Muž, který miloval

Man Who Loves, The

Itálie, 2008, 103 min

Donatella Botti

Walter Fasano

Je cítiť, že film režírovala žena. Odporúčam tým, ktorí prekonávajú bolestivý rozchod a hlavne tým, ktorí majú občas nutkanie niekomu emocionálne ublížiť (takých sa iste nájde dosť). Monica Bellucci je bohyňa a jej feminita z nej priam srší. Nízke hodnotenie je opäť raz odrazom toho, že sa nachádzame na seriálovo-hororovej databáze.(24.12.2016)

Mě se toto romantické drama líbilo... Slušný děj, slušná zápletka, dobré herecké vystoupení... Krutý život, kdy jeden miluje toho druhého, po nějaké době jeden druhého milovat přestane a jeho protějšek trpí a velmi těžko se s tím srovnává... 70%(27.10.2010)

• DannyBoy80

Nuda.Naprosto nudně postavený příběh o nudných lidech. Hlavně ten přestárlý milovník mě strašně iritoval. Čekal jsem od toho více.(1.11.2010)

"Říká se, že časem všechno přebolí.. Není to pravda !! Bolest nepřebolí !! Jen si na ni zvyknete.."(17.12.2014)

Nu ano, je to >jen< takový příběh, příběh lidí kteří milovali a milují a... Milovat znamená i trpět. A kdo nikdy nemiloval... A komu není shůry dáno... A... - - - - - (Poprvé viděno 31.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 101., komentář zde jako sedmý - 1.2.2013)(1.2.2013)