poster

Láska na druhý pohled

 • USA

  Love Happens

 • Slovensko

  Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  *

  Brandon Camp nám krásne a veľmi usilovne naservíroval kedy plakať, kedy sa smiať až to celé vyznieva ako prvoplánová hra - priamy útok na diváka bez priestoru pre diváka...pre mňa úplne prázdny film, škoda že so sympatickým hereckým duom.(24.2.2010)

 • Riddick77
  ****

  Hořko-sladké romantické drama, které z mého pohled drží nad vodou dvojice Eckhart a Anistonová (oba moji oblíbenci). Bez nich by to bylo zřejmě horší, jelikož dějová linka, ač velmi oduševnělá a hrající na city, tak nefunguje tak, jak by bylo záhodno. Chybí tomu trochu více opravdovosti. Jak jsem nevěřil těm Eckhartovým sezením, tak jsem naštěstí věřil jeho vztahu k ženě a později k Jennifer. Takže spíš 7/10.(25.12.2009)

 • Ant
  **

  Stokrát ohraný koncept v novém obalu. Prvotní nápad by ani nemusel skončit tak průměrně, kdyby scénář tak prvoplánovitě neútočil na divákovy city. Některé scény jsou tam absolutně navíc a kdyby je režisér vystřihl, film by vůbec o nic nepřišel. Květinářka Jennifer Aniston mi tady sedla, Eckhart mi místy přišel trochu přehrávající. Zbytečný ale stravitelný film. 2,5*(20.2.2010)

 • JJ.Gibson
  **

  Dilema: nejoblíběnější herečka v nepříliš dobrém filmu. Jak tedy hodnotit?!? Ale je to prosté, 109 minut nezáživného, nevtipného, nezábavného pravděpodobně dramatu, se více než dvěmi hvězdičkami hodnotit nedá. Je mi to líto, ale dvojice Aniston/Eckhart vážně nefunguje...(1.1.2010)

 • moviesfan
  ***

  Vcelku pohodová podívaná se sympatickou dvojicí. Aniston mám rád už delší dobu a ani zde nezklamala. Jasně, není světoborná herečka, ale nevadí. Samotný film je příjemný a koukatelný.(4.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace