poster

Láska na druhý pohled

 • USA

  Love Happens

 • Slovensko

  Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Riddick77
  ****

  Hořko-sladké romantické drama, které z mého pohled drží nad vodou dvojice Eckhart a Anistonová (oba moji oblíbenci). Bez nich by to bylo zřejmě horší, jelikož dějová linka, ač velmi oduševnělá a hrající na city, tak nefunguje tak, jak by bylo záhodno. Chybí tomu trochu více opravdovosti. Jak jsem nevěřil těm Eckhartovým sezením, tak jsem naštěstí věřil jeho vztahu k ženě a později k Jennifer. Takže spíš 7/10.(25.12.2009)

 • TeeAge
  **

  Film, ktorý svojou schematickosťou ubíja všetky šance stať sa nadpriemerným počinom. To je viac, než škoda hlavne kôli milej ústrednej dvojici. Aspoň som si overil, do akej miery ma iritujú hromadné, myseľ ovplyvňujúce semináre. Našťastie to vo filme zistil i sám Eckhart :) Ps: Love Happens existuje!(27.11.2010)

 • Tereza666
  ***

  To je tak když si o filmu s malým hodnocením slibujete hodně. Je to sice milej film s fajn hercema, ale co se týče děje.. uplný nic ..(21.7.2010)

 • Ant
  **

  Stokrát ohraný koncept v novém obalu. Prvotní nápad by ani nemusel skončit tak průměrně, kdyby scénář tak prvoplánovitě neútočil na divákovy city. Některé scény jsou tam absolutně navíc a kdyby je režisér vystřihl, film by vůbec o nic nepřišel. Květinářka Jennifer Aniston mi tady sedla, Eckhart mi místy přišel trochu přehrávající. Zbytečný ale stravitelný film. 2,5*(20.2.2010)

 • Le_Chuck
  *

  Shit Happens. Len zamrzí, že v tých hovnách plávajú takí sympaťáci ako sú Aniston a Eckhart. Od maxima to delil onen trojnohý psík a kriplavý černoško. Mega, mega... 20%(14.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace