Muž, který miloval

Man Who Loves, The

Itálie, 2008, 103 min

Donatella Botti

Walter Fasano

Roberto a jeho vztahy, minimalismus s jedním scénáristickým nápadem, 60% (132 hodnotících s průměrem 57%).(21.6.2014)

Průměrné romantické drama bez špetky nápadu. Herecky to není taky žádný zázrak a moje oblíbena Monica Bellucci se ve snímků objeví jen na pár minut a je taky hodně nevýrazná. Hlavní hrdina je navíc strašně nesympatický a jeho herecký výkon byl mizerný. Převládá spíše zklamání.(18.10.2010)

Mě se toto romantické drama líbilo... Slušný děj, slušná zápletka, dobré herecké vystoupení... Krutý život, kdy jeden miluje toho druhého, po nějaké době jeden druhého milovat přestane a jeho protějšek trpí a velmi těžko se s tím srovnává... 70%(27.10.2010)

Nu ano, je to >jen< takový příběh, příběh lidí kteří milovali a milují a... Milovat znamená i trpět. A kdo nikdy nemiloval... A komu není shůry dáno... A... - - - - - (Poprvé viděno 31.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 101., komentář zde jako sedmý - 1.2.2013)(1.2.2013)

• Rockerman

Pro mě naprosto zbytečný film. V první půli to byla taková nuda, že jsem měl co dělat, abych to vydržel do konce. Sledujeme zde" zastydlého puberťáka", jinak už ale zralého muže, který se trápí, fňuká, nespí a dělá nejrůznější blbosti, jen aby se k němu vrátila jeho milovaná Sára. Druhá půle je kapánek lepší a dramatičtější, to když se do toho zamontuje Robertův mladší bratr - homosexuál. Ale převažuje stále nuda! Takže pro mne je tu jediná útěcha, že Monica Bellucci je stále překrásná a proto jen kvůli ní dostává tento film ode mě jednu hvězdu.(11.10.2011)