Deloris se vrací do role sestry Mary Clarence na prosbu jeptišek, které potřebují pomoci s nezvladatelnými žáky na střední církevní škole. Ani pro ni však první setkání nedopadne nejlépe. Přesto se rozhodne vytrvat, zejména když náhodou zjistí, že škola má být uzavřena, protože chybí peníze na její provoz. A protože jediné, co Deloris alias Mary Clarence umí, je zpívat, rozhodne se školu zachránit zpěvem. Zaveze žáky na vystoupení jeptišek ve starobinci a pak využije jejich nadšení z úspěšného vystoupení k tomu, aby z nich udělala školní sbor. A po úspěchu jeho prvního vystoupení přihlásí sbor do celostátní soutěže v Hollywoodu. Nepříliš ochotný otec Maurice sice akci povolí, ale pouze s podmínkou, že si na ni studenti sami vydělají. Těm se to sice podaří, ale ještě je tu proradný správce Crisp, který odhalí pravou totožnost sestry Mary Clerence a vydá se do Hollywoodu, aby na poslední chvíli vystoupení sboru zabránil. (TV Nova)

Skeevee

Abych rekla pravdu, pro me je to pokracovani, ktere vyjimecne neni horsi, nez prvni dil =) da se koukat na oba a svete div se, mam tyhle filmy docela rada =) prijdou mi usmevne, sem tam blaznive, sem tam si clovek pobrukuje pisnicky =) a najdeme v nich i pouceni... napr. nejlepsi zarazkou je salam a neztracejte hlavu, vzdycky je tu velka role lepici pasky =))) ()

Jamall

První i druhý díl se řadí mezi mé nejoblíbenější komedie...Whoopi Goldberg mám rád (hlavně ve filmu Duch,kde hrje nezapomenutelně) ...co se týče Sestri v akci 2,tak mě osobně nepřipadá horší než první díl...drží se ve stejné rovině,jen možná ty dialogy občas skřípou,ale co...nikdo nemůže upřít,že tohle je bezpochyby stejně jako první díl velmi oblíbená komedie :) ()

cici24

Druhý díl je o něco slabší než první, ale pořád má co nabídnout. Příběh je takový jak má asi být a kdyby nebylo Lauryn Hill tak by stál film úplně za dvě věci....každopádně úplnej průměr ()

davella

Já sama nevím, co mě na tomto filmu tak zaujalo, ale mám ho ráda. Není to nic nového, co by nemělo už tolik filmů, ale Whoopi Goldberg to dokáže znevšednit a pořádně osolit a rozjet. Vždy se na Sestru v akci ráda podívám a vždy se bavím stejně, jako poprvé. ()

Brenda.Ch

Jedna hvězdička pro Whoopi. Jinak špatné, kýčovité, klišéoidní. Ukázka, jak nemá nadstavování dobrého filmu vypadat. ()

Merenre

Nejhorší herečka historie opět v akci, mě to tentokrát bavilo víc než jednička, ale pořád je to hrozná žumpa. ()

DaNvYto

Na mě to funguje. Srší z toho ta atmosféra 90tek... Tak nějak asi nostalgie něčeho, co už se nikdy nevrátí. ()

Valigar

Prokletí druhých dílů se tu O5 projevilo. Slabší něž první díl, ale i tento má své světlé chvilky a do koše bych ho hned nezahazoval. Myslím si, že když máte špatnou náladu, tak se podívejte na Sestru v akci2 a když už nic tak alespoň závěrečný song vám určitě zvedne náladu. ()

xhonza5

Nějaký film se povede a hned tu máte pokračování. U většiny bohužel to pokračování dopadá hůř. Stačí se podívat na Muzikál ze střední. Sestra v akci 2 o něco horší než předchůdce, i přesto se na to lze podívat. ()

MARLENE.DAFT

Když mě to prostě baví. (respektive jako menší hrozně moc bavilo!) Sestra v akci není veledílo, ale ani to není žádný hloupý mainstreamový počin. Whoopi Goldberg je v roli jeptišky naprosto BEZCHYBNÁ a už jen pohled na ni mi dělá úsměv na tváři. Atmoféra kolem zpěvu a pěvecké soutěže je také povedená, ostatní jeptišky jsou jednoduše legrační, a zkrátka já nevím, co bych na odpočinek a dětem, doporučila jiného. ()

baran

Myšlienka o hereckých výkonoch a o celkovom pocite z filmu sa v určitej miere dostávajú do rozporu, no pre tento film mám proste slabosť. Whoopi Goldberg pre mňa predstavuje herečku, ktorá dokázala zahrať aj rolu – na prvý pohľad vyzerajúcu zložitosť. Tak ako úžasne som sa cítil pri piesňach z prvej časti tohto formátu, tak isto ma dostáva školský zbor a zimomriavky pri Joyful, joyful. Film má rýchly spád, peknú myšlienky a aj keď niekedy neviem prečo, milujem ho! ()

Qer

Oproti jedničce, která je takový můj gylty pležr, je tohle totální americkej patos. Stokrát vyprávěný příběh o napravených spratkách z ghetta, kteří po dostříkání graffity a lelkování s trávou na basketbalovém hřišti začnou poslouchat hlas svého srdce, je bohužel krok stranou od poměrně originálního námětu zpívajících jeptišek. ()

CrazyWolf

První Sestra v akci byla skvělá. Dvojka neměla být nikdy natočena. Ano, je tam pár pěkných a vtipných momentů, ale jinak nic moc. Ty dvě hvězdičky dávám jen kvůli Whoopi Goldbergové. ()

Maurice

Nechci být za exota, ale dvojku mám radši než jedničku. Film je sice fakt PŘÍŠERNÝ klišé, ale to mi k němu prostě sedí a jinak bych si ho ani nedokázal představit. Koukám na to možná jinýma očima. Laurn Hill má báječný výrazy a ani nechci hodnotit, jak hraje, ale od tý doby jí mám rád a zpívá skvěle. Písničky jsou to hlavní, proč na to koukám a jsou fakt dobrý. "Ain't no mountain high enough" je šťastnou volbou pro závěrečný titulky. Je to jeden z mála bezbožnejch filmů, co nedělá z katolíků fanatiky a ani svatoušky. Nakonec všichni jsou si rovni, a tak to má být. Mimochodem mě dost potěšila účast Jamese Coburna. ()