Láska na druhý pohled

Love Happens

Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Krásné romantické drama v čele se sympatickou Jennifer a charismatickým Aaronem. Normálně bych asi dala jen 60%, ale tenhle snímek měl něco zvláštního do sebe, že nakonec musím dát 75%.(1.1.2015)

Na mě to dýchlo příjemně a upřímně. Asi to bylo mou náladou, ale mě se to moc líbilo.(7.7.2010)

• Kopik

Pustil jsem si to jako oddychovku, což se také podařilo. Nicméně na mě byl tento film zbytečně dlouze natahovaný, mít klasických 80 minut by mu dle mého slušelo mnohem víc. Sice se zde objevili vcelku zajímavé charaktery, příjemné obsazení a z počátku slušný děj, ale i přesto mi to přišlo chvílemi dost fádní. Pro mě bohužel podprůměr (Viděno: 03.09.2010)(10.9.2010)

Láska je láska a když má člověk na výběr, určitě by se rozhodl změnit osud. ( Hodnocení: 8/10 )(4.2.2015)

Žádný zázrak, ale určitě to nebylo tak špatné jak se tu mnozí tváří. Jen drama, které doplácí na poněkud křečovitou a urputnou snahu dojmout a navíc se mu příliš nedaří být romantickým. Aaron Eckhard se totiž jako Ryan utápí víc ve vlastním traumatu než v lásce, navíc značně nemotorně a křečovitě, a Jennifer Aniston je spíš vedlejší rolí, která se občas objeví aby něco řekla, ale zůstává natolik nepodstatná, takže kdyby tu vůbec nebyla, příběh by to možná nijak zvlášť neovlivnilo. Navíc jsou oba upozaděni v okamžiku kdy se na scéně objeví John Carroll Lynch. Ten měl možná jako Walter být jen jednou z mnoha vedlejších postav, rolí i způsobem jakým ji zahrál se však razantně protlačil do popředí mého zájmu a možná jen díky němu film nehodnotím film až tak záporně.(4.3.2012)