Ghost Rider 2

Ghost Rider 2

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• iamek

Jěště větší sračka než jsem doufal. Snímek nefunguje ani v jednom žánru, které jsou zde vypsány. Možná jako parodie to trošku funguje.(21.6.2012)

Strašná zválenina, ale zábavná. Idris je tu hodně fajn, Cage je šílený jako samo peklo a akce je dost povedená (hlavně lom a finálová honička). Neveldine a Taylor k tomu všem přihazujou svůj osobitý Crankovský styl. Škoda, že neprotlačili R-ko. A jeden z hlavních záporáků měl můj mobil. Vlastně se mi to líbilo víc než jednička.(10.6.2012)

• Adrian

Ciste zlo. Cage v dalsom angazma neuveritelne prehravajucich grimas, zvysok osadenstva mu statne sekunduje. Anthony Head na zaciatku dava tusit, ze sa budu reinkarnovat B-ckove propriety a herecke akvizicie, ovsem pravym klincom je Christopher Lambert, tie najnepritazlivejsie rumunsko-turecke lokacie a nespocitatelna derivacia scenara, ktory uz do vienka dostal oznacenie "blbost". Duo Neveldine/Taylor potom tuto tragediu rezijne (ne)kociruje anarchisticky, az fyzicky neprijemnym sposobom. 1/10(20.2.2012)

• Xmilden

Nebudu se předem poustět do debaty zda-li byla dvojka lepší než jednička nebo naopak. Mě se nelíbil ani jeden. Nikdo se mi ale nemůže divit, protože jsem byl svědkem že Cage neřekne jedinou větu která by dávala smysl, stejně jako ostatní herci. Rumunské kulisy jsou překvapivě to jediné co filmu neubližuje. Skoro by se chtělo dodat, že scénář nepsal člověk. Vždyť lepší příběh by vymyslelo i dítě 1. stupně základní školy.(31.5.2012)

• Madsbender

Jednoznačný adept na film roka! Tentoraz je skutočne vidieť snahu tvorcov, ktorým sa podarilo natočiť majstrovské dielo. Od geniálneho konceptu prízemnej kamery cez neskutočne nádherné a pritom realistické efekty, skvelý scenár s originálnou zápletkou a famózne napísanými uveriteľnými charaktermi so skutočnou psychologickou hĺbkou! Herci stvárňujú svoje postavy dokonale, s výnimkou Idrisa Elby a Christophera Lamberta, ktorý zjavne neabsolvovali spoločné skupinové kurzy mysteriózneho a tajuplného kývania a pohojdávania sa v rytme degenerovaných neandertálskych obradov, a svojou snahou tváriť sa normálne narúšajú inak úplne bezchybnú temnú atmosféru dokonca aj počas denných pasáží, v ktorých sa odohráva väčšina filmu. Bravó! Máte moju poklonu, páni, klobúk dolu. Už aby ste tu boli aj s ďalším pokračovaním!(30.12.2012)