To je tak když si o filmu s malým hodnocením slibujete hodně. Je to sice milej film s fajn hercema, ale co se týče děje.. uplný nic ..(21.7.2010)

• JJ.Gibson

Dilema: nejoblíběnější herečka v nepříliš dobrém filmu. Jak tedy hodnotit?!? Ale je to prosté, 109 minut nezáživného, nevtipného, nezábavného pravděpodobně dramatu, se více než dvěmi hvězdičkami hodnotit nedá. Je mi to líto, ale dvojice Aniston/Eckhart vážně nefunguje...(1.1.2010)

• lesumir

I kdybych se na ten film znovu podíval za několik let, tak láska na druhý pohle dz toho nebude. Ne, zvýší se znovu tlak a budu nasranej na každéjho, kdo s ena ýhle slátanině podílel. Slátanině neuvěřitelnééé, který vydírá, romantiku produkuje po malých nevydařených částech a dvě hlavní hollywoodské stár stojí za houby! Aniston se hodí opravdu jen do romantických komedii nebo spíš hodila, nerad to říkám, ale ta už patří do starého železa. A Eckhart mi nesedí v žádné roli.(20.12.2009)

• Hannibal92

Ne že bych neměl rád Aarona Eckharta, to zase jo. Ale tenhle druh romantických filmů.......no, ono je to prostě pořád všechno ja jedno brdo. Ona nechce jeho -> on nechce jí -> nechtějí se ani jeden -> chtějí se oba. Jako by to člověk nevěděl už od začátku. Nějlepší scény z celého filmu jsou když je Ryan se svou skupinou a choděj po uhlíkách, nebo nakupují nářadí a materiál, jinak to stojí celkem za prd.(29.12.2011)

• halogenka

Shit happens.(31.7.2010)