Krvavá zásilka (amatérský film)

• slovenský

Krvavá zásielka

(festivalový název)

Bloody Parcel

Krátkometrážní / Komedie / Krimi / Akční

Česko, 2008, 25 min

Jan Votýpka

No, není co dodat. Autor je génius! Minimálně to, na co by si jinak česká kinematografie netroufla...(4.10.2008)

Obsahovo blbina s nefunkčnou pointou. Ale srší z toho toľká zamilovanosť tvorcov do grind-housu, kameramanskej práce Roberta Rodrigueza a hlavne nelenivosť vypiplať sa s každým, hoci len niekoľko sekundovým efektným záberom, že vás to ako nadšenecká amatérska pocta Tarantinovi a Rodriguezovi nemôže nechať chladnými. Pochvalu si tiež zaslúžia dobre vybraný rozprávač, a vizáž a "zhovadilo komické" hlasy hlavných postáv. Honza Votýpka je magor v tom najlepšom zmysle slova. :) Moje tri hviezdičky sú kompromisom medzi dvojhviezdičkovým obsahom a štvorhviezdičkvým konceptom.(11.2.2009)

• SeanLSD

Technicky pozoruhodná, zaujímavá hra s formou, chalani, ale ten váš "príbeh" ten som fakt nepobral a bizarného "pololiliputa" v hlavnej trojroli už vôbec.(20.2.2011)

• bellicek

Je mi líto, ale nemohu jinak. Ne mnoho filmů mi bylo takto proti srsti. (pouze můj subjektivní názor)(8.3.2009)

Prvně viděno před lety v TV pořadu o amatérských a studentských filmech, nedavno znovu objeveno a zhlédnuto na jútůb. A co ti budu povídat... prostě láska na první i další pokuk! Šťavnatej grind s fajnovym vizuálem, old school efektama, parádní muzikou, hlodama, kde i tuctovej cinefil vidí ranec odkazů na Tarantina. Rímskýho vypravěč je už jen pomyslnou třešinkou na nejlepším amaťáku, kterej moje modroočka kdy spatřila. P.S: Jsem šokován a znechucen, když vidím těch osmdesát hodnocení. Dyť tohle má bejt kultovní film, kurva!(5.6.2015)

• - Film natočil Jan Votýpka ve vlastní produkci. (hippyman)

• - Na festivalu Ostrava Picture 2008 získal tento snímek v kategorii Příběhy "Zvláštní uznání pro amatérský filmový snímek". (hippyman)