poster

Ghost Rider 2

 • Česko

  Ghost Rider 2: Duch pomsty

 • USA

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

 • Slovensko

  Ghost Rider 2

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  If you can read this note, you' ve just been Caged. Hell yeah!(28.2.2012)

 • Gilmour93
  *

  V období, kdy točil hity jako Skála, Con Air nebo 8MM, pana Cage rozhodně nenapadlo, že jednou skončí v nějakých rumunsko-osmanských lokacích ve společnosti rezavých Dácií, cikánské kapsářky a sanitek, co pamatují Ceauceska - neschopen sebereflexe, až po krk ponořen v béčkovém marastu pro vyžilé akční hvězdy dávné minulosti. Každý ovšem strůjcem svého štěstí a já už ani nemám sílu, abych kritizoval Nicolasovu marnou snahu o herectví, potažmo účes, protože ty vlasy už stejně nejsou jeho.. Epos o hořící kostřičce tak definitivně sklouzl do nechtěné komediální roviny, ostatně není se co divit, když C.Lambert byl na natáčení jen dva dny a pak odešel i se scénářem napsaným na tváři a pokud by snad tento tým napadlo natočit další pokračování, nechť vše jednou provždy ukončí doktor Venkman s práškovým minimaxem..(28.3.2012)

 • mzss1
  **

  Ze začátku musím říci, že režisérské duo Mark Neveldine a Brian Taylor je nehorázné peklo. Filmy Zastav nepřežiješ 1 a 2 dopadly naprosto příšerně. Tito režiséři si doslova z diváka utahují a namísto akčního filmu dělají naprostou směšnou šaškárnou (rádoby vtipnné komedie). Ghost Rider 2, no akce se tu najde, celkem ujde, hlavně ke konci, příběh žádný. Prostředí filmu děsné. Nápady nic moc. Hodnotím jen 33% = **(6.10.2012)

 • 3DD!3
  ***

  Strašná zválenina, ale zábavná. Idris je tu hodně fajn, Cage je šílený jako samo peklo a akce je dost povedená (hlavně lom a finálová honička). Neveldine a Taylor k tomu všem přihazujou svůj osobitý Crankovský styl. Škoda, že neprotlačili R-ko. A jeden z hlavních záporáků měl můj mobil. Vlastně se mi to líbilo víc než jednička.(10.6.2012)

 • bestlama
  odpad!

  Někdy se prostě nějaký analbuster nepodaří. Naházet takový rozpočet do filmu, který vypadá jako laciný ukrajinský video film, tak to už chtělo hutnou dávku sedativ v prdeli producentů. Naprosto bezduchý film s velmi špatným scénářem a totálním zklamáním v podobě záporáků. Každé dvě minuty jsem musel vehemetně přemýšlet kdo je vlastně na bububu straně. Závěrečný wtf souboj ve mně nechal tak rozpačité zážitky, že bych nejraději těm dvoum kreténům Markovi a Brianovi napsal ne velice hezký dopis. Nejkrásnější efekty jaké jsem ve filmu viděl (Taky, že v tom je ironie) No to nebylo normální, takové efekty. Jo a na tom konci ta modře plápolající ruka, lepší bych udělal i v Malování, vy dva troubové!(27.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace