Masakr v kopcích

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Jesper Kyd
  • Dannysek4U

To je ZLEJ SEN!!!!!(7.7.2010)

• Gilmour93

Co může být horšího, než když syn kultovního režiséra hororů začíná svou kariéru tuctovostí a nechtěnou směšností.. Pokračuj takhle směle dál, Came, toč podobné filmy s tituly Masakr v nížinách, Masakr v roklinách, Masakr v pastvinách a Papi se tě docela určitě zřekne. Prahnu po snímku, kdy skupině mladých a krásných lidí na výletě odejde někde na venkově auto. Přes půl hodinu vedou nesmyslné tlachy, než najdou opuštěnou farmu, kde bydlí podivní lidé a všude po stodolách visí rezavé bodné a sečné nástroje. Dají si společnou večeři, před kterou se pochopitelně společně pomodlí, proběhne mládeži přístupná soulož a jdou spát. A ráno…, ráno jim ti podivíni pomůžou spravit auto a oni jedou dál. Originální, ne? Jen by se asi těžko definoval žánr..(21.7.2010)

Když čtu zdejší komentáře, tak já se určitě nenudil a dokonce jsem si nebyl jist jak to dopadne, tedy do chvíle kdy už to bylo předem jasné. Oproti mnoha lovcům lidí, zde byla taková krutá chladnokrevnost bez emocí, což tomu dává trochu jiný náboj než je zvykem. Potíž je s charaktery postav a taky s logikou příběhu ohledně neustálých prostřihů na pacientku v péči doktora a sestry. Navíc brutalita byla docela zjevná a nechutná, ale jen na ukázku, pak už se jim to tam asi nevešlo, nebo nevím. Každopádně napětí, atmosféra zde chybí, to je fakt. Ale jinak jsem docela spokojený na to co tento snímek měl předvést jako horor.(25.6.2010)