poster

Uvězněni v čase

 • Španělsko

  Cronocrímenes, Los

 • Velká Británie

  Timecrimes

Mysteriózní / Thriller / Horor / Sci-Fi

Španělsko, 2007, 88 min

Režie:

Nacho Vigalondo

Scénář:

Nacho Vigalondo
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Většinou je cestování v čase udělaný jako takovej dobrodružnej si-fi snímek plnej efektů a teenagerů, ale tohle je úplně něco jinýho, je to takovej mix mezí drama, thrillerem a možná i malinko hororem a celý to je obalený do hodně netradičního a vcelku promyšlenýho cestování v čase, který, i přes značnou složitost, nakonec fakt dává smysl a nenechává moc otázek kvůli chybám. Navíc to vůbec nepůsobí americkým cool dojmem, ale tak nějak bych řek civilně(10.1.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Héctor je magor. Už dlouho jsem neviděl film s tak nesympatickým a (alespoň ze začátku) hloupým protagonistou, jehož chování způsobí tolik problémů. To ale neříkám jako výtku... Nevím, co zde bylo záměr, jestli to opravdu mělo být místy tak směšné, jak mi to přišlo. Ale proč ne... Rozhodně zajímavé hrátky s časovými paradoxy.(2.5.2013)

 • darkrobyk
  *

  Velké zklamání! Autoři zřejmě zhlédli skvělou Polákovu sci-fi komedii Zítra vstanu a opařím se čajem a rozhodli se udělat vlastní verzi v temnějším hávu. A zatímco se hrdina české komedie snaží zachraňovat, zdejší chce likvidovat. Španělsko bývalo líhní gotických horrorů, v poslední době se jim daří zejména v oblasti krváků. Tohle je však zcela mimo a divák v závěru ubitý kolotočem opakujících se scén toužebně očekává závěrečné titulky. I Alfonso Cuarón v HP a vězeň z Azkabanu věděl, že pobíhání v čase nemůže trvat celý film (pravda, věděla to již Rowlingová). N.Vigolando své síly přecenil, a jednu hvězdu si tak zaslouží jen Blondie...(25.3.2012)

 • MMR
  ****

  Velice inteligentně zamotaný film. Propletené zápletky se zde povedly a logicky do sebe zapadaly. Jen krůček mě zde dělí od plného hodnocení. Bohužel nedokážu říct který, ale nejspíš to bude méně záživný úvod filmu.(9.11.2016)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Malinká dvojitá smyčka na provázku, která má naštěstí oba konce. Pěkně dotaženej film o cestování zpět v čase a jeho důsledcích. Víc nemá cenu psát, snad jen, že film je pro oko pozorného diváka a Ti, kteří budou spokojení tak jako já, nechť ihned pohledají Triangle.(25.9.2012)

 • - Film měl soutěžní premiéru v roce 2007 na Filmovém festivalu Fantastic v USA. Získal zde hned tři ceny, a to za nejlepší kameru, Cenu poroty a třetí místo v Ceně diváků. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace