Prckové

Shorts

Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

Rodriguez a jeho "temná" strana síly zase udeřila a opět tu je další snímek pro děti. Tentokrát to ale nebylo tak strašné jako Žraločák a Lávovka.(4.3.2015)

Výborný film pro děti, překvapilo mě ale, že se režie ujal sám Rodriguez. Nicméně chodící krokodýli byli pak už i na mě trošičku moc..(3.9.2010)

• tom88

Už dávno nie som decko a takéto filmy mi pripadajú mierne trápne. Isté kvality to samozrejme má, ale je to veľmi jednoduchý film podaný dosť nelogicky prehádzane. Nudil som sa pomerne značnú časť filmu. Efekty neboli najhoršie na tento typ filmu, ale to Shorts nezachraňuje. Rodriguez je skvelý režisér a tvorca, ale takýmto projektom by sa nemal venovať a strácať tým svoj drahocenný čas. Radšej by mal tráviť viac času s kamarátom Quentinom a pripraviť nejaký spoločný projekt. 30%(4.4.2010)

• Lum3n

Proč Roberte, proč?(7.9.2011)

• Tuax

Dokoukáno na dvakrát. Tohle si pomalu ani komentář nezaslouží, ale beru že se to díky své trhlosti a dalšímu zpracování splněných přání bude někomu líbit. Schéma filmu, který je rozsekán do zpřeházených epizod tomu celému nijak kladu nepřidává. Jediný kdo mě aspoň trochu zaujal byla dětská herečka Helveticy, ktera se své role zhostila s gustem. Jinak to bylo většinou u všech dalších herců a hereček jen neválné a kamenné obličeje. A scénář celkově byl tak... škoda slov.(19.10.2010)

• - Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)