poster

Hodný, zlý a divný

 • Jižní Korea

  Joheunnom nabbeunnom isanghannom

 • Jižní Korea

  좋은 놈 남쁜 놈 이상한 놈

 • anglický

  The Good, The Bad, The Weird

 • Slovensko

  Dobrý, zlý a čudný

 • Slovensko

  Dobrý, zlý a divný

  (festivalový název)

Akční / Dobrodružný / Komedie / Western

Jižní Korea, 2008, 138 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ****

  Western a Korea, to jsem si nemohla nechat ujít. A ke všemu jejich pojetí kultovního snímku. Ale jako většinou korejci nezklamali, bylo to zábavné a nevšední, ale doteď nevím, kdo měl být zlý a kdo divný - protože to je v tomto filmu dost sporná otázka.(7.12.2008)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Korea opět září a skvěle oživila mrtvý žánr WESTERN! The Bad a zároveň nejlepší postava z filmu Byeong-heon Lee je martial artist expert a stroj na zabíjení. The Weird je zodpovědný za komediální prvky a the Good je originální lovec odměn. Akční scény jsou fantastické a je jich dostatek. Kdo je unaven z klišé a má chuť na závan čerstvého vzduchu, tak tenhle Korejský Blockbuster je správná volba. 80%(22.1.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $128,486Tržby Celosvetovo $44,261,209║ Spočiatku vydarený prehmat odvolávajúci sa na staré spaghetty westerny, ktorý prvú polovicu slušne baví a ponúka zbesilú akciu, potom to už je troška na silu tlačené do cieľa a postráda to patričné grády. /videl v kine: 65%/ (videl na festivale Cinematik 2012)(1.10.2009)

 • RHK
  ****

  Jeden ze 125 nejlepších neanglicky mluvených filmů - 125 Greatest Foreign Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. HODNÝ korejský rejža nám nadělil v bláznivě ZLÉ akční verzi Leonovy klasiky Hodný, zlý a ošklivý spousty DIVNÝCH lupičů. Zpočátku má HODNÝ divák při sledování tolika ZLÝCH bojovníků docela DIVNÝ pocit ve střevní oblasti, ale druhá půle filmu ho odmění fantasticky natočenou šíleně akční jízdou k neznámému pokladu, o který kromě tří hlavních padouchů soupeří nepřeberné stovky dalších (postupně již mrtvých) lidí včetně několika zločineckých band a japonského jezdectva a dělostřelectva. Obě HODNĚ sevřené půlky by asi filmový ZLÝ poklad udržely, kdyby však nebylo poněkud DIVNĚ vyprázdněného závěru tohoto easternu... Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Zjm9gAjgRuU(19.9.2012)

 • Aky
  ***

  Podle řečí, které film předcházely jsem čekal víc. Chvílemi se mi zdálo, že by filmu mělo být už dvacet a více let, jak byl naivní a vtipný jen rádoby. Nucený humor za každou cenu prostě nevyznívá a několik povedených gagů ho nezachrání.(14.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace