Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

Sejkorka

Začátek se blížil 3* , postupem času obrat a konec na odpad. Průměr 1*, ani oblíbená Meg to nevytrhne. Asi po 10 minutách jsem si uvědomil, že jsem to už viděl a nic moc, ale dokoukal jsem, což byla chyba. Víc asi nemá cenu hodnotit. Jen to, že přeci jen špičková je scéna, kdy Sam a Maggie dabují Antona a Lindu při přenosu z protějšího bytu. ()

Anderton

Jedna hviezda navyše za Ryankine očné tieňe, skutočne jej pristanú a inokedy pôsobí skôr za takú šedú myšku. Inak scenáristi na poli romantickej komédie už vážne nevedia, čo vymyslieť a námet tohto filmu je aj napriek zdanlivej originalite iba varenie z vody. Dobre, film som videl aj dávnejšie a vtedy sa mi páčil viac, a možno je teda určený buď nevyliečiteľným romantikom/romantičkám, alebo zatiaľ vekom menej citovo vyzretým osobám. To úplne vážne, bez urážky. ()

korbitch22

Skvělá romantická komedie ze starý školy, která hodně připomíná typické kusy z filmografie Meg jako Francouzký Polibek či Láska Přes Internet.Je to kýčovité, je to předvídatelné, ale je to skvěle zahrané, zábavné a upřímné.Na nedělní dopolko nesmrtelná klasika, která má neuvěřitelně silné scény, v rámci žánru nadprůměr, 80% a Ryanová byla prostě nejvíc sexy bitch ze všech. ()

baruss

Tento film som videl prvý krát v roku 2000 a je to zrejme jediná romantická komédia ktorej som dal prednosť pred futbalom. Pamätám si to presne Nemecko - Portugalsko ME 2000... Nedokázal som prepnúť naspäť na ten futbal... A to na romantické komédie niesom a ani som nikdy veľmi nebol.... Možno bude tajomstvo úspechu aj v tom, že tento film je oveľa viac romantický triller ako komédia... Film veľmi podarený a nápaditý... Už len to že sa mu podarilo vytlačiť futbalové ME z môjho rebríčka si zaslúži 5 hviezd : )) ()

vesper001

Hlavním problémem je Matthew Broderick. Nemůžu si pomoct, nikdy v něm nedokážu vidět chlapa, ale jen retardované morče. Tady hraje dalšího zoufalce, tentokrát se šmíráckou obsesí a patologickou fixací na astronomii, astrologii, sušené žrádlo a jednu libovou roštěnku. Naštěstí je tu Meg Ryan, protože jinak by tahle vypečená pomsta nebyla sladká, ale k pos… lání do odpadu. ()

• Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)
  • Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)