poster

Krvavá zásilka (amatérský film)

 • slovenský

  Krvavá zásielka

  (festivalový název)
 • anglický

  Bloody Parcel

Krátkometrážní / Komedie / Krimi / Akční

Česko, 2008, 25 min

Režie:

Jan Votýpka

Scénář:

Jan Votýpka

Kamera:

Jan Votýpka
 • snared
  *****

  Prvně viděno před lety v TV pořadu o amatérských a studentských filmech, nedavno znovu objeveno a zhlédnuto na jútůb. A co ti budu povídat... prostě láska na první i další pokuk! Šťavnatej grind s fajnovym vizuálem, old school efektama, parádní muzikou, hlodama, kde i tuctovej cinefil vidí ranec odkazů na Tarantina. Rímskýho vypravěč je už jen pomyslnou třešinkou na nejlepším amaťáku, kterej moje modroočka kdy spatřila. P.S: Jsem šokován a znechucen, když vidím těch osmdesát hodnocení. Dyť tohle má bejt kultovní film, kurva!(5.6.2015)

 • CrazyLom
  ***

  Tento amatérský sníměk se mi líbil, ale špatná zvuková kvalita, nic moc příběh a ne až tak sympatický hlavní herec (já vím, je to malej kluk, ale stejně mě to trochu sralo) se dostává do kontrastu s geniální kamerou a zpracováním. 3* mi přijdou férové...(10.2.2010)

 • svobodas
  *****

  No, není co dodat. Autor je génius! Minimálně to, na co by si jinak česká kinematografie netroufla...(4.10.2008)

 • Toyotomi
  *****

  Dost dobrý, obzvlášť když si vzpomenu na způsob natáčení....super hoši! Hele, taky se to musí odvolávat na školu Johna Woo, on je otec takovýchle filmů, he?(30.8.2008)

 • POMO
  ***

  Obsahovo blbina s nefunkčnou pointou. Ale srší z toho toľká zamilovanosť tvorcov do grind-housu, kameramanskej práce Roberta Rodrigueza a hlavne nelenivosť vypiplať sa s každým, hoci len niekoľko sekundovým efektným záberom, že vás to ako nadšenecká amatérska pocta Tarantinovi a Rodriguezovi nemôže nechať chladnými. Pochvalu si tiež zaslúžia dobre vybraný rozprávač, a vizáž a "zhovadilo komické" hlasy hlavných postáv. Honza Votýpka je magor v tom najlepšom zmysle slova. :) Moje tri hviezdičky sú kompromisom medzi dvojhviezdičkovým obsahom a štvorhviezdičkvým konceptom.(11.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace