Willy Fog - Cesta do středu Země (TV film)

• Španělsko

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Albert Maritz
  • Fallen_One

Narozdíl od "Cesty kolem světa" se jedná o maximální otupělost a je mi to moc líto, protože kdyby se drželi původní kresby, děje a dialogů tak z toho teď není demence pro pětileté děti. Na 20 000 mil pod mořem se radši ani nepoodívám nebo zas zažiju jedno zklamání.(15.7.2010)

Fascinuje ma, ako museli všetko komentovať ešte aj keď na nich padali kamene. Je to veľmi v takom džentlmenskom britskom štýle urobené, no páči sa mi, že ten vizuál a to dobrodružstvo je opäť zaujímavé.(20.3.2016)

Je to vlastně jen sestřih seriálu. Ale dá se na to koukat i když chybí některé zajímavé scény.(10.8.2009)

Stále skvěle na mě působící pokračování Williho Foga, tentokrát s novým dobrodružstvím a to cestou do středu země. Seriál popisuje další Verneovku tak jak nikdo před ním a tím je seriál tak nečekaný a zajímavý. Stále se objevují různé vtipy a napínavé zvraty a pro dětské očko to je zkrátka srdcovka!(19.5.2012)

Nejlepsi opening :)(31.5.2014)