Polibek, prosím

• Francie

Un baiser s'il vous plaît

Shall We Kiss?

Martial Salomon

Scénografie:

David Faivre
  • AngelAngie

Milá francouzská romantická komedie, která bohužel neukázala nic nového a zpracování je poměrně nezajímavé. Jedinné, co mě opravdu bavilo, byla krása žen, bohužel u mužů jsem si tam nenašla nikoho, kdo by mi byl alespoň vzdáleně sympatický ..(19.10.2008)

• Bohemák

Film už skončil a já ještě stále čekám na výraznější pointu, dějový zvrat, nějaký moment překvapení. Asi marně... Ale mělo to docela hezkou atmosféru starých francouzských ukecaných filmů. Ale komediální mi to přišlo jen tak na 5 minut.(5.1.2011)

Mám ty francouzské komediálně-romantické konverzačky rád. A tahle mi navíc přišla milá.(16.2.2012)

• dopitak

Banálnější dialogy aby pohledal, v českém podání nesnesitelné, a uvěřitelnost taky děsivá. Hrozně hloupý film, který nahota Virginie ani z desetiny nevyváží.(30.5.2015)

Vyprávění Emilie se dobře poslouchá, to člověk pozná už z výrazu a zaujetí Gabriela. Stejně zaujatě jsem naslouchlala i já, i když v zásadě nešlo o nějakou převratnost. Herecké obsazení příjemné, jen na samotného režiséra a herce v jednom se trošku déle zvyká a člověk mu to moc nevěří. Na jeho místě bych si raději představovala MIchäela Cohena a to i za ten polibek, prosím.(17.2.2012)

• - Finální scéna filmu byla točena v terminálu na francouzském letišti v Angers v údolí Loiry. (Elwanelyn)