poster

Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

 • triatlet
  *****

  Vladimíra Menšíka jsem zažil při živém vystoupení v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Choval se podobně jako v televizi: nenuceně vyprávěl, bavil, ochotně se podepisoval (několika tahy vykouzlil svou vlastní karikaturu). Vladimír Menšik byl dokonalým spojením výtečného herce a zároveň baviče. Navíc se dokázal přizpůsobit i jako spoluhráč. Jeho silvestrovská vyprávění na LP bývala vděčným vánočním dárkem. Za všechny historky připomenu třeba vománkové víno. Zajímavý komentář: suicide.(31.12.2009)

 • duklak2
  ****

  Viděl jsem jen pár dílů a docela mě bavili. V dnešní době už neexistuje takový bavič, jakým byl Vladimír Menšík. Škoda, že už není mezi námi a musel tak brzo odejít do nebe. Ach jo, život je nespravedlivý. Když si představím, že na Silvestra zapnu Novu a tam poběží Mejdan roku z Václaváku, tak už teď v létě, kdy píši tento komentář, se mi dělá zle. Vystupují tam samí pošuci. A baviči-jestli je mohu takhle vůbec nazvat typu Rychlý, Novotný, Šíp, se mohou jít zahrabat, protože nesahají V. M. ani po kotníky.(6.7.2008)

 • balone
  *****

  Není nad to si posloechnout historky tohoto osobitého, kypernějšího moraváka, který svým hereckým umem dokázal z každého filmu udělat poklad, tím dalším v české historii byl už snad jen Rudolf Hrušinský.(13.7.2011)

 • Hal_Moore
  ****

  Vladimír Menšík patří mezi mé nejoblíbenější herce vůbec a tak určitě nepřekvapí, když řeknu že se mi jeho humoristický pořad líbil. Sledoval jsem jej prakticky každý rok (stejně jako podobný pořad s Miroslavem Donutilem, i když již nevím, jak se jmenoval). Silvestry mám někde dokonce nahrané na VHS a když tak nad tím přemýšlím, nejspíš si je půjdu znovu pustit.(27.12.2007)

 • kingik
  ***

  Menšík super, ale mě vyprávění všech možných historek, až tak nebaví. Je to sice podáno skvěle, ale na zvednutí nálady tohle už dneska pro mě není dostačující. 60%(20.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace