůbec jsem se nebál, toto není horor ani náhodou. A za druhé, není to nic jiného než hnusně krvelačná sračka. Svlečení těla z kůže je nechutné jako prase. S bídou jedna hvězda, protože začátek byl celkem slibný.(17.7.2010)

• tom88

Nie je to až také príšerné ako sa opisuje, ale každopádne by som sa s týmto filmom nevyťahoval. Zo začiatku sa film niesol priemernou cestou, aj keď v každej minúte je vidieť, že je to béčko. Od polovice začala kvalita klesať a ku záveru som už stratil záujem o film. Nevadilo ani, že je to celé lacné, ale nemalo to šťavu ani nápad. Tuctovka, ktorej je možno lepšie sa vyhnúť. Krátka stopáž, ale celkom nuda. 41%(29.10.2010)

• Karamanlis

Slabý a poľahky predvídateľný buranský horor s mizerným hereckým obsadením.(25.7.2010)