Těsně před zavírací dobou vtrhne do supermarketu Hastings skupina ozbrojenců. Záhy se však ukáže, že to nejsou lupiči ani teroristé, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zabránit invazi mimozemšťanů. Lidstvu hrozí skutečné nebezpečí a čas se krátí…
Idylický předvánoční večer v supermarketu Hastings v arizonském Buck Lake se chýlí ke konci. Těsně před zavírací dobou je v obchodě už jen hrstka zákazníků a personál. Z ničeho nic však dovnitř vtrhne skupina po zuby ozbrojených násilníků, zastřelí několik lidí a ostatní zajme. Nejsou to však lupiči ani teroristé, jak to v první chvíli vypadalo, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zastavit mimozemskou invazi, k níž má dojít této noci právě tady. Celé lidstvo je v ohrožení a čas hraje v jejich neprospěch stejně jako policie, která se snaží proniknout dovnitř... Americký sci-fi horor režíroval Ben Rock, hrají Carlos Bernard, Matthew St. Patrick, Courtney Ford ad. (oficiální text distributora)

IronFan

Poněkud příjemný snímek, který mě potěšil koncem roku 2008. Z béčkové snímku se nakonec vyvinul celkem zajímavý film, který si určitě ty 4 hvězdičky zaslouží. ()

Saimon

Několik nelogičností,totálne nepřekvapivý konec,kdo zná trošičku horory,ví kdo,co do 10 minut. Ale neurazí...*** ()

alienemo

Solidne bečko. Obohraný námet, dej aj koniec. Ale na jedno pozretie večer keď nemáte čo robiť to stačí. Vyslovene zlé to nie je. ()

messi@h

Výborný napínavý film, natočený sice evidentně s minimálními nároky na rozpočet, ale opravdu zručným režisérem. Parta ozbrojenců, z nichž někteří vypadají na feťáky, vtrhne do supermarketu a postřílí tam pár lidí. Ale něco nehraje, nejdou po penězích, nechtějí ani vyjednávat s policisty a se zbývajícími rukojmími začnou provádět jakési testy. Tolik o ději, jestli nechci vyzradit zbytečně moc. Pokud bych si měl na něco postesknout, tak jsou to dvě věci: 1) nešťastný je příliš explicitní název, díky němuž jste předem připraveni na následující děj, 2) bohužel musím říct, že závěrečné rozuzlení jsem odhadl už někdy v polovině filmu, ne-li dřív. Škoda, že se ho nepodařilo lépe ukrýt. Ale i tak se jedná o nezávislou lahůdku, na které jsem si opravdu "pochutnal". ()

Likan7

Prázdný, nudný, možná s několika fajn nápady, ale rozhodně nic světoborného, co by někoho mělo zajímat. Kdo zná vynikající Věc nebo Mlhu, určitě se mu při sledování Neznámých vetřelců dostanou na mysl tyto pecky, které dokázaly děsit, a v případě Mlhy mít i skvělý a originální konec. Neznámí vetřelci nemají nic z toho. Jo, a černoši v tunelu.. ()

beso74

Viac ako dobré. Má to švih, má to dej a dokonca i napätie. Inšpirácie z VOTRELCA, MUTANTA, VECI či HMLY sú viac ako do očí bijúce, ale napriek tomu tu nevznikla žiadna psíčko-mačičkovská nepodarená torta. Práve naopak, prostredie supermarketu je dokonalé premyslene využité a postavy tu bezhlavo nepobehujú. Skôr čakajú v sklade kedy prídu na rad. Bolo by to na 3 hviezdičky, ale že sú práve Vianoce a toto tu je svojím spôsobom vianočný film, dám i tú štvrtu, hoci za ten otvorený koniec by som ju najradšej hneď zobral späť. ()

masekjc

Originální to sice ano ale jinak na tom nebylo nic co by už nebylo viděno jinde tisíckrát lépe a stokrát hůře. Hvězda za snahu ()

Knor

Celkem solidní béčková záležitost v osvědčeném prostředí. Očekával jsem ale větší řežbu a víc mimozemšťanů, no ale neva. Jako zábavná jednorázovka ve stylu Splinter nebo The Mist to ujde. ()

dražis odpad!

