V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

animario odpad!

Po křečovitém vyprázdnění se řídká stolice zpravidla spláchne, Nova ji vysílá v hlavním vysílacím čase. A jsou tací, kteří se na ni dívají. Je to úchylný a smutný stejně jako tahle šou. ()

Deratizer odpad!

Pro diváka může být tento druh pořadu už z principu lákavý, na tomto ostatně televize staví, protože člověka láká vždy extrém a bulvár. Z hlediska nějakých morálních hodnot je to ale naprostý odpad a trapas. ()

loki5 odpad!

Proč odpad ? Protože by to někdo mohl brát i vážně a věřit tomu. Viděl jsem asi jen 3 díly. Ale na hodnocení mi to myslím stačí. Docela jsem se bavil u prvního viděného kde blonďátá pražanda spadla do domácnosti plné domácí zvěře na venkov. Byla to vlastně docela sranda až do doby kdy bylo vymyšleno "drama" naprosto z ničeho a bez důvodu. Přesně to vystihuje můj problém se všemi reality-nereality pořady kde musí být vždy konflikt za každou cenu stejně jako srdceryvné scény kde se řeší naprosté nesmysly se slzami v očích. A přitom to mělo docela zábavný potenciál (městská panička na venkově, matka jedináčka najednou se sedmi dětmi atd). Mohla to být zábavná podívaná. 10% ()

burton odpad!

Jsem tutově nepřítel všech reality šou. Vyřizování si účtů na veřejnosti, v sociálních sítích, médiích je děsné. Tohle je odporný pořad a nevidím nic, co by nám mohl dát dobrého, krásného a povznášejícího. Po shlédnutí jednoho jediného dílu jsem zadupaná do země, paralyzovaná a smutná. Brrr, nikdy více....ani vyprávět, zacpávám si uši a zavírám oči ()

jenjan odpad!

Na to se nedá dívat, dělá se mi nevolno ze všech těch namistrovaných socek, co se za pár tisíc svléknou do naha.. to už radši ty snaživý maloměšťáky s tím svým vařeníčkem a vometáním cizích obydlí.. ()

Wallis3 odpad!

Pořad, na který se opravdu nemůžu dívat. To se jako všechno myslí vážně, nebo existují takový hovada? Aneb demence národa nezná mezí! A opravdu věřím tomu, že to nemá pod palvem režie, že všechno je upřímný! ()

FeriusParfax

Chcete se cítit krásní, chytří, bohatí a na úrovni? Není třeba utrácet závratné částky u kadeřníků, za oblečení a další luxus. Stačí si pustit Výměnu manželek. Všeho všudy jsem viděla asi 5 dílů tohoto pohledu do společnosti. Musím se přiznat, že po každém dílu jsem se cítila fakt dost na úrovni, nadpozemsky chytrá, nebesky krásná a královsky bohatá. Nedávno jsem zhlédla díl, kde se manžel snažil z manželky udělat lesbu. Do toho házela zcela nerelevantní a hloupé poznámky dáma s velkým D. S párovým tetováním Queen/King…, trička a papuče Guess samozřejmě nechyběla. Výkvěty společnosti jsou opravdu rozmanité a o společenskou smetánku tu není nouze. Mám utvořenou svoji sociální bublinu, a tak nestačím zírat, jak vlastně vypadají rodiny a jejich zázemí mimo mé obzory. ()

longercz odpad!

Já mám jako člověk spoustu chyb a stále objevuji nové a nové. Když ale vidím něco takového, připadám si jako génius a myslitel. Tento pořad není nic jiného než sonda do nekonečné studnice lidské debility a DEVOLUCE v přímém přenosu. Díky tomu mi nezbývá než konstatovat, že jako živočišný druh jednoduše selháváme... Tento "výkvět společnosti" je podle mě třeba v Mama, ožeň ma alespoň zábavné sledovat, tady to ve mě ale vyvolává jenom stud a vztek. ()

ludva10

Nevím , jak to napsat. Na sérii se s nadhledem dívat dá ( když nic jiného nedávají ) , ale žádnej šlágr to není. Celá série je podle mne postavená na zoufalcích s IQ tykve, normální člověk by do toho nešel a nepředváděl před národem, jaká je hospodině vlastně cuchta nebo jak se partneři vlastně vůbec nemají rádi ( proč to takto ventilovat do TV, to nechápu ). ()

