Láska na druhý pohled

Love Happens

Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Netreba to brať veľmi vážne... opäť jedna z jednohubiek, ktoré sa snažia o hlbší podtext, ba dokonca myšlienku a aj keď niesu vo finále častokrát úspešné, priemernosť spĺňajú. Príjemní a dobrí herci (myslím si, že obaja sú veľmi schopní, aj keď nejde o ich najlepšie snímky) no a snaživá réžia, ktorá síce tlačí na pilu... ako prvotina fajn. 6/10(20.1.2010)

• Gee.Rocks

Eckhart je roztomilý, Jenn taky, ale nějak to nejde... tohle je snímek, který zapadne v davu průměrných slátanin, které na nás Holywood leje po kýblech.(27.7.2012)

Hořko-sladké romantické drama, které z mého pohled drží nad vodou dvojice Eckhart a Anistonová (oba moji oblíbenci). Bez nich by to bylo zřejmě horší, jelikož dějová linka, ač velmi oduševnělá a hrající na city, tak nefunguje tak, jak by bylo záhodno. Chybí tomu trochu více opravdovosti. Jak jsem nevěřil těm Eckhartovým sezením, tak jsem naštěstí věřil jeho vztahu k ženě a později k Jennifer. Takže spíš 7/10.(25.12.2009)

Na druhý pohľad vôbec nejde o príbeh, ale o nich. A o tých niekoľko okamihov, čo z toho robia zábavu/zmysel.(22.5.2010)

Krásné romantické drama v čele se sympatickou Jennifer a charismatickým Aaronem. Normálně bych asi dala jen 60%, ale tenhle snímek měl něco zvláštního do sebe, že nakonec musím dát 75%.(1.1.2015)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)

• - Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)