Těsně před zavírací dobou vtrhne do supermarketu Hastings skupina ozbrojenců. Záhy se však ukáže, že to nejsou lupiči ani teroristé, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zabránit invazi mimozemšťanů. Lidstvu hrozí skutečné nebezpečí a čas se krátí…
Idylický předvánoční večer v supermarketu Hastings v arizonském Buck Lake se chýlí ke konci. Těsně před zavírací dobou je v obchodě už jen hrstka zákazníků a personál. Z ničeho nic však dovnitř vtrhne skupina po zuby ozbrojených násilníků, zastřelí několik lidí a ostatní zajme. Nejsou to však lupiči ani teroristé, jak to v první chvíli vypadalo, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zastavit mimozemskou invazi, k níž má dojít této noci právě tady. Celé lidstvo je v ohrožení a čas hraje v jejich neprospěch stejně jako policie, která se snaží proniknout dovnitř... Americký sci-fi horor režíroval Ben Rock, hrají Carlos Bernard, Matthew St. Patrick, Courtney Ford ad. (oficiální text distributora)

spawnxp

Velice příjemná malonákladovka! Konec sice nataženej, pointa očekávatelná, ale jinak výrazně dobrá zábava (i bez hollywoodskejch triků). Poctivej horor skoro jak má bejt. ()

bezprezdivky

Dobře vymyšlená zápletka, správně hustá atmosféra a nečekaný závěr; oproti tomu zjevně nebylo moc peněz na triky, což je bohužel poznat. ()

penegal

Zpočátku jsem nevěděl, co si o filmu mam myslet. Nicméně film se postupně stává zajímavější a atmosféra se také zlepšuje. Je pravda, že se nejednalo o film "nabouchaný" spec. efekty a nebo filmovými hvězdami a přesto.... Herecké výkony bych ohodnotil jako dobré a taktéž bych ohodnotil i vše ostatní. Nicméně po shlédnutí dosti Béčkových (skoro Cčkových) hororů poslední doby, tento přinesl alespoň trochu zlepšení. Rozhodně se mě líbil konec....který sem ale beztak trochu čekal hehe. ()

dextrush

Hrabem sa v archíve a našiel som film, nazvaný Alien Raiders. Vravím si, bisťu (!), názov znie fajn, možno si pozriem príjemnú votreleckú strieľačku. Ale tá sa nedostavila. Občasný výstrel (v prípade dialógov úplne do prázdna), trochu napätia (nie príliš častého, čo môže vyhovovať labilnejším povahám, mne však nie!), štipka krvi aj myšlienka potulných lovcov votrelcov pôsobila príliš nudne na to, aby z toho mohol byť film na príjemne otrávene poobedie. ()

Neel

Chtělo se mi u toho spát, proto jedna hvězdička. Film mě prostě nesmí uspávat a jedna hvězda je za ten "překvapivý" konec... Ať teda nežeru ()

AmunRa

Hezký průměr, který neurazí, ale ani nenadchne. Je to přesně to, co byste dostali z Věci, pokud byste měli k dispozici desetinu rozpočtu. Místo ledových plání a polární stanice obchoďák, místo špičkových herců průměr, místo efektních triků žádné triky. Na druhé straně technická kvalita není špatná, režisér i herci se snaží a scénář také není špatný. Za ty peníze koukatelný film, na který ale za tři dny zapomenu. ()

Marčus

Doporučení je jasné. Neztrácejte s touhle záležitostí čas. Dějová osa je primitivní, provedení ochablé a závěr slaboučký. 30 % ()

Alhazred

Profesionálne odvedené béčko v klasickom klišé, kde divák už po prvej tretine filmu vie, kto je hlavný zloduch. Priemer, ktorý vo vás nezanechá žiadnu stopu a o pár dní si natoto dielko ani nespomeniete. ()

tommco

Tak toto sa fakt oplatí vidieť. Urobiť s evidentne nízkym rozpočtom takýto zábavný filmík si zaslúži potlesk. Perfektná atmosféra, pútavý dej umiestnený do malého marketu na americkom zapadákove, zábavné postavičky... proste super. Kto si potrpí na trikoch a maskách si na svoje asi nepríde, ale mne to tu vôbec nevadilo. Že to pripomína Vec, alebo Hmlu? No a čo? Inak mi to prišlo trošku ako keby z pôvodne asi 3 hodinového filmu odrezali prvú a poslednú hodinu a dali "do placu" len prostrednú časť. Zvlášť ten koniec mohol byť trochu uzavretejší... Nevadí, výborne som sa bavil. 80% ()

waxtrax

Naprostý souhlas s komentářem od Tuxedo. Ještě mě maximálně iritovalo v závěru, zcela nesmyslné vrhnutí policajtů do obchodu a přestože se "děli věci", nikdo nevystřelil .... jen se dívali - tak proč tam chodili?! ()

EagleSK odpad!

Lacna vykradacka a-ckovych filmov. Dokazem akceptovat nizky rozpocet, viem sa zabavit aj na jednoduchych filmoch. Ak sa ale postavy chovaju nelogicky, to ma dokaze veeelmi sklamat. A ten ubohy scenar... Skoda reci. ()

Ospalek

Velmi příjemný béčkový horor, který mile překvapil. Film jsem viděl už nesčetněkrát, jednu dobu jsem si ho dokonce pouštěl denně, společně s Titanicem. Je to velmi zajímavě pojatý hon na mimozemšťany, který v lecčems připomíná legendární The Thing. Jelikož jsem film sledoval opravdu často a rád nemůžu dát jinak než plné hodnocení. ()

TylerD.

Takhle nějak má vypadat dobré béčko. Neiritující postavy, které se nechovají hloupě (max v jedné dvou scénách), dobrá atmosféra, gradace napětí, postupné odkrývání děje, dokonce vývoj postav a dalo by se pokračovat. I negativa se samozřejmě najdou, napadá mě občasné klišé charakterů a pár menších nelogičností. Za mě 65 %. Tolik jsem u tohohle typu filmu nedal už dlouho. A koukám, že už znám od pana režiséra i jeho druhý film, teda spíš dokument o Blair witch. A dal jsem mu stejné hodnocení. Tak snad se ještě někdy potkáme. ()