poster

Láska na druhý pohled

 • USA

  Love Happens

 • Slovensko

  Láska na druhý pohľad

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  ***

  Z valné většiny typický romantický film, který hned na začátku ztroskotá na hlavní pointě romantického filmu - mezi hlavními hrdiny totiž není žádné pouto, žádná přitažlivost. A to, že si Aniston najde dalšího "kluka" hned dva dny po rozvodu je dalším filmovým snem. Já vám vlastně ani nevím, proč jsem se na film chtěl dívat... asi kvůli Eckhartovi, kterého mám rád. Zde však i přes veškerou snahu působí nevěrohodně, což hážu na bedra pana režiséra.(23.10.2013)

 • sssssycak
  ***

  Á, moje oblíbená Jenn. Nebýt ji v hlavní roli, tak přiznávám, se na film pravděpodobně nepodívám. Ale stalo se. A musím říct, že v rámci kategorie, do které film spadá, to nebylo vůbec nejhorší, jen je moje hodnocení trošku ovlivněno faktem, že tu hraje Jennifer Aniston. Takže 2* za film samotný, 1* za Jennifer, celkem lepší průměr.(17.7.2010)

 • Kopik
  **

  Pustil jsem si to jako oddychovku, což se také podařilo. Nicméně na mě byl tento film zbytečně dlouze natahovaný, mít klasických 80 minut by mu dle mého slušelo mnohem víc. Sice se zde objevili vcelku zajímavé charaktery, příjemné obsazení a z počátku slušný děj, ale i přesto mi to přišlo chvílemi dost fádní. Pro mě bohužel podprůměr (Viděno: 03.09.2010)(10.9.2010)

 • predators
  **

  Chápu, že v lásce se meze nekladou, ale pokud jde o filmové zpracování romantického námětu, měla by ústřední dvojice jistá kritéria splňovat. Alespoň to, že to mezi nimi bude jiskřit nebo si na to tedy budou hrát. Tady to neklapalo ani na druhý, ani na třetí, ba ani na žádný další pohled. Jennifer Aniston mám rád, ale Aaron Eckhart mi k ní prostě neseděl. Navíc ona vedlejší, tedy aspoň si myslím, že byla vedlejší, "oukej" část byla dojemnější než celá love story. 40%(29.3.2010)

 • Ant
  **

  Stokrát ohraný koncept v novém obalu. Prvotní nápad by ani nemusel skončit tak průměrně, kdyby scénář tak prvoplánovitě neútočil na divákovy city. Některé scény jsou tam absolutně navíc a kdyby je režisér vystřihl, film by vůbec o nic nepřišel. Květinářka Jennifer Aniston mi tady sedla, Eckhart mi místy přišel trochu přehrávající. Zbytečný ale stravitelný film. 2,5*(20.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace