Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

bourec

Na zahnání nudy sobotního odpoledne docela v pohodě.Ale nic víc.A ten debilní hromadnej potlesk si mohli vodpustit.Už sem na něj alergickej.60%. ()

Mefistofelle

Aby bylo jasno, romantické komedie nesnáším a vždycky se k nim dostanu jen nějakou náhodou, většinou právě před Vánoci. Přesto se ale snažím hodnotit je spravedlivě. Tento počin mě víceméně zaujal Renée Zellwegerovou, kterou mám jako herečku vážně ráda a to i přesto, že se nejvíce objevuje právě ve filmech tohoto žánrového zaměření. No, nedá se říct, že by mě zklamala. Je jasné, že holka má i na lepší role, ale tady zkrátka moc co předvést nebylo. Faktem zůstává, že jí to nejen slušelo (taky chci takhle rovný vlasy!), ale byla s ní docela i sranda. Možná, že kdyby jejím filmovým partnerem nebyl takový morous, tak by to bylo i o stupeň lepší... Jinak se dočkáme samozřejmě spousty žánrového klišé (hlavní hrdinové se nejdříve nesnáší, pak si padnou do oka, a když se líbají tak všichni nadšeně tleskají), ale já jsem od toho ani nic jiného nečekala, takže pohoršené odfrknutí si protentokrát blahosklonně odpustím. Jinak než čistý průměr to ale nevidím. ()

WoWoW

Je to jedno velký, co velký přímo obří, klišé a navíc fakt děsně průhledný. Kdyby nebylo sympatických hereckých výkonů a toho, že mám ve filmech tenhle americkej venkov rád, asi by to hodnocení bylo ještě horší. ()

Juto

Nežná, tradičná romantická komédia. Ničím vás neprekvapí. Už na začiatku viete ako to dopadne. 3/10 ()

frings

Klasicky ve všem předvídatelná romantická komedie s několika povedenými vtípky. (Východ z letiště, v koupelně bradavky, v zapadlém autě anténa...) Vzhledm k mé slabosti pro Renée dávám čtyři. ()

c.tucker

Když o tom tak přemýšlím, tak je jasné, že dějově to jede po kolejích značky Hollywood a nijak to nevybočuje, tzn. že přesně víte, co přijde plus několik málo vsuvek, které nečekáte (opravdu, ale minimum ne-li žádná). Bylo tam sice pár scén u kterých jsem se zasmál, ale totálně to pohřbili nějaké nelogičnosti a zkratky, které to strhávají lehce pod průměr. ()

Riley

Přeslazené skoro jako topiakový puding. Koukat se na to dalo, ale nedalo se zapomenout, jak je to pitomý. ()

kocik1

Ničím originální naivní Harlekýn Který je ale vcelku dobře dívatelný, až tedy na ten socialisticky vymazlený závěr. 50% ()

Mr.Ripley

Nudné, předvídatelné, protivná Renée (Bohužel.) a nudné, předvídatelné. Nudně předvídatelné, předvídatelně nudné, ale to už jsem vlastně psal. ()

JimmyII

Vážně jsem se u toho dost nudil, je to unylé, nijaké a děj se vleče... Kam se vytratila romantika? Je tam víc továrny, než sympatického Harryho Connicka. ()

Sfinkter

Klasické schéma, kde upadající jednotlivec prozře a uvidí krásy obyčejného života. Celé v romantickém balení se stále příjemnou Renee. Na nedělní odpoledne v posteli s jemnou polovičkou a skleničkou burčáku skvělá volba. ()

st.jim

Tenhle jogurt se s přimhouřením oka dal celkem strávit. Spíše neoslnivá komedie, které chybí originalita, více vtipu a méně trapných situací. Renée je krásně štíhlá jako proutek, který ale jen stěží unese břemena tohoto snímku. ()

