Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

Od pěti let si, pokaždé před spaním, pouštím Menšíkovo vyprávění. A už od pěti let se tlemim ze spánku(1.2.2009)

Toto je prostě jedním slovem klenot - "fenomén" tehdejší televizní zábavy s nepřekonatelným lidovým vypravěčem Láďou Menšíkem. Dodnes ekvilibristicky neuvěřitelně svěží a dnes již stěží překonatelná zábava. Moravááá a Moravankáá, vínečko bívé atd:-)(23.1.2008)

Menšíku, kokokokodáááák. I když jsem to viděl bezpočetněkrát, každoročně na to koukám. A každoročně se bavím.(26.1.2008)

Kde jsou ty časy, když fenomenální Vladimír Menšík bavil celou zemi? Veškerou zábavu v podstatě táhnul on sám a občas mu sekundoval někdo z hvězdně obsazeného publika, na něž je radost pohledět. Veškeré osbnosti tehdejší doby ve stejný čas na stejném místě.(13.1.2011)

Menšík super, ale mě vyprávění všech možných historek, až tak nebaví. Je to sice podáno skvěle, ale na zvednutí nálady tohle už dneska pro mě není dostačující. 60%(20.11.2011)