poster

Užívej si, co to jde

 • USA

  Whatever Works

 • Francie

  Whatever Works

 • Slovensko

  Užívaj si, ako sa len dá!

Komedie / Romantický

USA / Francie, 2009, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ***

  Hodně průměrná konverzačka, kterou nejvíce zachraňuje Larry David, který tu víceméně hraje sám sebe pod pseudonymem Boris Yellnikoff, který k Allenovu neurotismu nejde příliš daleko! Zbytek hereckýho ansáblu je pak unikátní příklad nemastnosti a neslanosti (bohužel).(8.11.2011)

 • kleopatra
  ****

  Larry David je jinej neurotik než Woody - jeho autentickým frustracím bych se smála spíš, ale jinak jsem s light variací na Manžele a manželky spokojená. Woody mě opět ujistil, že ve vztazích nefunguje nic a zároveň cokoli, záleží na štěstí. A to je jediná jistota.(9.12.2009)

 • Botič
  ***

  Nepředstavitelně ukecané a místy skutečně vtipné, ale ačkoliv jsem se snažil užívat si film, co to jen šlo stejně jsem narazil. Nonkonformní optikou natočená hříčka zcela se neshodující s mým vnímáním světa. Tak snad zas příště milý Woody.(20.10.2009)

 • TeeAge
  ****

  Woodyho divadlo, zase trochu inak. Rozporuplný scenár, zaujímavé postupy: Boris akoby celý príbeh rozpráva do hladiska kina, naväzujúc kontakt s divákmi aj počas filmového deja. Mladá a pôvabná Melody krásne dofarbuje až nereálne vyzerajúci, rozprávkovitý vzťach s Borisom. Nikdy by som bol nepovedal, že takéto dievča môže byť tak mnohostranné, že chodí s Marilynom Mansonom, a lineárne stým je schopná stvárniť takúto náturu... :) Viac, než príjemná zábava.(18.10.2010)

 • lesumir
  ****

  Ani sám Woody Allen by nezahrál tuhle roli jako Larry David, který si doufám tímhle vyšlapal cestičku k nějaké té lepší kariéře, protože bych ho v téhle poloze ještě rád viděl. Woody by to zahrál klasicky ňoumovsky. _ Než si Boris tu mladou retardku vezme, je to naprosto luxusní podívaná. Padne skutečně velká porce hlášek a geniálních momentů. Ale potom se to stává předvídatelností samou na přehlídce marnosti a klišé. Za posledni leta nejlepsi Woodyho komedie a Evan Rachel Wood zraje před kamerou jako víno.(10.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace