poster

Muž, který miloval

 • Itálie

  Uomo che ama, L'

 • anglický

  Man Who Loves, The

Drama

Itálie, 2008, 103 min

Producenti:

Donatella Botti

Střih:

Walter Fasano
(další profese)
 • MI-380
  ***

  Roberto a jeho vztahy, minimalismus s jedním scénáristickým nápadem, 60% (132 hodnotících s průměrem 57%).(21.6.2014)

 • Kecman
  odpad!

  Naprostý blábol,naprostá nuda,naprostá ztráta času!(17.7.2013)

 • Jenni
  *****

  Ač by bylo zajímavější doporučovat 'Muže, který miloval' každému, kdo chce shlédnout "dobrý film", povinnost mi velí zasadit komentář do aktuálních souvislostí, tj. představit ho jako křiklavý příklad ochylky zdejšího hodnocení od reality. Jinak by se mohlo zdát, že pět hvězdiček dávám z trucu nebo jako kompenzační opatření podobné absolutnímu ohodnocení Pasoliniho posledního filmu (za současného odhození mých vlastních pocitů stranou). Netřeba být nějakým přeborníkem přes filmy v italštině, aby se rozumělo, že jména jako Fellini, Visconti, Antonioni a další byla druhdy ztělesněním slova režisér, a italský film synonymem slova "Film". Že tuto dobu máme nenávratně za sebou - aniž by ji cokoli nahradilo - nepatří rovněž ke střeženým tajemstvím. Proto až shlédneš 'Muže, který miloval', možná si povíš: "Není to tak špatné!" A teď nemyslím s tímhle filmem (oproti zdejšímu hodnocení, které jsem bohudík předtím neviděl), ale s kinematografií obecně. Přesně tohle jsem si řekl já... Více o vlastním příběhu napoví již samotný název. Bude to o muži, o lásce, o minulosti. Tenhle pán měl někoho rád, ale už asi nemá, a je sám. Jenomže pouze za předpokladu, že minulost je něco, co bylo, a ne něco, co bude. Nechci být úplně nespravedlivý, ale v tomhle případě děkuju sobě, že už mne delší dobu nepotkává to neštěstí, abych před vlastní projekcí prozkoumal rozsudek od ctihodné a demokratické poroty csfd.cz.(9.5.2014)

 • Fridecka
  ****

  Vztahové peripetie tentokrát po italsku. Kdo miluje více a kdo méně? To je to oč tu běží. Neustálé potkávání a míjení se ve vztazích, kdy oba, muž i žena hledají ideální pozici, touží být šťastní, ale nejde to teď a tady s tímto člověkem. Jako nastavené zrcadlo je zde vztah homosexuálního bratra hlavního představitele, který při setkání se svou smrtelností objevuje jak krásný je život a co pro něj vztah a jeho partner znamená.(1.7.2012)

 • DannyBoy80
  **

  Nuda.Naprosto nudně postavený příběh o nudných lidech. Hlavně ten přestárlý milovník mě strašně iritoval. Čekal jsem od toho více.(1.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace