Užívej si, co to jde

Whatever Works

• Francie

Whatever Works

Užívaj si, ako sa len dá!

Komedie / Romantický

USA / Francie, 2009, 92 min

Ach jo, na cestách to Woodymu šlo mnohem líp. Když si vzpomenu na energii, vtip a šarm VCB... možná že mu prostě chybí Scarlett - to chápu. Tohle už tu bylo opravdu mockrát a většinou v lepší a vtipnější podobě.(9.10.2009)

Woody se nám vrátil z Evropy a hned zajel do starých filmových kolejí. A v těch se mu naštěstí jede moc dobře.(22.2.2011)

Brrr...At uz si ho kdo chce jak chce pochvaluje, Larry David je oproti Woodymu jenom jako margarin k maslu. Vetsinou nesnesitelne nesympaticka nahrazka.(14.1.2010)

Woody se nám po těch 4 "normálních" filmech zase vrátil, ani nevím jestli je to dobře, nebo špatně.......Přestože je to skvělý film, který si bere na mušku kde co a nelze mu absolutně nic vytknout, tak přeci jen do té páté * "něco?" chybí....(9.3.2010)

„Why do all the religious psychotics wind up praying in my doorstep?” Oldschool Allen. Hloupoučká a dobře hrající Evan R. Wood (devítka, už jen kvůli očím). Jedinečný výkon šarmantního Larryho Davida. Příběh a dialogy o životě, smrti, koncentračních táborech, sexu a lásce. Technicky totožné s většinou allenovek nového tisíciletí. Vše je zde tak trochu postavené na hlavu, ale stejně má ten plešatej šílenec, co kulhá na pravou nohu, pravdu.(24.8.2010)