Láska na druhý pohled

Love Happens

Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Uaa, krásný film, který mě dojal na konci a to až k slzám...Tady se nejednalo o klasickou romantickou komedii, ale o úplně něco jiného a velmi citlivého a to ztráta svého blízského, kterého milujete... Chtěl jsem dát 3*, ale nakonec se nestydím dát 4.(8.6.2010)

Bez očakávaní som sa pustil do tohto filmu a bol som milo prekvapený hlavnými hrdinami, trochu náročnejším dejom oproti ostatným brakovým romantickým filmom...a hlavne to,že sa to dobre pozeralo, počúvalo a Eckhart a Aniston vynikajúco zafungovala...príjemná romanca(20.6.2010)

Nic nového pod sluncem. Všechno šlape podle jedné šablony a té se film svéřepě drží až do svého předpokládaného závěru. S Aaronem Eckhartem jsem žádný problém neměla. Trošku mi neseděla Jennifer Aniston. Přišlo mi, že už je na takové role příliš stará.(11.6.2010)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $22,954,795Tržby Celosvetovo $26,820,572Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov(6.11.2009)

Tak nevím, buď jsem nějaký zmlsaný nebo náročný, ale že bych se nějak bavil u tohohle filmu říct nemůžu. Neříkám že film neměl nějaké světlé chvilky, ale nuda a dost plochý výkon jinak charismatických herců mě neoslovil. Nuda, nuda nuda....(17.6.2010)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)

• - Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)