Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

Toto je prostě jedním slovem klenot - "fenomén" tehdejší televizní zábavy s nepřekonatelným lidovým vypravěčem Láďou Menšíkem. Dodnes ekvilibristicky neuvěřitelně svěží a dnes již stěží překonatelná zábava. Moravááá a Moravankáá, vínečko bívé atd:-)(23.1.2008)

• Hejtmy

A vám to jako přijde vtipný? No mně určitě ne. Není to narozdíl od současné zábavné tvorby trapný, ale vtipný to taky není. Škoda, protože jinak jako herce mám Menšíka rád, ale tyhle silvestry asi holt nejsou pro mě... 40%(31.12.2008)

V dobách dnešních pisskulturně estrádních televizáckých řachanic a tlachanic už asi nedostižná - byť i tenkrát poněkud >lidovější< zábava, nenapodobitelná formou a vlastně už i obsahem... Pokrok? Škoda... :-/ - - - - - (Poprvé vídáváno kdysi v tv, komentář zde jako sedmý po >znovunezapomenutí< na dvd - 5.11.2008)(5.11.2008)

Vladimíra Menšíka jsem zažil při živém vystoupení v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Choval se podobně jako v televizi: nenuceně vyprávěl, bavil, ochotně se podepisoval (několika tahy vykouzlil svou vlastní karikaturu). Vladimír Menšik byl dokonalým spojením výtečného herce a zároveň baviče. Navíc se dokázal přizpůsobit i jako spoluhráč. Jeho silvestrovská vyprávění na LP bývala vděčným vánočním dárkem. Za všechny historky připomenu třeba vománkové víno. Zajímavý komentář: suicide.(31.12.2009)

Vladimír Menšík jako výborný vypravěč s narážkami na tlusté lidi. Je tu několik historek: Vínečko rudé, Myslivecký bál Silvestr 1983, Námořnický karneval Silvestr 1985, Ten kdo tančí a zpívá Silvestr 1987.(31.12.2008)