Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

mi-ib

Stupidní eroťárna, která se snaží vydělat na letošní premiéře filmu Bathory. Neříkejte mi, že tahle blbost vyjde jentak náhodou zrovna, když má Bathory premieru. Kdo si tady pustí trailer, uvidí vše co se tam vlastně stane osekané o erotické scény, avšak o které jde především, či né? Jedna hvězda za pěkný holky. ()

Cutting43 odpad!

Opravdu silný zážítek, připadal jsem si jako, když bych hodinu seděl v auto dílně a koukal z nudy na kalendář s babou upatlanej od šmíru.Někdo tu spodní hranici tvořit musí. Obvzlášť bych chtěl upozornit na naprosto ztrhující scénu, kdy Kněžna hodlá ponechat jednu z (hereček) na pospas vlkům a při již zde zmiňované hudbě ji krutým způsobem maže med na prsa. Opravdu hrozný brak!!!!!!!! ()

Tanbris

Na erotické filmy se vždy dívám s nadějí, že konečně najdu nějaký, který dokáže skloubit lechtivou tématiku a smysluplný děj s nějakou zápletkou, a vždy jsem zklamán, že je to zase jen a pouze porno. Bohužel to platí i v případě této verze Bathor. Zpočátku film nevypadá úplně zle, od půlky už se ale pořád jen děvčata oddávají orgiím a například to, proč je kněžna v závěru zazděná, ani nestihnou vysvětlit. 10 procent za snahu ()

bari68 odpad!

Aj keď podľa hodnotenia by som si tento film pred začiatkom a s vedomím 6-tich percent ani nepustil ,tak Simandlova Báthoryčka po eroticku mi nedala pokoja.Teraz akože neviem, čo týmto chcel ten ,,režisér,, Simandl povedať a neviem, prečo vlastne natáča jeden brak za druhým.Nechcem sa ,,opičiť,, a stáť v jednom rade s ostatnými s podobným názorom, ale kto film zhliadne, dá mi za pravdu.Dej absolútne nulový ,kostýmy ako z cigánskeho bálu , rozpočet vzhľadom, že sa natáčala v jednom ateliéri asi musel byť ultralacný....Ako softporno by ešte ušlo,aj keď režisér asi ani nevie ,že v 16.storočí neboli ešte silikónové prsia, by mi asi povedal, že v 16.storočí som tiež nebol režisérom ...a terazky hej! ()

Big Bear odpad!

Ať už byla Alžběta jakákoliv, ať už se i třeba v té krvi panen koupala, ať už jí třeba u hradu nacházely mrtvoly... tohle si zkrátka nezasloží !!!! To je opravdu něco tak strašného, že se to ani nedá popsat. Pan rádoby režisér je tak trochu úchyl. Kdyby raději natočil nějaký pěkný dokument o Kanadě, když už tam žije.... ODPAD ()

Časové pásmo bylo změněno