Polibek, prosím

• Francie

Un baiser s'il vous plaît

Shall We Kiss?

Komedie / Romantický

Francie, 2007, 96 min

Emmanuel Mouret

Laurent Desmet

Martial Salomon

Scénografie:

David Faivre

Vyprávění Emilie se dobře poslouchá, to člověk pozná už z výrazu a zaujetí Gabriela. Stejně zaujatě jsem naslouchlala i já, i když v zásadě nešlo o nějakou převratnost. Herecké obsazení příjemné, jen na samotného režiséra a herce v jednom se trošku déle zvyká a člověk mu to moc nevěří. Na jeho místě bych si raději představovala MIchäela Cohena a to i za ten polibek, prosím.(17.2.2012)

• dopitak

Banálnější dialogy aby pohledal, v českém podání nesnesitelné, a uvěřitelnost taky děsivá. Hrozně hloupý film, který nahota Virginie ani z desetiny nevyváží.(30.5.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $533,689Tržby Celosvetovo $2,927,990(6.3.2010)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - HORIZONS - Horizonty, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.42/304(23.8.2009)

• Wally

Katastrofa....a to oprvadu! Větší nudu jsem u filmu nezažil už dlouhoa koukat na pomatené herce, kteří jsou hluboce pod průměrnými výkony na nadšení nepřidá. Ruce pryč od tohodle nebo se již nikdy nebudete chtít kouknout na žádný francouzský 'romantický' film :-((15.11.2010)