poster

Krásy evropského pobřeží (TV seriál)

 • Francie

  Tour d'Europe du littoral vu du ciel

 • anglický

  Europe coastlines from above

Dokumentární

Francie, 2005, 30x6 min

Režie:

Yannick Charles
 • Tommassi3
  *****

  Opravdu krásné záběry, zajímavé informace, krátká stopáž, která však seriálu dodává na dokument cestopisného typu neobvyklou svěžest. Pavel Rímský se svými dabérskými kvalitami a hlasovou dispozicí u nás momentálně nemá konkurenci..(12.4.2013)

 • Dragoni
  *****

  Vždy jsem měl slabost pro letecké záběry krajiny, které tak divákovi ukázaly pro něj netypické panoramatické záběry. Krátké, pěkné a výstižné.(8.8.2013)

 • prkalil
  *****

  Je to jen 6 – 7 minut. Ale každý díl je malým klenotem, který zaujme a překvapí, nadchne. A člověk užasne, jak je ta naše planeta krásná a co všechno lidi dokázali vytvořit. K tomu výborně ladící meditativní hudba a vlídný komentář v podání Pavla Rímského, to všechno je báseň, která ve mně vždy ještě dlouho doznívá. Přesto v ČT zařazují tento pořad zcela nahodile a nepravidelně, a přitom by si zasloužil hlavní vysílací čas.(3.10.2010)

 • ssfan
  *****

  Vynikající záběry evropského pobřeží. Unikátní dokument, který doporučuju vidět.(29.11.2009)

 • Orvokki
  *****

  Pobrežia a obzvlášť pobrežné mestá majú svoje čaro a neuveriteľnú atmosféru. Ja som si ich zamilovala, keď som bola v Škandinávií a Fínsku. Škoda že je tento dokument tak krátky. Videné: Helsinki, Andalusie, Golfsky proud, Katalánsko, Nejsevernejší mys, Norské fjordy, Od Stroboli k Etne, Severní Norsko, Skagen - prst v mori, Stockholmske souostrovi, Sundska úžina, Útek do Cadizu, Úžasná míta starého kontinentu, V srdci Balru a V západním Atlantiku.(13.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace