Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

Michael2807 odpad!

Tohle už mě dokáže fakt zvednout ze židle. Trapný holčičí film, ve kterém mají tu drzost nazývat tu ,,hudbu'' rockem. ()

Kejt.lin odpad!

A kde je nějaký děj a smysl filmu? Stále nechápu název filmu. Camp rock? .. Tvůrci filmu by se asi měli o rockové hudbě dozvědět více, nebo si jí alespoň poslechnout. Odstrašivé zpracování. Klasický příběh-šedá myška se zamiluje do arogantního, všemi oblíbeného páva. Hlavní děj absolutně postrádá jakýkoli smysl, který by diváka přesvědčil dodívat se na film do konce. Ale jelikož nemám ráda rozkoukané filmy, překousla jsem to a skrz jedno oko jsem se úspěšně dodívala. Závěr je takový, že z šedé myšky je rázem bílá a pávovi spadne hřebínek. No není to úžasné? Tohle opradu nejspíš nikdo nečekal. Rádoby rocková skupina Jonas Brother´s v hlavních rolích tomu dodala tečku na závěr. ()

evil_ryu

Tak k príbehu sa ani netreba vyjadrovať. Muzikálne horšie ako H.S.M. Hlavne že film obsahuje pekné tváre a to očividne americkej mláďeži stačí. Ešte mi prosím niekto vysvetlite prečo sa to volá Camp Rock, keď tam je rocku tak málo, že aj s lupov by ste ho ťažko hľadali. ()

katchi odpad!

Tolik originality pohromadě. Camp rock jsem shlédla nedopatřením. A už od nazačátku mi to trhalo žily. Holka s "emerickým úsměvem nonstop 24hodin denně", která se ráno budí s leskem na rty a namalovaná a následovně ze sebe dělá těžkou borku, která hraje na všechny hudební nástroje a užasně zpívá mi přišla kapku moc. Nechápu jak někdo může být tak pernamentně vytlemenej. Zápletka byla strhující. Kdo by čekal, že se popová primadona zamiluje do holčičky, která je tak hrozně nevinná, jen občas trošku zalže. Navíc bezmezně miluje svoji maminku a je taaak hodná a talentovaná. Celkově mi přijde, že ty filmy pro mladé jsou čímdál tím hloupější. Na to se můžou dívat jedině tak 6ti leté holčičky. HSM to začínalo, tímto to pokračuje. Co to bude příště? Pokud bych to měla srovnat třeba s Mezi námi děvčaty či Protivnými sprostými holkami, tak musím říct, že tyto dva zmiňované filmy jsou proti tomu úplné trháky. Sice tam taky vystupují hloupé blondýnky, co vládnou světu, nicméně to má aspoň nějakou uroveň a mezi nejinteligentější věty z filmu nepatří: "Jseš ťulpas" Bylo to hrozně slabý. Hlavní herečka mi přišla extrémně nudné a pořád vytlemená. Ani ostatní nepůsobili nijak zábavně. Jediné plus je Joe Jonas, na kterého se dalo ještě jakštakš dívat a nepůsobil tak hrozně nepříjemně a hloupě jako Zac Efron. Btw: mohl by mi někdo vysvětlit co má hip hop společného s rockem? Jeli přece na rockový tábor a jediné co se tam hrálo byl hipec či slaďounký popík Btw2: Odkdy muži nosí lesk na rty?? Viz scéna, kdy Joe a Demi spolu zpívají "This is real" ()

Martin_W

Čas od času mi nevadí se podívat na takové ty dětské komedie.. Camp Rock je jeden z důvodů, proč jsem s tím ještě nepřestal.. Hezká a hlavně snesitelná rodinná komedie, na kterou se podívat dá klidně i 2x. 56% ()

Pompaj

Filmy s nálepkou "Disney" hudbení byly vždycky podceňované. Když se někomu líbí hudba, tak vřele doporučuji jako oddychový film. O ději nemá cenu hovořit moc ho teda nebylo:). Občas jse vyskytli i vtípky, což bylo přínosem. Jonas jsou kapela "pro" 13 leté holky no a co?. Mně se tam líbili a Lovato byla téš dobrá do tohoto filmu. Závěr byl dobrý. 60% ()

suzanne1997

Docela obyčejný průměrný film, nemusím se na něj dívat znovu, ale docela se mi líbil, moc se nedal předvídat, dokonce bych mu ani nic nevytkla, byl takový, jak by se dalo předpokládat. Doporučuji těm, kteří chtějí zaplnit volnou chvilku, ale na nic jiného se moc nehodí. ()

Janko666 odpad!

And that, Charlie Brown, is what vomiting is all about. S jistotou a čistým svědomím můžu říct: Nejdementnější "film" co jsem kdy viděl. ()

arcticsky odpad!

Koho baví hledání české a slovenské superstar a podobné koniny, ať si toto "dílo" užije....uvidí partu nesympatických a rozmazlených fakanů s katastrofálním hudebním vkusem a ukňouranými pokusy o zpěv. Přeji příjemnou zábavu! ()

lardko

Mám rád muzikály a tenhle mi přišel jako dost dobrej. Mám rád i skupinu Jonas Brothers a trochu i Demi Lovato a v tomhle filmu se mi všichni dost líbili. ()

Silencia90

Tohle je přesně můj styl. Film s písničkama. A je dokonce lepší než HSM, protože tam se zpívá v běžných denních situacích, což podle mě není normální. Tady se zpívá jen na pódiu nebo tak. Což je podle mě veliké plus pro tenhle film. Moc se mi líbil. ()

merigieren

To by mě zajímalo, co dělá v názvu slovíčko Rock ? Když vezmeme bandu +-14 letých holek napatlaných chemikáliemi tak, že jejich obličeje házejí šílený odlesk, dostaneme děsivý obraz. Pokud ty dívky otevřou ústa, nedejbože začnou zpívat, tak já nemám slov. Najde se zde pár vtipných okamžiků, většinou za asistence vedoucího tábora, jinak to je vážně hodně nezáživné dílko. Lhát se nemá, to je moto celého filmu, tak proč si vylhali název ? 60 minuta a mačkám Delete... ()