Láska na druhý pohled

Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

• Gee.Rocks

Eckhart je roztomilý, Jenn taky, ale nějak to nejde... tohle je snímek, který zapadne v davu průměrných slátanin, které na nás Holywood leje po kýblech.(27.7.2012)

Uaa, krásný film, který mě dojal na konci a to až k slzám...Tady se nejednalo o klasickou romantickou komedii, ale o úplně něco jiného a velmi citlivého a to ztráta svého blízského, kterého milujete... Chtěl jsem dát 3*, ale nakonec se nestydím dát 4.(8.6.2010)

staci prvy pohlad, ze druhy uz nebude.(27.12.2009)

Láska je láska a když má člověk na výběr, určitě by se rozhodl změnit osud. ( Hodnocení: 8/10 )(4.2.2015)

• ABLABLABLA

Mírná nuda. Průměrný romantický film, jakých je nespočet. Začátek předvídal velmi zajímavý film díky citrónům, ale potom celý film zajel do vyjetých kolejí a ani herci mu nemohli pomoci. Přestože Jennifer Aniston i Aaron Eckhart zde byli skvělí.(6.6.2010)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)

• - Jméno firmy Unicorm je kombinací názvu produkční společnosti Universal a americké mediální společnosti Viacom. (HellFire)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)