poster

Masakr v kopcích (video film)

 • USA

  Staunton Hill

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Jesper Kyd
 • ricci.s
  *

  Podpriemerná a ničím zaujímavý vyvražďovačka, okrem toho až neuveriteľne predvídateľná. Možno by som šiel s hodnotením o jednu hviezdičku vyššie, keby to celé nepochovali takým stupídnym záverom.(29.4.2010)

 • castor
  *

  Ani vtipné, ani drsné, ani odvážné.. prostě jen hloupé.. Bez kapky invence na nás vybafl netalentovaný synáček slavného otce, který si zřejmě spletl žánr. Jeho dílko je jen povrchní slátaninou bez špetky snahy posunout ho někam dál. Mám rád horory s bandou mladých, nelogicky uvažujících lidí s vypracovanými těly, obtáhlými tričky a následně originálními mordy, ale tady divák nepochopí snad ani samotný název. Odosobněný styl, scénář psaný na koleni (nebo na seně) a laciná orientace na prvoplánový krvavý efekt velmi brzy zhatí případná očekávání. Jo, a další retardovaný hromotluk už mě pro příště asi zničí.. Hororový omyl roku!!(7.3.2011)

 • mysiak
  *

  Romerov synček nepobral moc talentu a invencie..stvoril iba ďalší do radu podľa šablony natočený horor, ktorý ani v najmenšom nedokáže prekvapiť...(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace