Winx Club - Výprava do ztraceného království

Winx Club: the Secret of the Lost Kingdom

Animovaný / Fantasy

Itálie / USA, 2007, 85 min

Iginio Straffi

AGAMENON by rád patřil do exkluzivního klubu, se kterým Winx srovnává, bohužel si nechal při sledování Barbie filmů doma soudnost a neodhalil základní věc. Totiž to, že ty jsou na rozdíl od Winx velice dobře vstřebatelné v jakémkoli věku a vhodné jsou pro obě pohlaví... Ale na to to chce pročítat anglické weby, nikoli ty české. Samotnou Výpravu do ztraceného království pak považuji za akceptovatelný doplněk k seriálu, který jeho věrné divačky (předškolačky) v pohodě přijmou. Neřeší dokonce ani změnu animace a dějem jsou nadšeny.(28.2.2009)

"BYLO NEBYLO, V PŘEDALEKÉ MAGICKÉ DIMENZI ŽILA OBYČEJNÁ POZEMSKÁ DÍVKA, KTERÁ ŘÍZENÍM OSUDU ZJISTILA, ŽE JE VÍLA A PRINCEZNA." Ještě jsem se tomu nedochechtal a už to do mě pral úžasný ústřední song, po kterém přišel kalibr nejtěžší - morfing hrdinek do jejich vílích podob, při kterém jsou nahé, ale jejich partie barbínovských proporcí zakrývá oslnivé světlo, a bitva s armádou zlých robotů, prokládaná povykováním, ve kterém pro zapamatovatelně (ne)kvalitní hlášku není místo. Těchto prvních pár minut pobytu v oné veskrze magické dimenzi (ještě teď mám v puse pachuť umělé hmoty), kde je magické snad i to poslední psí hovno v trávě, mě vzdor její zoufalé neoriginalitě (W.I.T.C.H. + STRÁŽCI VESMÍRU + ?) slušně nakoplo, ale pak akce ustoupila, začalo se zhusta blábolit o tom, jak člověk respektive víla musí naslouchat svému srdci a bylo po psině. Vychovávat děcka podobnejma kydama, který navíc vzdychají charakterově dokonale plochý postavy, to je zvrácený.(27.11.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $16,567,730(17.7.2010)

• Jillen

Křišťálově čisté utrpení nejniternějšího zrna...spousta naprosto nechutně odfláknuté animace, spousta Bárbínek jako od Mattela a spousta homosexuálně vyzerajících chalánů co jakoby vypadli z reklam na Ariel, nebo z TokioHotelu, ted si vážně nejsem jistý...a králíček Azurit taky nemá chybu. Prostě divadlo pro malé holčičky v rozmezí 5-7 let a to jen v případě, že u své ratolesti budete pozorovat nějaké fetiš sklony. Já osobně se divím sám sobě, že jsme to přežil...skoro bez úhony. Dávám 0%(3.5.2008)

• Terka.K

Winx mě nikdy nebrali. Jenom se opičej po Witch...(24.7.2011)

• - Děj je zasazen do událostí odehrávajících se po třetí sérii seriálu Winx club (od r. 2004). (JackBurda)