Uvězněni v čase

Héctor a jeho žena Clara se přestěhovali do nového venkovského domu. Jednoho večera Héctorův dalekohled zachytí v blízkém lesíku obraz nahé dívky. Když po tajemném přízraku začne pátrat, je napaden mužem, jehož obličej skrývá zakrvácený obvaz. Na smrt vyděšený nachází útočiště v tajemné budově, která stála v cestě jeho zběsilému útěku nočním lesem. Netuší, že vstoupil do míst, kde se tajně experimentuje s časem. Když se vrací domů, vidí na zahradě svoji ženu a v otevřeném okně... sám sebe. V časové smyčce, do které byl nedopatřením lapen, se roztáčí série katastrof, které budou mít pro jeho další život nedozírné následky. (oficiální text distributora)

Faila

Pro mě byl tenhle španělský snímek spíš komedie než horor a možná i tím je pro mě tak jedinečný. S cestováním v čase si podle mě pohrál velmi šikovně, což nepovažuju za samozřejmost. Podle mě jde o velmi povedený thriller, i když do značné míry vtipný. ()

gumbo

Kvalita je hodně slabá. Když se od začátku hlavní postava chová nelogicky (až dementně), je pak jedno jak chytře vymyšlený je twist v druhé půlce filmu. Už to prostě ten film nezachrání.50% ()

GOREGASM

Nízkorozpočtový thriller/horror, kterému se daří dlouho perfektně pracovat s atmosférou a na minimálním prostoru rozehrávat zajímavý kolotoč, který nezkušeného diváka nechat civět s tlamičkou otevřenou a rukama tleskajícíma, toho zkušenějšího s poloúsměvem a myšlenkami o nedotaženém nápadu, který pobavil, ale nedotaženost je jeho druhé jméno. Rozhodně ale stojí za vidění, protože napětím nešetří a zvědavost diváka udrží až do konce. 75% ()

foundation

Zakladna kostra toho filmu je velmi dobra. Napad vynikajuci vsetko co sa udeje dava skor ci neskor zmysel ale co z toho vsetkeho ked spracovanie je jedno z najhorsich ake som videl. Amaterizmus bije do oci z kazdeho jedneho zaberu kamery a o nejakom hereckom vykone ci uz slabom alebo ziadnom nemoze byt ani reci. Pripada mi ze ten film bol natoceny snad behom jedneho tyzdna s rozpoctom maximalne 1000 dolarov.Takyto napad by si mal zobrat pod kridlo Christopher Nolan a 50 milionov a vznikol by z toho neuveritelny zazitok. Takto je myslienka a napad vyborny ale strasne strasne zle sa mi na to pozeralo a to je pri filme jedna zo zakladnych veci. UPDATE : Vedel som ze tomu musim dat este jednu sancu a po druhom zhliadnuti vitazi obsah nad formou a pridavam na hodnoteni. Naozaj velka skoda toho spracovania pretoze ten zakladny koncept je premakany. ()

n3uro

Film se zajímavým nápadem a hodně dobrým scénářem. Bohužel, ale taky s velmi špatným hereckým obsazením, zemí původu a nejspíš i místem natáčení. Každopádně, někdo si dal tu práci aby přemýšlel o následcích cestování časem. ()

Al44...

Od samého začátku poměrně zajímavá, mysteriozní věc o tom, co vše může natropit opakované cestování časem. Herci působí naprosto civilně, vše se obejde skoro bez triků. Ke konci však snímek poněkud ztrácí dech a konec je vyloženě nepřesvědčivý. Každopádně je to originální a celkově fajn film. ()

emdvojka

Komorne pojaté cestovanie v čase kedy, niekoľko postáv v menšom priestore cestuje sem a tam aby zabránili katastrofe. Cestovanie je však náročné na udalosti a tak sa všetko zamotáva, motá a znova na oko odmotáva. Nakoniec sa cestovateľ v čase ocitne v zúfalej situácii sktorej, ako sa zdá nieje úniku. Mne sa tento film páčil, pretože mám slabosť na takéto námety. Návrat do budúcnosti to však nieje. ()

