Ghost Rider 2

Ghost Rider 2

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• Xmilden

Nebudu se předem poustět do debaty zda-li byla dvojka lepší než jednička nebo naopak. Mě se nelíbil ani jeden. Nikdo se mi ale nemůže divit, protože jsem byl svědkem že Cage neřekne jedinou větu která by dávala smysl, stejně jako ostatní herci. Rumunské kulisy jsou překvapivě to jediné co filmu neubližuje. Skoro by se chtělo dodat, že scénář nepsal člověk. Vždyť lepší příběh by vymyslelo i dítě 1. stupně základní školy.(31.5.2012)

• Davies182

Hell no. Všechny pochyby ohledně praštěného režisérského dua se potvrdily - už ty dva nikdy nepouštějte k marvelovkám! Cáklá akční psychedelie do komiksů nepatří, rozumí si s ní jen Gerard Butler a Jason Statham. Jednu hvězdičku dohromady za Idrise Elbu, super triky a překvapivě Cage, který si opět prvotřídním způsobem dělá legraci sám ze sebe.(12.7.2012)

• petero

Neveldine / Taylor naďalej sklamávajú.(30.4.2012)

• bestlama

Někdy se prostě nějaký analbuster nepodaří. Naházet takový rozpočet do filmu, který vypadá jako laciný ukrajinský video film, tak to už chtělo hutnou dávku sedativ v prdeli producentů. Naprosto bezduchý film s velmi špatným scénářem a totálním zklamáním v podobě záporáků. Každé dvě minuty jsem musel vehemetně přemýšlet kdo je vlastně na bububu straně. Závěrečný wtf souboj ve mně nechal tak rozpačité zážitky, že bych nejraději těm dvoum kreténům Markovi a Brianovi napsal ne velice hezký dopis. Nejkrásnější efekty jaké jsem ve filmu viděl (Taky, že v tom je ironie) No to nebylo normální, takové efekty. Jo a na tom konci ta modře plápolající ruka, lepší bych udělal i v Malování, vy dva troubové!(27.5.2012)

• Rocky62

Po shlédnutí této břečky jsem smutně zavzpomínal na hity jako Con Air, Skála či Tváří v tvář a pochopil jsem, že už nás žádný takový hit s bývalou hvězdou nečeká. Cage se patrně rozhodl vydat ve stopách kdysi rovněž slavného Štefana Seagalů, který se také pokoušel, nebo možná ještě pokouší o comeback. Tady skutečně není nic, co by stálo za řeč. Příběh nula, efekty nula, Cage trapný. Jeho účast v tomto filmovém nádoru si nějak nedokážu vysvětlit. Možná je v tom bobřík odvahy, nebo snaha o zjištění, jak hluboko lze klesnout. Pěknej hnuj. 0%(31.5.2016)