Pavlínka9

Souhlasím s komentářem Petulka88, kdy jen doplním, že to celé bylo jen takové odlehčené podívání na sobotní odpoledne při kávě :) Líbila se mi různorodost a odlišnost dvou prostředí, kdy v tom "rodinném" maloměšťáckém hrozí, že někoho střelíte do zadku při lovení vran, zato v Miami hrozí, že se možná jen více spálíte na sluníčku :) Co pro mě ale bylo největším šokem, že ústředí dvojice byla souměrně vyvážená, co se vzhledu týče. Renée není žádná krasavice (subjektivní názor) a ten její vyvolený - Harry - teda, to jsem koukala, že také ne :D :D To jsem byla jen překvapena, že tam nebyl nějaký superúžasný krasavec, ze kterého by hned na poprvé nemohla spustit oči :) Tvorba fotoalb byla velice příjemná a pudink všude kam se podíváš, také :) ()

Diego odpad!

Hloupé, stupidní, nudné, křečovité a snad nejhorší romantická dvojce, co jsem u filmu s vyšší ambicí viděl. ()

zdenny

Filmy o zhýčkaných holkách v malých městech jsou pro mě příjemným zpestřením. Navíc všudypřítomný minnesotský sníh a zima umějí přivodit pohodovou atmosféru - v tomto podzimním čase. Film samotný ale tak kvalitní nebyl, aby dosahoval alespoň na tři hvězdy. Byl příjemný, to ano. A u těchto filmů mi ani nevadí, že zápletka je již tisíckrát ohraná - kvůli této klišovité zápletky se na tyto filmy dívám. V tomto filmu se zde navíc utkává vypočítavost a honba za ziskem přes mrtvoly s dobrotou a kolektivismem. Na jednu stranu samozřejmě se mi život místních lidí líbí. Žijí zde v zájemné symbióze a pohodě. Můj názor je ale ten, že jediná továrna, která tady všechny lidi živí, prostě nemůže fungovat se ztrátou. To je bohužel tak. Tudíž pro některé levičáky může film představovat nekonečný boj mezi bohatým a bezcitným kapitalistou a partou chudých, pracovitých lidí. Myslím ale, že není třeba křížit meče. Závěr filmu (ikdyž se jedná o podprůměrnou romantickou komedii) nám ukázal, jakým způsobem se také firma může vydat. Když se totiž na zisku přímo zainteresují i zaměstnanci, mají potom o firmu větší zájem a celkově s firmou soucítí management a dělníci společně. Na závěr tedy: příjemný film na večer či podvečer, který ničím nepřekvapí. ()

Andreas83

Tohle už mě začalo nudit, je to pořád skoro to stejné dokola. Pár vtipných hlášek i scének se najde ale to je dohromady vše, hrozně předvídatelný děj. ()

blackJag

Průhledné a klišovité, jen další variace na beznadějně vybrakované téma, přesto upřímně pozitivní a místy i mírně vtipné. Zellwegerová omezuje svou uculenou auru na minimum a v některých momentech jí to i sluší, u Connika Jr. si ale musím stát za svým, že snaha etablovat tohoto herce do romantických postav není dobrou volbou (čímž nechci říct, že nedokáže zahrát). Tradičně dobrý je ve vedlejší roli J.K. Simmons - škoda, že nemá větší prostor. 60% ()

Roseinka

Náhodou mě to fakt bavilo. Mám ráda tenhle typ komedií s René, protože mě dokáže vždycky perfektně rozesmát do úplného výtlemu. Humor zde byl úplně skvělý a já si to užila. To s tou továrnou sice asi byla blbost a v reálu to tak nemůže fungovat, ale jako celek je to pěkný komediální i romantický film. ()

Rousse

Kdo očekává dobrou romantickou komedii na úrovni, bude zklamán. Kdo však nečeká vůbec nic, bude spokojen, protože se divák ničeho převratného nedočká:-) Už už jsem chtěla psát prosebný dopis do států osobně pro Renée, zda by mi neposlala tu úžasnou "northfaceku", protože ona ji v Miami určitě neuživí. A zase mi to nevyšlo!!! ()

made1

Opravdu jsem si myslela, že díky Harry Connickovi dám nad tři hvězdičky, ale vlastně jenom přištěkával rozpačité Renée Zellweger. Jak s oblibou říkám, nadšení vypadá jinak. ()