Triangle

Padme_Anakin

Bloncka, plachetnice, moře. Bloncka, parník, moře. Bloncka, plachetnice, bloncka, parník, bloncka. A takhle pořád dokola. Proti lodím nic nemám, moře mám dokonce moc ráda, ovšem těch bloncek na mě bylo vážně trochu moc. Challenge Tour Horror, 2016. ()

corpsy

U mňa bol problém v tom, že som pod náležitým tlakom opakovaní sa ( a akýmsi vysvetľovaní pomedzi to ), paradoxne stratil. Naraz mi viacero scén neprišlo logických a vo svojom vyústení ani napínavých. Každopádne ide o skvelý pokus niečo také sfilmovať a dať tomu slušný drajv. Fantasy a horory z oblasti Trojuholníka mám veľmi rád ( a zatiaľ som nemal možnosť zhliadnuť o tom zlý film ) a tento poputuje medzi tie pre mňa najlepšie. ()

sidzej

Casova slucka ktora mi vymyla mozog resp. thriller ktory sa utopil vo svojej prekombinovanosti. Sice sa obcas zda ze vsetko do seba krasne zapada (vid. zaver) ale stale sa nemozem zbavit dojmu, ze ten film nedava zmysel. Rezia, kamera, strih ci hudba su v ramci zanru na celkom slusnej urovni skoda ze dejovo sa Triangle vydalo podla mojho nazoru nestastnou cestou. ()

Marsik

Tak jako šlo to. Lehce nadprůměrná záležitost, u které si řeknete, že nápad je poměrně slušný, ale ve finále vám film vyzní docela lacině a po hlubším zamyšlením si uvědomíte, že to byla celkem blbost. Nicméně film na 90 minut zabavil. V současnosti má film 65% a já se s tím naprosto ztotožňuji. 65% ()

Astaroth12

Partia priateľov si vyjde na jachtu po mori,tak najprv sú tam vykecávačky a nezáživné dialógy.Potom sa k ich jachte blíži silná búrka a nedokážu ju obísť a tak ich zasiahne v plnej sile.Zobrazenie tej búrky a ako jachta bojuje z vlnami bolo na úrovni.Potom narazia na lod-tzv.parník a tak na ňu nastúpia a prechádzajú ju,zdá sa že je opustená.Keď nastúpili na tu loď,začalo to mať zmetený príbeh a preto mi mozog pracoval na plné obrátky a chcel som rozlúsknuť pointu skôr než príde a môžem povedať že docela sa mi to aj podarilo.Je to veľká lod a tak je tam veľa priestoru aby sa tam niekto ukrýval a aj ľahko ich pozoroval a poprípade aj zabil.Na tej lodi po chvíli začal masaker a konečne sa to rozbehlo a malo to silné napätie.Je to nadupaný mysteriózny horor.Len ma mrzelo že nie všetko dávalo zmysel a ani všetko nebolo vysvetlené.Keby príbeh nebol tak prekombinovaný a niektoré osoby by mi nevadili z dôvodu sprostejšieho chovania,pre mňa by to bol mega mysteriózny film.Podla mňa tie negatíva sú opodstatnené a preto ničím neprevyšuje svojich podobných kolegov.Dosť sa podobal na Harry Potter a väzeň z Azkabanu,lebo tam bol troška podobný príbeh. ()

Zayl

Časová smyčka, která za sebou pálí mosty logických souvislostí. Smutné resumé pro snímek, který ve své podstatě měl ambiciózní ideu, avšak scénami bez chuti a zápachu, popřípadě neinvenční popravou protagonistů si vydláždil zástup promarněných šancí. Přitom začátek byl slušně rozehrán, ale několika tentýž kolečko, ukazující sled událostí stále znova, nudí, postrádá širší měřítko a dost možná i pointu, za kterou by šlo předešlé kiksy schovat. Těžko říct, co tím Christopher Smith chtěl říct, navíc postoj, který až příliš rychle ukáže horizont svých možností mě neoslovil. Jedna hvězda za první sled, druhá za skvělou Melissu George. ()

Riddick77

Tohle bylo divné, příběh docela v pohodě a originální, pointa zřejmě jediná možná, což film trošku sráží, protože mi bylo zcela jasné, jak to dopadne či spíš nedopadne. Sliboval jsem si od toho opravdu víc a navíc mi ani samotné zfilmování nepřišlo až tak dobré a zábavné, spíš už jsem se těšil na konec, protože některé opakovačky mi připadaly, jako když si režisér o divákovi myslí, že má IQ 10 a absolutně nechápe onu hlavní záplatku. Nutno zmínit, že též všechno v ději zcela nezapadá a že se zde poměrně "otravná" Melissa George (na rozdíl od "30 dní dlouhá noc") chová někdy fakt nelogicky a pitomě. Inu slabých 4/10, což znamená 2 hvězdy. ()

raimi

Christopher Smith jede!!! Creep bylo fajn a Tringle mě donutil zkouknout dvakrát ve dvou dnech, lišák jeden. Musím se mrknout i na jeho Severance. ()

