V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

pantokrator odpad!

Nebyla by Nova tolik hlubokou žumpou, nebýt zástupů dobrých duší milujících rochnění v cizích hovnech. Ovšem dokud bude sledovanost, dotud se bude točit. Skvěle odvedené řemeslo! Stejně jako u porna pro koprofily. Věřím, že členové štábu večer ulehají s pocitem dobře vykonané práce. ()

Ospalek

Jako jo, mě to celkem baví. Je to nahlédnutí do domácnosti běžných lidí s běžnými problémy. A to není přece nic tak odporného ne? Každý nějak žije a někdo je i ochotný se za patřičnou finanční odměnu o to podělit s diváky tv Nova. ()

onebraincell

Jedna hviezda udelená za zaujímavý formát poskytujúci sondu do česko-slovenskej spoločnosti a finančnú podporu rodinám. Na druhej strane skončila česko-slovenská verzia tohoto programu ako vačšina reality show v našom priestore, a to obsah založený na zosmiešňovaní účinkujúcich. Kontrast je vačšinou postavený na konflikte medzi nízko a vyššie príjmovou sociálnou skupinou. V tom by možno nemusel byť problém, keby neboli dokrútky doplnené pohŕdavými komentármi a detailnými zábermi poukazujúcimi na zanedbnanosť domácnosti. Bodku za týmto dala smutná správa z minulého roka (2020), keď počas natáčania výmeny spáchal účastník samovraždu, kedy polícia údajne obvinila člena štábu z nátlaku. ()

Guardian1984 odpad!

Opravdu jsem se nechtěl k tomuto pořadu vyjadřovat, ale dnešní díl mě donutil. Pí*ovina největšího kalibru! Nic než těžké "socky" a lidé pod úroveň. Hlavně to jejich ohrané klišé "hrozně ho/ji miluju" a neskutečná happy-end fraška na konci každého dílu, které vyloženě zavání diktátem z produkce. Samozřejmě, že se po krátké době všechno vrátí do starých kolejí a žádná změna se nekoná. Komedie pro pouhé zvýšení sledovanosti TV Nova... ()

InsulinBoy odpad!

Těžkotonážní Mařenka s půltunovým ovarem Honzíkem si řekli, že se přihlásí do televize, aby si vydělali nějaké ty fajn lowe na nájem a krmení svých 10 snědých hladových nehod. Přiserou se tak do Výměny manželek, kde se setkají s druhou rodinkou, mladým sojovým párem teenagerů, jemž se v 9. třídě taky stala nehoda a tak museli zůstat spolu. Sotva se rodinky potkaj, tak ze sebe málem sedřou kůži, prožijou 3 orgie a udobří se pod dohodou, že si pánové prohodí ženušky na týden. Totálně nenascriptovaný týden plyne jako voda, rodinkám se daří dobře, jenom sem tam nějaká vražda a genocida. Tak se všichni na konci týdne sejdou v slzách, naposledy si dají přes hubu a navždy se rozloučí. Ano, v takovém duchu se nese každá epizoda, jestli to za těch 16 let zasírání vysílacího času stojí je už diskutabilní. ()

Aleshgang

Tento TV pořad, ukazuje čeho jsou lidé schopni. Někdy opravdu divné případy ( táta nekoupil ani svojí dceři zubní pastu A místo toho si koupil další cigáro). Tento pořád ukazuje že se člověk nemá zas až tak špatně. (Jak kteří). ()

Sweety_Leon

Můžu teď znít jako absolutní bizár maniak, ale já to miluju. Líbí se mi, jak konečně si nepříjdu tak blbej. Nápad pořadu se mi líbí, a ještě k tomu dostanete solidní prachy celkem. Bohužel není jedna epizoda, kde by se manželové, a manželky nepohádali, i když vím že to patří k reality show, tak už to začíná být trochu moc. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů