poster

Krvavá zásilka (amatérský film)

 • slovenský

  Krvavá zásielka

  (festivalový název)
 • anglický

  Bloody Parcel

Krátkometrážní / Komedie / Krimi / Akční

Česko, 2008, 25 min

Režie:

Jan Votýpka

Scénář:

Jan Votýpka

Kamera:

Jan Votýpka
 • svobodas
  *****

  No, není co dodat. Autor je génius! Minimálně to, na co by si jinak česká kinematografie netroufla...(4.10.2008)

 • Toyotomi
  *****

  Dost dobrý, obzvlášť když si vzpomenu na způsob natáčení....super hoši! Hele, taky se to musí odvolávat na školu Johna Woo, on je otec takovýchle filmů, he?(30.8.2008)

 • pstros
  ****

  Velmi jsem se pobavil. Paradni krvavy brutal s mnoha odkazy na filmove prukopniky "zanru". Kamerova a hlavne strihacska prace je v porovnani s drtivou vetsinou jinych amaterskych filmu neskutecne na vysi. Vse podtrhuje tak trochu tarantinovsky vyber hudby. Jan Votypka v trojroli rulez!! :) Jedinou - zato ale poradnou - kaňku tvori tezko srozumitelne dialogy. Jeste, ze to zachranuje vtipne napsany a Slyovym daberem vyborne namluveny monolog vypravece. Na 3.rocniku Jahodoveho Jamu obsadil film 3.misto v kategorii souteznich amaterskych filmu :)). Mno a na zaver uz mi zbyva pouze dodat, ze se opravdu tesim na dalsi dilo tohohle zabijackeho bratrskeho dua.(7.9.2008)

 • CrazyLom
  ***

  Tento amatérský sníměk se mi líbil, ale špatná zvuková kvalita, nic moc příběh a ne až tak sympatický hlavní herec (já vím, je to malej kluk, ale stejně mě to trochu sralo) se dostává do kontrastu s geniální kamerou a zpracováním. 3* mi přijdou férové...(10.2.2010)

 • bellicek
  odpad!

  Je mi líto, ale nemohu jinak. Ne mnoho filmů mi bylo takto proti srsti. (pouze můj subjektivní názor)(8.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace