Blood River

• USA Blood River
všechny plakáty

Čerstvo zosobášený párik Summer (Tess Panzer) a Clark (Ian Duncan) si vyrazia na svadobnú cestu do púšte, až kým im dovolenku neskomplikuje autonehoda a ocitnú sa uprostred ničoho. Rozhodnú sa v horúčave putovať pešo do najbližšieho mesta. Unavení a vysilení tam napokon dorazia, avšak zisťujú, že je to mesto duchov: prázdne, opustené, schátralé, a čo je najhoršie, bez vody.
Odrazu sa objaví Joseph (Andrew Howard) a vyzerá to tak, že sú zachránení. Omyl! Joseph nenechá nikoho len tak odísť a postupne sa začínajú odhaľovať desivé a temné tajomstvá, ktoré si nikto nedokáže ani len predstaviť... (ricci.s)

GoustDog

Šíleně roztahané a přitom předvídatelné. Námět je fajn, ale všecko ostatní se pohybuje v podprůměru. Jo a nenechte se mýlit, k přemýšlení tu není absolutně nic. ()

Pitryx odpad!

Dobrý nápad, ale je to děsně statické a pomalé. Konec mi už přišel trapně nastavovaný "Řekni - neřeknu" stále dokolečka. Jestli to měl být horor tak mne moc nebavil. Respektive jsem jej sice dokoukal, ale jen tak tak. Uvádím jej do DB jako horor pro ten zvláštní konec. 2013032310054/10400 ()

Mamlas odpad!

Fekálně nudná a užvaněná hovadina plná přehrávání, křiku. K tomu debilní scénář plný navíc pánbíčkářských keců a ještě protivná hysterická baba. Nedívatelná snůška lejn. (1%) ()

Luccy007

48% Zbytečně dlooohý film, který ve mně nevyvolal pocity, které bych od hororu očekávala:-(...,ale námět byl zajímavý. ()

kalysta

A tohle bylo zase co? Pseudointelektuálský blábol pro začínající fanoušky hororu. Furt někdo někam chodí s kanystrem a to má být jako strašidelné? Ukrutně se to táhne, pointa je, alespoň pro mě absolutně nezkousnutelná. Tváří se to jako , že se nad tím má přemýšlet, ale nevím nad čím. Film má i drobné klady, opuštěná vesnice vypadá strašidelně, a párkrát se člověk lekne. Pěkné dvě *. ()

Světloslav

Vlastně zajímavý nápad ale strašné herecké výkony hlavně Summer a Clarka mě od nápadu a děje naprosto odpoutali a moc jsem se těšil na konec, protože nemám rád nedokončené byznysy - jsem rád, že mohu vymazat. ()

Deacon59

Velmi minimalistický film, kde se nehraje na efekty, ale na poctivé budování atmosféry. I přes dlouhou stopáž mě film bavil a čekal jsem jak to celé dopadne. Andrew Howard byl výborný. ()