Krvavá zásilka (amatérský film)

• slovenský

Krvavá zásielka

(festivalový název)

Bloody Parcel

Krátkometrážní / Komedie / Krimi / Akční

Česko, 2008, 25 min

Jan Votýpka

No, není co dodat. Autor je génius! Minimálně to, na co by si jinak česká kinematografie netroufla...(4.10.2008)

• SeanLSD

Technicky pozoruhodná, zaujímavá hra s formou, chalani, ale ten váš "príbeh" ten som fakt nepobral a bizarného "pololiliputa" v hlavnej trojroli už vôbec.(20.2.2011)

Dějově zmatený, ale pekelně zábavný grindhouse s řadou odkazů, navíc technicky na výši. Skláním se před výkonem dětského neherce v ústřední trojroli a funkčním humorem, svoje dělá i Slyův dabér Pavel Rímský coby vypravěč. Na scénu zpomaleného vytahování nože podbarveného Sugar Baby Love nikdy nezapomenu.(20.8.2008)

• bellicek

Je mi líto, ale nemohu jinak. Ne mnoho filmů mi bylo takto proti srsti. (pouze můj subjektivní názor)(8.3.2009)

Dost dobrý, obzvlášť když si vzpomenu na způsob natáčení....super hoši! Hele, taky se to musí odvolávat na školu Johna Woo, on je otec takovýchle filmů, he?(30.8.2008)