Bloodrayne: Třetí říše

• USA BloodRayne: The Third Reich (více)

Dampírka Rayne se tentokrát dostane do nacistického Německa během 2. světové války a čeká ji setkání s Ekartem Brandem. Tento nacistický velitel by rád naočkoval kapičku Rayniny krve Adolfu Hitlerovi, čímž by z něj učinil dampíra a umožnil mu dosáhnout nesmrtelnosti. (Filmbox)

PKD

No, tak tady musím za posl. třetinu dáti o 1 víc, jak u AintD. Palec nahoru za další obskurní roli Star Trek veterána Clinta Howarda, jehož podivně ochraptělý (viděna orig. verze) hlas je vskutku výmluvný. Další plus za tu ženštinu, kterou sice vůbec z ničeho krom tohoto neznám/nepamatuji ( já nikdy nečučel na Andromedu a tv Dead Zone je už hodně daleko), ale dobře se na ní koukalo (obzvláště v ham ham scénách, vrrrr+haf!) a které tak nějak ta T-X v té ultranudné 1 nesahá ani po prsa, která nějak celý film neustále opticky měnila svůj objem (může za to kvalitní korzet) a já si tak odnesu krom tvrdolína, vzpomínku, jak jsem pak čekal, jaký optický klam to na mě Dhampírka (sláva Balkánskému folklóru) zase vybalí. Ovšem já už od školky trpěl na dlouhovlasé černovlásky, takže ty boule nejsou ve výsledku zase tak zásadní, jak by se z předchozího textu, mohlo zdáti. Kristana byla sice sexy zrzka či co, ale uhlově černé vlasy jsou prostě u mě TOP. Byť dle herní podoby asi ne, zcela košer. I já se tímto připojuji s díky za mňam lesboidní scénku, která měla když už, býti trojnásobné délky (že by náznak důkazu, že Boll se měl dávno vrhnouti na erotické, případně rovnou porno filmy?), za jejíž rozseknutí na 2 půlky, bych Bolla s chutí vykastroval tím jejím mečem. Pobavila též přítomnost B.Fletchera, který mě po1. zaujal ve Freddy vs. Jason a pak v té geniální povídce z Masters of Horror...That Damned Thing. A v tom vlaku s Rayne, která ho málem v té vášni...však víte, byl fakt soustředěný, což jsem ocenil.;-) A jako bonus, ukončení všech životních funkcí mého jmenovce z mj. Moon 44, velkým šutrem. I na pár slušných krváčků zde došlo, tudíž o filmu pro mladistvé, tu nemůže býti řeči.  Jo. Bylo to fajn. Ale takový Snyder by to udělal o 300% lépe.;-) P.s. Bolle, dlužíš mi ještě 4 za tuhého Stalinismu v Rusku, páč co může překonati upíří Nácky? No samoz. jen upíří rudý Komouš! Co jiného? A absolutní TOP? Závěrečná hláška Rayne... ,,Guten tag...zmrdi!´´  Jen škoda, že je to takové ve výsledku umírněné/dietní verze (důkaz, že Boll nemá koule) páč býti to více drsnější, erotičtější a vůbec nekompromisnější, mohlo se to zařadit po bok mých TOP quilty pleasure fláků kde zcela jasně vévodí Cyborg s van Dammem. ()

Campbell

Achjo Bolla mám rád, jeho filmy mi nevadí a sem tam je i vyhledávám. Ale serie Bloodrayne mu prostě nejde. nechápu proč od ní neopustí. Je to sice lepší než jednička a dvojka ale i tak je to strašně špatnej film. Zdá se mi že hlavní hrdinka všechno řeší složitě. Navíc proč nevytáhla častěji ty nože? Proč se se vším tak srala? Malthe je pěkná kočka a lesbi scéna byla fakt parádní ale bylo to zbytečné natahování, on film trvá jen 80 minut tak se na druhou stranu není čemu divit. Ale jak jsem říkal Malthe je pěkná ale hrát neumí, a tentokrát mě zklamal i Howard kterej přehrával jak to jen šlo. Paré odvedl svůj standart, záporáci mu jdou skvěle. Film nedoporučuji spíše jen fandům Bolla ale i pro ně to může být zklamání tak jako pro mě. ()

verbal odpad!