Vabr

Tohle mi přišlo jako horší Triangle. Cestování v čase a odkrývání (dosud neobjevených) činů Hectora bylo zajímavé, ale v tomto případě, na rozdíl od Trianglu, se mi zdálo, že kdyby hlavní postava chtěla, tak by tomu zabránila a smyčku by změnila. Každopádně objasnění vraha bylo cool a film nebyl repetetivní. Pořád mi to však nepřišlo jako pořádný mindfuck. Vyhodnocení: Nejvíc mi vadí konec, kterej byl dost špatně vybranej (utnutej a nevyřešenej) ()

bakeero

Filmy o cestování časem nemusí mít drahé efekty, ale hlavně propracovaný scénář. Tady se to povedlo na výbornou a výsledkem je napjatá podívaná, která vás táhne hloubějí a hlouběji do králičí nory... ()

cyright

Co na tom, že to do sebe hezky a logicky zapadá, když je to nepřirozené, strojené a samoúčelné až hanba. Film je právě pouze a jen o tom, aby se pochlubil, jak vše do sebe logicky zapadne. Napětí se nemůže dostavit, když chybí prvek překvapení, daný tím, že vše se "již stalo" a tudíž to nelze změnit, jen naplnit. Takže to celé spíš připomíná jakýsi studentský film, scénáristickou seminární práci na téma "cestování v čase". Tomu odpovídá i formální zpracování a nesympatické ochotnické herecké výkony. Ale jestli vám to stačí ke štěstí, pak OK, no.. :) ()

LordMysti

Něco nevšedního a velie zajímavého. Bohužel tvůrci závěr překombinovali víc než by bylo zdrávo a vymklo se jim to z ruky, ale film alespoň nechává prostor pro dlouhé úvahy co kdyby... Já byl příjemně překvapen a mohlo to být ještě mnohem lepší. ()

Blz2g

Zajímavý to uzlíček hned několika časových smyček, jehož rozvázání za jedno zhlédnutí určitě stojí. Nízký rozpočet a nesympatičtí herci tak akorát přidávají na futurismu. ()

Mastersn

Mírně řečeno ztráta času,ne že by to byl špatný film,ale strašně moc předvídatelný kdy po půl hodině pomalu víte jak dopadne celý film a jen si postupně odškrtáváte co se stane, jednou vidět ano podruhé už asi ne. ()

lakart

Pro mě má film problém zhruba v polovině, kdy mě bylo jasné, jak se bude film dál ubírat. A zbytek jsem jenom sledoval svoji domněnku. Konec je samozřejmě očekávaný a logický. Myslím si ovšem, že by to chtělo něčím okořenit, aby film neztrácel onu atmosféru z první poloviny, která byla opravdu skvělá. Není to špatný film, ale na vyšší hodnocení to opravdu není. V závěru jsem už sám předpovídal události a dost se nudil. 65% ()

Kingjiri

Jako vždycky se díky námětu cestování v čase objevily logický nesrovnalosti (resp. je to tak složitý téma, že je hodně těžký ho nějak logicky uchopit) a nepřehlednost v příběhu. Mimo to mě zklamal závěr, ve kterym jsem se nedočkal jasnýho rozřešení Hectorovýho problému. Slušná atmosféra, dostatek napětí, obstojný herecký výkony a střídmá stopáž však snižujou počet nudnejch momentů na minimum. Nízkej rozpočet byl znát hlavně na úspornym castingu, výpravě nebo akčních scénách. Nicméně si nejvíc cenim toho, že se dá právě i za pouhejch 2,5 mega (v přepočtu cca 50 milionů Kč) natočit koukatelnej scifi thriller. Něco takovýho by klidně mohlo vzniknout v ČR, což je důkaz, že (jedinym) problémem český produkce rozhodně nejsou malinký rozpočty. Solidní žánrová jednohubka. ()