Hej, tak takhle prostě ne. Tohle byla jedna velká nuda. Já vim, že bych to měl brát jako béčko, ale myslim, že tvůrci to tak rozhodně nebrali..a snažili se z prdu vykouzlit real shit, ale nepovedlo se... ()

jack_scott

Špička béček, i béčkového žánru. Nečekal jsem, ale je to klasika. Podobných béček může bát klidně víc, a vůbec to nikoho neurazí! Mimoto ty dva songy co snímek obsahuje jsou fakt dobře grindhousové, jako snímek sám. Všem fanouškům trashe doporučuji! ()

djbarrel

Takovej průměrnej vetřelčí horůrek, hlavním kladem je neznámo a tma, mínusem ale , že vetřelce není prakticky vidět, efekty taky nic moc a atmosféra taky spíš slabší, o postavy jsem se nebál. Celkový děj byl docela předvídatelný a ani závěr mě příliš neoslnil. Prostě průměr 60 % ()

maldoror16

Tak tohle mě nad očekávání překvapilo a celkem jsem si to užil. Na béčko a nízkej rozpočet fajn zpracování tématu, které si na nic nehraje... dobrá tísnivá atrmosféra (vynahrazující efekty a gore), byť žádné hororové mrazení, a příjemně ubíhající klišovitý děj... každopádně velkou slabinou jsou herecké výkony, i když někteří se snaží... takže 60%. ()

Lajty

Děj je dobrý, atmosféra místy taky suprová, ale že se tam občas jen mihne nějaký šílenec v lidské podobě, to je hrůza! Být tam pořádná potvora z vesmíru, asi bych dal víc, ale takto to nemá na víc, než na dvě hvězdy. Zklamání... ()

Mockingjay

Americký zapadákov, jeden supermarket, partička lovcov mimozemšťanov a zopár náhodných nakupujúcich a personálu. Čo ma štvalo? Konanie postáv. Títo „profesionálni zabijaci“, ktorí sa tvárili, že majú veľmi dôležitú úlohu, zbaviť nás škodcov, narobili viac škody, než dobra. Podľa flashbackov mali čo to skúseností s lovom alienov, bohužiaľ, tento fakt sa neodrazil na ich aktuálnych rozhodnutiach. Dôvodom je, že prehliadali veľa vecí, ktoré ich v konečnom dôsledku dostali do ešte väčšieho prúseru. Trik s mliekom, ak to tak môžem nazvať, mi prišiel zbytočný. Neporozumela som, ako ovplyvnil ich test s nožom na odhalenie votrelcov! Nemôžem sa dokonca vyjadriť k vzhľadu týchto mimozemských tvorov. Pokrivená tvár, čudný zvuk a akési vibrovanie kamery. Viac ich necharakterizovalo a to je málo, ak aspoň malá časť filmu mala vo mne vyvolať nejakú emóciu. A záverečný pokus o prekvapenie? Nevyšiel. ()

gpx

Vyměnili byste prst za život? Ne nadarmo se přece říká: "Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše." Apropos, film stojí za to vidět už jen kvůli hlášce: "Define Ken", kterou ocení především programátoři. Jinak klasika. Dnešní filmoví hrdinové by se už konečně měli poučit a nepřítele vyřizovat podle následujícího klíče: nejdřív se postarat o ženský s největším sex-appealem. Ne, nemluvím tu o zvráceném pornu, ale o akčních filmech. ()

jukyn

Pro mě hezký tři...účel splněn,strach se dostavil a ikdyž se konec dá předpokládat, tak stejně pro ěm velké překvapení:) ()