Prckové

Shorts

Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

Přeju si mít kouzelný kámen !!(6.7.2012)

Rodriguez a jeho "temná" strana síly zase udeřila a opět tu je další snímek pro děti. Tentokrát to ale nebylo tak strašné jako Žraločák a Lávovka.(4.3.2015)

Je to barevné, je to ulítlé, je to i docela vtipné a hlavně se to hýbe. To je asi ta nejpřesnější charakteristika této rodinné komedie, která je sama o sobě velmi originálním a tak trochu ulítlým výtvorem. Robert Rodriguez se možná pokusil tak trochu navázat na svou trilogii Spy Kids, a výsledek mě dokázal, když ne přímo nadchnout, tak alespoň zaujmout. Celou dobu jsem se bavil a film si užíval jako příjemnou oddechovku, která na samém konci nabízí i trochu toho výchovného poselství, které je určeno divákům všech věkových kategorií. Tenhle film vnímám jako neškodnou blbost, která se snažila vybočit ze zavedených škatulek a kategorií žánru, a z mého pohledu se to tomuto filmu i podařilo, a už jen za to si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, takže film ode mne získává tři hvězdy. Jo, abych nezapomněl, oživlý zvětšený holub z nosu opravdu pobavil...(19.7.2014)

• honajz

To je tak zmatený film, že děti nepobaví (odzkoušeno prakticky) a dospělí budou žasnout, co za ptákovinu se dá natočit, když k tomu někdo dostane dost peněz. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/prckove.html(25.2.2010)

Na tento film jsem koukal v autobusu Student Agency a mohu říci, že mě vcelku pobavil :-) Začátek byl opravdu výborný a postavy ve filmu také úžasné. (až na ty velikány). Celkově to však postrádá od poloviny šmrnc a konec je více než předvídatelný, ba co hůře, nelogický... Chování hlavních postav je prostě dětinské (velikáni). 45%(29.1.2012)

• - Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)