Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

renegrido

Tak tohle sledují dnešní teenageři? Podle mě jde o typický teenagerovský příběh zabalený do trošku jiného obalu (rockový tábor, kde btw zazněla snad jen jedna rocková písnička, jinak jsem celou dobu slyšela jen pop). Objevují se zde všechny prvky novodobých amerických komedií - zazobaná blonďatá mrcha, kluk, po kterém jedou snad všechny holky, které se ve filmu objeví, a nepříliš bohatá slečna, která se snaží dostat do přízně bloncce, ale ta ji nakonec odkopne, v závěru samozřejmě Popelka skončí v náručí svého prince a bloncka se jako zázrakem napraví a omlouvá, všichni je přijmou mezi sebe a natočí společně desku, konec... Ale dívat se na to dalo. ()

RajCZitko odpad!

OMFG, dyť zde nemůže existovat možnost, že to i ty děcka žerou. Na to, že se to taky jmenuje ROCK camp, tam rocku nezaznelo temer nic. Mohl bych tady vypravet dal - ale zbytecnost. Je mi docela líto, že jsem se na to vydržel koukat až do konce... ()

Radim1.

* za krásnou Demi Lovato, ovšem jenom za vzhled a né za herecké schopnosti a některé písničky byly pěkné, toť bohužel vše. ()

Kubaaaa odpad!

Kdo čekal, že ve filmu Camp Rock bude nějákej rock se šeredně spletl. Za ten název by měl někdo dostat přes hubu. Všude samej disko-hip-hop-pop, doplněný nehoráznou naivitou tý, neustále se usmívající (čti: divně čumící), holky. Typický film pro dvanáctky, který vlhnou, když viděj Jonase, Hannu Montanu, nebo Bíbra. Fakt shit, du blejt ()

Zeldur odpad!

Trochu jsem nepochopil, co má tenhle film společného s rockem. Nekoukatelná, trapná záležitost, která nedělá značce Disney zrovna dobré jméno. ()

ab.dul

No jako dodíval jsem se, ale na začátku jsem si říkal, jestli si snad nedělají srandu...Camp Rock? Rock? Kde? Celkově se mi to zdálo dosti trapné, někdy neúnosné. Nevím, jestli tento film někoho zaujal, mě určitě ne. Písnička na konci nebyla špatná, ale jinak... ()

Lyriq odpad!

Nejenže je to totální výplach, ono to ještě (na 100% neúmyslně) vypadá jak 20-30 let starej film. Fuj. ()

RigorMortis odpad!

Walt Disney by sa asi v hrobe obracal, keby vedel, čo za pomyje vysielajú pod jeho menom. Ak si porovnám celý Disney Channel so starým Cartoon Networkom, je to niečo totálne odlišné. A k samotnému filmu? Úchylná vlastnosť niektorých indivíduí vytrieskať čo najviac z hviezdičiek na jednu sezónu sa prejavila aj tu. Síce to určite splnilo predstavy tvorcov filmu a oslovilo cieľovú skupinu (povedzme 10-14- ročné deti), no mať tak dieťa v tomto veku, to mu radšej kúpim nejakú kvalitnú knihu. A vôbec, mnoho seriálov na Disney Channel sú totálne priblblé výšplechy, ktoré by sa radšej mali ísť od hanby zahrabať, než honosiť menom takého génia, akým bol Walt. ()

Wooke

Let's make some other weird and awkward stuff like this, please ! Alebo radšej nie. Ako, nebolo to vyslovene nudné, ale bola to typická moderná diseyovská..hlúposť, ktorá nemá žiadnu pointu a chcela len vyzdvihnúť bratov Jonasovcov, tak ako to v minulosti bolo pri High School Musical. Ale predsa len to nie je odpad, ktorý by patril do koša alebo niekde, kde to už človek nikdy nebude vidieť. ()

AgnesDee

Kdybych tento film nemilovala, když jsem byla stupidní teenager a kdyby tam nebyla ta super scéna s ptačí budkou, dala bych tomu odpad. ()

matoon97 odpad!

Už mám tých Jetixových volovýn plné zuby! Akoby sa len snažili napodobniť romantiku, a pri tom by len vystrúhali nejakú muzikálovú komédiu, pri ktorej človek viac krúti hlavou, ako sa smeje. Názov tohto filmu Camp rock vo mne vzbudil myšlienku rokového tábora, u ktorého sa nebudem nudiť. Pravda je však opak! Nenormálne hlúpe dialógy, nemožná hudba. Herecké obsadenie tak siaha pod psa, že by som najradšej zahreśil. Moja kritika možno je trochu strelena, to tento film si nič iného nezaslúži. ()

Tyler_Durden

Keď si predstavím že toto pozerajú moje spolužiačky stále dookola je mi zle. Proste hnus hnus hnus. Nič tak strašné, detinské, naivné, preláskované, pregíčované som ešte nevidel. Doteraz som si myslel že nič horšie ako trilógiu high school musical ( musel som si to pozrieť kvôli frajerke:D) už neuvidím ale to by si oproti tejto ,ehm poviem to pekne, sračke zaslúžilo oscara!! A tá hlavna predstaviteľka ma bude strašiť do konca života. Mať takú milú nevinnú talentovanú "nenamyslenú" babu tak si idem zahrať ruskú ruletu s chuckom norrisom. Jedna hviezdička za komentáre na ktorých som sa naozaj veľmi z chuti zasmial. ()

waltosin

Je to pěkný jak dívka si chce splnit sen a zazpívat si před lidma. Kazí to ten tábor, kterej je až moc ukázkovej, bohužel v dnešní době by tam určitě nechyběl nějakej ten alkohol a drogy. Proto to hodnocení je podle mě tady tak nízké!!!!!! ()