Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

• K.I.N.G.

Pana Vladimíra Menšíka si velmi vážím jako herce, ale jeho vyprávěcí styl mi prostě nesedí. Rychlé tempo jemu vlastní a pro mě nepříliš vtipné nebo i absurdní historky mi bránice nepotrhaly. Silvestr kdekoliv, s kýmkoliv, ale doma u televize s Lad'ou Menšíkem, to radši moc ne :-).(23.11.2011)

Menšíku, kokokokodáááák. I když jsem to viděl bezpočetněkrát, každoročně na to koukám. A každoročně se bavím.(26.1.2008)

• Hejtmy

A vám to jako přijde vtipný? No mně určitě ne. Není to narozdíl od současné zábavné tvorby trapný, ale vtipný to taky není. Škoda, protože jinak jako herce mám Menšíka rád, ale tyhle silvestry asi holt nejsou pro mě... 40%(31.12.2008)

Vladimír Menšík jako výborný vypravěč s narážkami na tlusté lidi. Je tu několik historek: Vínečko rudé, Myslivecký bál Silvestr 1983, Námořnický karneval Silvestr 1985, Ten kdo tančí a zpívá Silvestr 1987.(31.12.2008)

Toto je prostě jedním slovem klenot - "fenomén" tehdejší televizní zábavy s nepřekonatelným lidovým vypravěčem Láďou Menšíkem. Dodnes ekvilibristicky neuvěřitelně svěží a dnes již stěží překonatelná zábava. Moravááá a Moravankáá, vínečko bívé atd:-)(23.1.2008)