Prckové

Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

• WoWoW

Když jsem si nakonec přečetl jméno režiséra nemohl jsem mu přijít na jméno. Ale pak jsme si řekl, jo proč ne, je to magor a k tomu patří, že točí i takovéhle ptákoviny. K filmu bych se vyjádřil jako k nepřehledné přehlídce nesympatických postav a neumím si představit, že by to bavilo děti. Natož rodiče. Já to viděl jen z důvodů nemoci a lenosti.(12.10.2011)

• KajusaK

Po 35 minutách vypnuto a odsouzeno jako naprostá blbost. Nápad s kamenem vůbec nemusel být špatný, kdyby byl provedený jinak - proto 1* .. Herci ujetí, neschopní, hudba nezajímavá..O ničem film..(29.4.2013)

Sice nechapu, proc se Rodriguez zdrzuje takovejhlema infantilnostma a misto toho nemaka na Machete a dalsim Sin City, ale tohle zas tak silena tragedie, jak by se mohlo zdat, neni. Jasne, cely je to desne barevny, pitomy, postavy se chovaj jak idioti a deti jsou banda ne moc sympatickejch fakanu, navic to tady Rodriguez rozdeluje na jednotlivy epizody, ktery nejdou za sebou a snazi se si hrat na Tarantina, ale ve vysledku je to pouze zmatek. Nicmene obcas precejen nejaka scena da po hudebni a vizualni strance vzpomenout, ze Rodriguez netoci jen detsky filmy a precejen tech 80 minut docela svizne utece, aniz by film nejak vyrazne nastval.(21.11.2009)

• Terva

Velké zklamání to zase nebylo, ale čekal jsem víc. Asi nejhorší film Roberta Rodrigueze.(20.4.2012)

• Pajky3

Ježiši, tohle byla taková šílenost, a donutil mě k tomu jedině Student agency. Jinak bych se na to nikdy nepodíval, a mít já ten kamen, tak by to nikdo z nich už nerozdejchal. A tu jednu dávám, za to, že tam poslali úplně všechno co je napadlo.(4.3.2012)