Je rušné ráno v kancelářích firmy Majesco entertainment. Generální ředitel celou noc brutálně prochlastal, a tak teď leží s mokrým hadrem na hlavě v masivním koženém křesle uprostřed své kanceláře a tiše sténá, když v tom mu sekretářka intercomem oznamuje, že má zaoceánský hovor na účet volaného: "Hallo, Herr Direktor. Tady Úve, ta slafna Regisseur aus Deutschland! Ja bych gerne koupit die Prafa k faši nova wie sagt man Spiele, die Blutreine!". * "OK, proč ne, můžeme o tom jednat." * "Nein, nein, nein keine jetnat, ja koupit a fertig! Ja mit sehr gut nabitka fur Sie, Hundert Ojro!" * "Počkejte, člověče, vy si snad ze mě děláte prdel, sto Eur za práva ke zfilmování, to má být vtip??!!" * "Nein, nein, kein ftip! To sehr gut nabitka, když fy sfašit okolnost!" * "Proboha, o čem to, proboha, melete? Jaké okolnosti? Okamžitě zavěsím!" * "Halt, halt, Herr Direktor, fy pamatovat na Steffi, kterou fy gestern gefickt haben??" Ředitele v alkoholovém oparu posedne strašlivá předtucha, na spánku se mu objevuje krůpěj studeného potu a zoufale se zadívá na zarámovanou fotografii své plasticky udržované manželky a tří obtloustlých fakanů. Nezmůže se na nic jiného, než zrychlené dýchání do sluchátka. "Ja, ja, Steffi, moje kleine Schwester, čtrnact Jahre! Fy strašna chlipnik! Naštěsti Steffi udělat sehr scharfes Foto! Fy pamatovat Herr Strauss - Kahn aus Měnofa font? My auch leider spolu nedochodli a on nechtit muj nofa Film finanzieren!" Obličej manželky na fotografii se začíná škodolibě usmívat a kalkulačka v hlavě freneticky počítá rozvodové náklady. "Dobře, člověče, máte to mít!", prohlásí rezignovaně ředitel. "Ale negativy chci mít při podpisu smlouvy!" * " Topra rozchodnuti, Herr Direktor! Vy sehr gut opchotnik! A nebat! Ja točit dustojna a slafna film k faše chra. Wiedersehen." A tak pobledlá, nesympatická pipina, jejíž kozy umně skrývají její herecký talent, není ani člověk, ani upír. A navíc je to lesba. Sem tam tupě rozšmelcuje mečíkem pár nácků, co mají bílý xicht a gumové upíří zuby, které hrozivě cení a dělají "Uááá", sem tam se nechá klišovitě vylízat, protože každý dobrý film má mít sexuální scénu a Michael Paré si udělal další zářez do rakvičky své herecké kariéry. Úve se evidentně vycinkal při nákupu práv a na "film" mu už moc nezbylo. O scénář se ani nepokusil a na světě je totální, dementní Bollovina s poučením, že by si výrobci PC her měli své copyrighty zamykat do Bollovzdorného trezoru a úzkostlivě strážit svou bezúhonnost . ()

Testament

Buhahahahahaha! Úvod již použitý v Auschwitzu. Boll holt jel natočit film a sestříhal z něho 3- Bloodrayne, Auschwitz a Blueberellu (parödii na Bloodrayne). Na tohle už vážně nemám. To by ani Ed Wood nevymyslel. Uwe ho tímto skvostem překonal o několik mílových kroků. Bloodrayne 3 je chvílemi soft porno, chvílemi vyvražďovačka s digitální krví a po většinu času naprostá zhovadilost. Co ten chlapík, co hraje doktora, toho sebrali někde u popelnic, ne? Co ta scéna, kdy si to hlavní hrdinka rozdává v autě, když je zrovna nacisti převážejí? V takovou chvíli by na sex myslel opravdu málokdo a ještě k tomu s clapíkem, ke kterému si během filmu nebudovala žádný vztah?? A to je jen pár nelogičností. Je to laciné, nelogické, Boll je prostě břídil a i když se mi zdálo, že ve filmech jako "Postal, Rampage" se aspoň malinko zlepšuje v "mezích zákona", tady totálně upadnul. Bolle, toč si filmy, ale pro sebe. ()

hous.enka

Nacisti a upiri? Mozna tak v pocitacove hre, ve filmu tahle kombinace nefunguje. A urcite ne v rezii Bolla, ktery k temto dvema skupinam pridal jeste celou radu devek s velkyma prsama a lesbickyma sklonama. Asi zkratka nejsem ta spravna cilova skupina. Dala bych jednu hvezdicku navic za (nechtene?) komicno, ale ten brejlatej doktor s bradkou me desne stval... ()

• Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)