Roland Sallinger je policista z L.A., který poté, co ho postřelil a málem zabil jeho zkorumpovaný partner, byl nucen odejít ze zdravotních důvodů do důchodu. Po uzdravení ho starý přítel Connor Wells (Steph DuVall) najme jako bodyguarda pro jeho dceru Nikitu (Liezl Carstens). Roland tedy odjede do San Antonia v Texasu. Connor je bohatý podnikatel, kdysi byl také policistou a Rolandovým kolegou. Když Roland odvede Nikitu do nočního klubu, kde se má setkat se svým přítelem Masonem, všimne si podezřelého muže. Věci se seběhnou tak, že Mason Nikitu zavede do léčky a unesou ji. Roland sice několik únosců zabije, ale Nikita je i tak pryč. Dá se do jejich pronásledování, aby Connorovu dceru zachránil a ochránil. (JOJ Cinema)

rolly

toľko dobrých ohlasov na "Seagalovku" posledných rokov? Buď v tom bude nejaký háčik, alebo sa koná Seagalovo x-té znovuzrodenie, som si pomyslel... Lenže na ten háčik som žiaľ nenatrafil a od znovuzrodenia to malo veru hodne ďaleko. Jemné inšpirácie z toho času "nářezu" v podobe Hard to kill sú badateľné, ale to je asi tak všetko a na pozdvihnutie úrovne to vonkoncom nestačí. Príbeh stokrát obohratý, a na samotnom Stevenovi už vidno, že je zrelý akurát tak do dôchodku. Taktiež súhlasím s jojineckom, a musím sa priznať, že tie oči boli chtiac nechtiac párkrát aj zatvorené:) ()

backi

Slabý film, navyše dosť nešikovne zrežírovaný. Po solídnom Driven to kill opäť skok do priepasti. Jedna hviezda za celkom slušný začiatok, ktorý ma navnadil a bojové scény (boli i horšie). ()

kenny79

Po delší době jsem viděl film s tlusťochem a byl jsem mile překvapen. I přes hluchá místa jsem se nenudil a dokonce Steven předvedl i nějakej ten kop, už za to, že se mu povedl nějakej ten rychlý pohyb dostává ode mě 3* ()

Prubner

Nevím, proč Seagal poslední dobou spolupracuje s tvůrci, kteří neovládají ani základní řemeslo. Třeba zrovna v tomto filmu. Scénář je mizerný, řada scén je zbytečných, některé nemají vůbec smysl. Půl hodiny trvá, než pochopíme, o co tu vlastně půjde. Ani režisér se moc nepředvedl. Akční scény sice vypadají jakž takž, ale co z toho, když zbytek je amatérismus. ()

SB

Velmi primitivní příběh, pár rubaček, několik klišovitých, filmových přestřelek, sem tam nějaké to moudro... ...takže se ptám: Proč vlastně tento film vznikl??? Zdálo se mi, že oproti Bestii Segál zhubnul - za to dávám hvězdu. ()

till85

V porovnání s Ruslanem ochlup slabší.Ale pořád oproti ostatním o pár tříd výš .Viděl bych to na úrovni Zákona ulice a Smrtící zbraně.A taky se mi zdálo,že Steven předvádí i jiný výraz než je u něj obvyklé.Jediné co mě nejde do hlavy je do oka bijící doubler v statických scénách.(že by mistra bolely nožičky?). ()

kubazzz

Kdyby Seagal před pěti lety přestal točit, byl by pro mě jedna z legend akčních filmů......bohužel tohle je další kravina, kde ze Stevena zbyl jen obtloustlý stín ()

chosan

No není to tak pěkný jako Ruslan ale 50% si tento film zaslouží. Akorát ty bojový scény by mohli být lepší. ()

montel

Rolland (Steven Seagal) je policista, který je při jedné z akcí téměř smrtelně zraněn svým zkorumpovaným kolegou. Jakmile se dá dohromady odchází předčasně do penze. Jakmile se Rolland dostane opět do bývalé formy, je najat svým přítelem, aby dělal bodyguarda jeho dceři Nikitě (Liezl Carstens), kterou chtěl někdo unést. Únosci opět zaútočí...Konečně se Seagal trochu probral a natočil svůj nejlepší film za několik let. I když je to průměrná podívaná, Steven opět láme kosti a mlátí se tak, jak jsme na něj zvyklí. Proto se asi jen tak ze zvědavosti brzy podívám jak se mu vede i v jiných filmech. 55% ()

zekon

Je to sice lepší Seagal než za posledních 10 let bylo k vidění, nicméně je to až příliš amatérský snímek s hroznou kamerou a kvalitou. Z nejnormálnější akční hvězdy se stala figurka až C produkce kdy ročně dokáže probouzet dávicí efekt diváka i 3x ročně. Škoda škoda, Nico, Out for Justice, Marked for Death už prostě nepřijde. ()

Bohdy67 odpad!

Zase jedna monstrozni sracka s totalne debilnim dejem ( jeden osobni strazce stacil), herci-neherci, nudnou akci a hlavne a opet naprosto katastrofalnimi dialogy. Jestli na Chucka Norrise vymysleji neznicitelne vtipy fanousci, Seagal si je ve svych filmech tvori sam :) Katastrofa. 8% ()

Zahir

za hlášku: Tohle je Texas a né divoký západ, tady nemůžete jen tak střílet lidi na ulici.. dávám pět hvězd ()

Pythonator

2009 byl pro Seagala silný rok. V rámci jeho novodobé sračkotvorby zvládl uplácat hned několik velmi silných filmů (chápat jako ne až takový odpad). Tady ten překopaný Osobní strážce je pak jeden z jeho nejlepších sraček. Docela to zpříjemňuje tvářička té roštěnky, co hlídal a zapomněl ji pořádně přefiknout. Ruslan ale zůstavá nejlepší z nových sraček a jako jediný u mě dosáhl alespoň na ty nostalgické tři hvězdičky. ()

medveed

Několik dobrých scén se Stevenem, které dávají vzpomenout na staré časy. Jinak škoda chaotického střihu a rozvleklého děje. Celkově podprůměr. 50% ()

soukyd33

Vše se rozjede, jakmile na scénu vstoupí hlídání jedné ženy. 👍 Akce, napětí, střílení, bojové scény. 👍 Hvězdiček 3 ()

Ankroth

Mno vida, Steven zraje jako víno - on se tu opravdu snaží hrát a drtivou většinu bitek dělá sám! Jinak je to klasická seagalovka, která rozhodně neurazí a na jedno shlédnutí určitě zabaví. Znovu bych si to ale už nepustil. ()