Krásy evropského pobřeží (TV seriál)

• Francie

Tour d'Europe du littoral vu du ciel

Europe coastlines from above

Dokumentární

Francie, 2005, 30x6 min

Yannick Charles

piata hviezda za stopáž.(3.2.2013)

Opravdu krásné záběry, zajímavé informace, krátká stopáž, která však seriálu dodává na dokument cestopisného typu neobvyklou svěžest. Pavel Rímský se svými dabérskými kvalitami a hlasovou dispozicí u nás momentálně nemá konkurenci..(12.4.2013)

Krásné profesionální snímky kamery poletují nad pobřežím našeho "starého kontinentu"...(25.8.2009)

Vždy jsem měl slabost pro letecké záběry krajiny, které tak divákovi ukázaly pro něj netypické panoramatické záběry. Krátké, pěkné a výstižné.(8.8.2013)

Pobrežia a obzvlášť pobrežné mestá majú svoje čaro a neuveriteľnú atmosféru. Ja som si ich zamilovala, keď som bola v Škandinávií a Fínsku. Škoda že je tento dokument tak krátky. Videné: Helsinki, Andalusie, Golfsky proud, Katalánsko, Nejsevernejší mys, Norské fjordy, Od Stroboli k Etne, Severní Norsko, Skagen - prst v mori, Stockholmske souostrovi, Sundska úžina, Útek do Cadizu, Úžasná míta starého kontinentu, V srdci Balru a V západním Atlantiku.(13.10.2010)