Sanjay (Aamir Khan) trpí ztrátou krátkodobé paměti a může si pamatovat věci jen patnáct minut. Proto má užitečné informace vytetované na těle. Chitra je studentka, která potřebuje najít zajímavého pacienta pro univerzitní projekt. Když Chitra objeví Sanjaya, najde i poznámky v jeho deníku o jeho milostném životě s Kalpanou. Také zjistí pravdu, kdo Sanjay opravdu je, jaký je jeho aktuální stav a že hledá osobu, která je za to zodpovědná. Chitra mu chce jakkoli pomoci najít chybějící části a nějaké vodítka v jeho příběhu a také zjistit, co se stalo s Kalpanou. (Negatif)

jarmil8

S Mementem má film společného málo a o originalitě zde nemůže být řěč. Nicméně jde o vcelku příjemnou podívanou s vynikajícím Aamirem Khanem. ()

cinka.h

nádherný.... smutný.... úžasný herecký výkon Aamira Khana... tenhle film mě vážně dostal a dojal až k slzám. Nemám slov! ()

BMAXX

V tomhle filmu si každý najde něco. Romantika, akce, nenávist, pomsta, lidská dobrota nebo lidské zlo... Neznámý herec AAmir Khan zde předvádí opravdu nadstandardní herecké výkony. Hlavně ten jeho "nasraný" pohled si budu pamatovat hodně dlouho... :-) Akorát těch přiblblých popových písniček mohlo být o něco míň... Ale co...každému se metalem nezavděčíš :-))) ()

drkaldj

Ze začátku jsem tomu nemohl přijít na chuť. Snaží se to být velkým filmem, kde režisér narval všechno, na co si jen vzpomněl (no dobře, draci tady nejsou). Ta love story mi tam absolutně nesedla (vzhledem k akčnímu začátku). Ale zrovna romantická linka byla nejzajímavější a nejvíce poutavá. A nakonec se právě ta romantická linka stala i hlavním tahákem. Aamir Khan nehraje tak hrozně, jak jsem se ze začátku obával. Celkově až moc dlouhý, nesourodý snímek, na který ale čím dál koukám, tím je jen lepší. ()