Prckové

Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

• tom88

Už dávno nie som decko a takéto filmy mi pripadajú mierne trápne. Isté kvality to samozrejme má, ale je to veľmi jednoduchý film podaný dosť nelogicky prehádzane. Nudil som sa pomerne značnú časť filmu. Efekty neboli najhoršie na tento typ filmu, ale to Shorts nezachraňuje. Rodriguez je skvelý režisér a tvorca, ale takýmto projektom by sa nemal venovať a strácať tým svoj drahocenný čas. Radšej by mal tráviť viac času s kamarátom Quentinom a pripraviť nejaký spoločný projekt. 30%(4.4.2010)

Na tento film jsem koukal v autobusu Student Agency a mohu říci, že mě vcelku pobavil :-) Začátek byl opravdu výborný a postavy ve filmu také úžasné. (až na ty velikány). Celkově to však postrádá od poloviny šmrnc a konec je více než předvídatelný, ba co hůře, nelogický... Chování hlavních postav je prostě dětinské (velikáni). 45%(29.1.2012)

Po druhém zhlédnutí (divný, žejo) zvyšuju hodnocení na 3*. Zvráceným způsobem jsem se u toho dost bavil.(23.2.2013)

• Tuax

Dokoukáno na dvakrát. Tohle si pomalu ani komentář nezaslouží, ale beru že se to díky své trhlosti a dalšímu zpracování splněných přání bude někomu líbit. Schéma filmu, který je rozsekán do zpřeházených epizod tomu celému nijak kladu nepřidává. Jediný kdo mě aspoň trochu zaujal byla dětská herečka Helveticy, ktera se své role zhostila s gustem. Jinak to bylo většinou u všech dalších herců a hereček jen neválné a kamenné obličeje. A scénář celkově byl tak... škoda slov.(19.10.2010)

• Pajky3

Ježiši, tohle byla taková šílenost, a donutil mě k tomu jedině Student agency. Jinak bych se na to nikdy nepodíval, a mít já ten kamen, tak by to nikdo z nich už nerozdejchal. A tu jednu dávám, za to, že tam poslali úplně všechno co je napadlo.(4.3.2012)