Freemind

Říkejte si co chcete, já jsem si to užil. Možná je to mou slabostí pro filmy využívající hrátek s časem, možná slabostí pro horrory, možná slabostí pro Austrálii - nebo vším dohromady. "Triangle" ani vteřinu nenudí, má atmosféru i zdravý tah na bránu, po shltnutí všech drobných chybiček si můžete vychutnat velmi přitažlivě vystavěnou pentli událostí. Po dlouhé době krváček, na který bych se klidně hned podíval ještě jednou. ()

Makky

Prekvapivo nápadité a premyslené, omnoho viac než sa na prvý pohľad zdá. Melissa zo začiatku pôsobí ako vyhúkaná trapka, to však ešte divák netuší, že už od prvého záberu sa deje niečo, čo nie je tak ako vyzerá. Je veľká škoda, že tak premyslený a dobre vykombinovaný twist thriller nemal väčší rozpočet a sympatickejšie vedľajšie postavy, na ktorých by aspoň trocha záležalo. ()

IllIlIlIIl

Film, který svou podobu s Timecrimes nijak dlouho neskrývá a brzy je víc než zřejmé, že se jedná o typ filmu, který si najde své fanoušky z řad těch, co vyhledávají mysteriózní dějově zamotané snímky...Bohužel ona celková zamotanost je zde snad ještě více zamotanější než samotný Gordický uzel...Ve výsledku jsem přesvědčen, že se jedná rozhodně o zajímavý film, kterýbohužel více vsází na efekt, než na celkové logické vyznění... ()

Kreeki

Zajímavý nápad, který velmi sráží provedení. Čekal jsem, že Triangle bude nějakým způsobem gradovat a ono ne, jeden nápad rozvedený do hodiny a půl, rozhodně ale stojí za zkouknutí pro každého fanouška scifi či hororů. ()

gojackill

Dobre natoceny a v prvni tretine opravdu napinavy snimek, ktery stoji na vyborne myslence. Cele mi to do sebe zapadlo a musim tak pochvail za dobry scenar. Narazka na mytus o Sysifovi je takova prijemna perlicka. ()

stration

Po druhém a třetím shlédnutí dávám plný počet. Naprosto perfektní, mrazivé, děsivé. Několik záběrů je dokonce bych řekl revolučních. A vůbec nevadí, že se pořád marně snažím přijít na to, jak to vlastně je. Nenechte si tento klenot ujít! ()

Thomassi

Vynikající hororový thriller, kde je hlavním hercem časová smyčka. Při sledování člověk neví, jak se bude vyvíjet příští okamžik a tím pádem nechává diváka v napětí až do úplného závěru a na tom se znovu dostáváme na samý začátek. Všechno zapadá do sebe. Fakt jsem se bavil. Přispěli k tomu také výborní herci. Koho baví téma vracení se časem, vřele doporučuji. ()

Murrro

Keby som sa úplne odnaučil používať pri sledovaní filmu mozog, som z Trianglu nadšený. Lenže... Slučka musí nielen nikde nekončiť, ale ani nikde nezačínať! Princíp. Pán scenárista, aha! Občas sme pozabudli, však? Pre efekt, mám pravdu? Toť moja hlavná výčitka, ostatné beriem. Zatiaľ za tri, doučte sa a prihláste nabudúce! ()

FilmFan24

Časová smyčka, kde se děje pořád to samé a přece je to pořád jiné! Atmosféra tak hustá, že by se dala krájet. Je to skutečně drsná vyvražďovačka anebo jen hrozný sen hlavní hrdinky, která je tak trochu dost na nervy? Každopádně zajímavý psychothriller s výbornými hereckými výkony, kde na konci, který je zároveň začátkem není pořádně jasné co se to vlastně stalo. ()

AlistairMir

Upřímně nemám rád filmy, kde se stále dokola opakuje časová smyčka snad kromě světlé vyjímky "Uvězněni v čase" . Vědět, že u tohoto filmu půjde o časovou smyčku tak bych se mu vyhnul obloukem, ale v obsahu o tom bohužel není ani slovo a komenty uživatelů čtu zásadně až po filmu takže jsem netušil zradu a čekajíc příjemnou vyvražďovačku na lodi jsem film pustil. Velmi brzo jsem zjistil, že co čekám se nestane a tak jsem byl nucen sledovat jak blondýna v přítomnosti mění minulost, aby zachránila budoucnost...nebo měnila přítomnost? Něco někdy měnila za to dám ruku do ohně jen nevím přesně jak to chtěla změnit (vlastně joo chtěla aby se nenalodili) a když tam cca po nevím kolikáté něco zkoušela zatímco postavy po nevím kolikáté umírali tak jsem si říkal : Ty rohaté, mléko dávající zvíře co účinkuješ v reklamě na milku nemůžeš prostě sejít dolů a počkat až se budou chtít nalodit , aby viděli, že tam jsi víckrát a došlo jim, že se nalodit nemají jelikož o to se tu celej film snažíš??? No co myslíte? Ovšem že za nima nešla. Místo toho se po nevím kolikáté schovala, aby zjistila že to zase zmrvila...Holt když je někdo dement tak mu ani cca 100 pokusů nestačí. Za to já vím, že mně tento film bohatě stačil jednou. ()

runner85

Je to dosť kvalitný snímok, kde treba dávať pozor na detaily, počiatočné minúty ma trochu nudili ale od momentu ako sa dostali na loď to bola super podivaná .... ()