Ghost Rider 2

Ghost Rider 2

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• Ded@M@tes

No škoda slov, jak mohli natočit takový ubohý pokračování. Hrozný příběh a po dlouhý době film, u kterého jsem si přál, aby rychle skončil. Jednu možná tak za nějaký slušný efekty. Cage už není co býval a dobrých rolí rapidně ubylo. ( Hodnocení: 2/10 )(29.11.2012)

• predators

Jako výplň mezi dvěma telenovelama ve všedních dnech v dopoledních hodinách dobrý! Měla to být čistokrevná akce, ale jenže to by jí museli vyplnit těch zbylých devadesát procent žvástů a šeptajícího Nicolase! Bída! 10%(27.5.2012)

// Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,174 // Otvárací Víkend USA: $22,115,334 // Vizuálne pekne spracované a herecky dobre zahrané (hovorím samozrejme o Nicolasovi), ale dejovo totálne odfláknuté. Z hodnotením na CSFD nesúhlasím a preto dávam 80% ....(13.7.2012)

• Momo_desu

Asi nikdy nepochopím samu seba, prečo jednotku som nedopozerala a dvojku áno... veď dvojka to bolo ako týranie..(5.11.2012)

Rozpočet $57miliónovTržby USA $51,774,002Tržby Celosvetovo $132,563,930Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,300,102 //počet predaných kusov 360,242Tržby za predaj DVD v USA $10,830,875 //počet predaných kusov 628,659║ neveril by som že to môže byť až tak otrasná žbrnda, kde asi v polovici záberoch máte pocit že to je točené nejakým človekom bez kúska fantázie v rámci suchého domáceho videa a to ostatné čo sa chce tváriť akčne je niečo tak ohavne záchvatovo traslavé, lebo Ghost Rider sa každú chvíľu utápa v depke a trepe s tou hlavou ostošesť, herci suchý, proste ani nemajú čo hrať lebo príbeh je prvoplánová utópia, nuž je to ďalšia zbytočnosť neskutočných podivínov ako že režisérov asi ulietajúcich na nejakých práškoch, no Neveldine a Taylor by to už mali fakt zabaliť /10%/(11.10.2012)