Drom

To je byznysplán! Štáb očividně vyplácí bonusy za hádky a sprostý slova, srdcervoucí dojemný dojení divákových slz je pro kameru solidně zrežírováno, manipulativně provedený sestřih je precizní, bulvár to zajišťuje po finanční stránce a vhodného surového materiálu pobíhá všude kolem dost. No zkrátka vynález za všechny prachy. Né že bych si nalhával, že ti idioti, pomatenci, kreténi a vypatlanci neexistují, ale rozhodně je zajímavý vidět je "naživo". Za použitelnost jako studijní materiál taky je ta jedna hvězdička, protože jinak je to někdy směšný, občas k pláči a vždycky na ránu klackem. Já nevím, jestli se tu navážet do exotů, kteří mají psa v metrový kleci v obejváku, aby jim neušpinil být, kteří mají panickej strach, že se jim ušpiní dítě, kteří mají jako životní náplň komp nebo telku... A nebo ti makrobiotici?!? Já jsem od začátku říkal, že má chuť na řízek! No nebudu podněcovat násilí na takyspoluobčanech, těch asi dvacet dílů mi stačilo. Přihodil jsem pár dílů verze z USA (což do tohoto trystního hodnocení nepočítám) a teď to zas v klidu můžu s libozvučným "táhni" odvrhnout jako některé aktérky své ratolesti. ()

gazogazo odpad!

Tato sebranka zkažených elementů všech tříd... povaleči, propuštění vojáci, propuštění zločinci, uprchlí otroci z lodí, podvodníci, šarlatáni, darebáci, kapsáři, komedianti, hazardní hráči, majitelé bordelů, žebráci, nebezpečná třída, odpad společnosti, nečině zahnívající masa vyvrhnutá nejnižšími vrstvami staré společnosti. - dle wiki-Marxe definice lumpenproletariatu. Konceptu jehož ztělesnění můžeme sledovat v nové sérii (2015) tohodle dementniho pořadu, kterej kromě instantniho vyléčení nudných životů většiny diváků funguje I jako bolestivá sociální sonda , v rámci sociologie každodennosti by to bylo nádherný. ,kdyby to nebyla prostě tristní televizní tvorba ale jinej formát ()

Rockerman odpad!

Od počátku existence tohoto pořadu mi bylo jen při zmínce o něm, lehce nevolno a pochopitelně jsem proto neviděl ani jeden díl. To se změnilo minulý týden, kdy jsem nějakým nedopatřením zhlédl podstatnou část mě urážejícího cyklu. Z lehké nevolnosti se stala těžká nevolnost a přísahám, že už NIKDY!!! ()

Ozzy2 odpad!

Mě není líto těch lidí,. to jsou vesměs hovada, portože normální člověk by se do něčeho takového nikdy nepřihlásil.Mě je líto dětí.Nejdřív trauma, že jim odjede máma, druhé trauma, že jim tam přijede cizí kravka a hned je začne vychovávat. ()

FOCKE_WULF

Do Výměny se hlásí divný týpci a typky, při jejich sledování začne být člověku jasné, co je přidržuje na dně společnosti - alkohol, hašteřivost, lenivost, negativismus. Dost častým osobnostním defektem je indolence, to znamená, že se o ty lidi, když byli mladý, nikdo moc nezajímal a nepředal jim nadšení pro něco, lásku ke světu, základní herní strategie pro život, nikdo jim nepředal nic a oni díky tomu tak zvláštně existují na levelu nula. Takto zanedbaní, zpustlí lidé se vyznačují hlavně invalidním slovním projevem. A je vtipný, že i ten nejmarginálnější mužik v teplákách, se čtyřma zubama a s průvanem v hlavě dbá o to, aby dobře zapůsobil na publikum, je to pro něj věc prestiže, aby z pořadu vyšel se ctí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů