V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

v.indruchova

Sice je to zvrácené, ale dá se tu sledovat chování lidí, psychologie. Samozřejmě většina lidí v tom nevidí studijní materiál, ale pastvu pro oči kvůli skandálům. Řešíme radši druhé než sebe, přirozenější je ukázat prstem. Jak říká moje maminka normální člověk by do toho nešel. Psychopati jako v politice? Proč nás tak lákají skandály? ()

chup44

Dve * dávam iba kvôli epizóde zo 7.1.2014 (Levoča vs Malinová). Tak dobre som sa dlho nezasmial. Inak je to oničom. ()

3KnockPenny

Ti lidi se nedají odsuzovat za to, že tam vlezli. Neměli prachy, tak se šli ztrapnit nebo ponížit do televize, i když to většina zřejmě v plánu neměla. Kdo ví nakonec, jak moc do toho zasáhla Nova a kolik záběrů bylo vystřiženo pro větší nápor emocí skandálu dychtivého diváka. Šílena reality show, ale je fakt, že v debilitě to na "slavný Hotel Paradise" nemá. ()

PatrikP4 odpad!

Podepíšeš smouvu musíš vydržet a dostaneš zaplaceno? Samozřejmě šoupnou tě do uplnýho protikladu, ale tohle je na mě hodně ach Novo až se ti něco povede normálního budu rád (jediné co mě napadá je Okresní přebor co se Nově povedlo)... ()

Kalda69

Je to tragedie, videl jsem par dilu, ktere by sly spocitat na prstech jedne ruky. Ale kdyz jsem shlednul dil s kiteboardingem http://www.youtube.com/watch?v=ZTWnAnl6Asg, tak jsem musel uznat, ze to smysl ma, pac clovek pak muze zjistit, jak to chodi jinde a ma moznost s odstupem videt jednani svy "drahy" polovicky. A jestlize tato reality show otevrela oci alespon nekolika lidem, tak je pro tyto rodiny prinos neoddiskutovatelny a clovek se pak bude snazit nejake veci zmenit nebo bude jen rad za to co ma doma v porovnani s jinou rodinou! ()

Oxik49

Pro někoho, kdo má v rámci studií i předměty, jako je sociální psychologie, je přeci jen i takováhle blbina trochu přínosná. A o to více alarmující. Člověk si při sledování tohoto výkvětu uvědomí, kolik se vlastně ve světě okolo něj pohybuje sociálně patologických jedinců a lidí s různými formami duševních poruch a bez špetky soudnosti. A to se člověku pak mnohem lépe spí, když ho ve snu straší těhotná holka bez obočí, která zvažovala prostituci. Děkuji TV Nova za skvělý zážitek a třeba v budoucnu zvážím jeho použití při diplomové práci na téma "Nežádoucí jevy v soudobé české rodině a osoby nezpůsobilé k rodičovství a společnému soužití"... ()

Salvator odpad!

Pro studenty sociologie a psychologie jedinečný studijní materiál. Jiný smysl existence se hledá velmi těžko. ()

Roxeet

Nováckej pořad, snad nejotravnější z celého arsenálu naší všemi milované soukromé televize. Reality show, kam je normálním rodinám vstup zakázán a vstupenku a možnost si nasyslit peníze na dovču připadá jen těm největším degešům. Člověk by v takovém případě očekával nějakou podívanou, ale průběh každého dílů je prakticky vždycky stejný. Důvod přihlášení? Jako rodina nejsme happy, on chlastá, ona nevaří a děcka čumí už jenom do těch internetů. Očekávání z účasti? On se těší (i když to neřekne nahlas), že nafasuje jako náhradní manželku nějakou luxusní prcinu, se kterou prožije úžasnejch 10 dní. Ona zase, že si odpočine, načerpá síly. Výsledek? Místo prciny přichází z náhradní rodiny stokilová Vladana po třech dětech, která je líná jako blecha. Ona zase zažívá zklámání z toho, že její ,,nový" manža je úplně stejnej jako ten její doma. Ale pozor, pak je čas teprve na tu reality show a že se to rozjede naplno! První den? Úklid. Druhý den? Opět úklid. Třetí den? Pozor, počkejte si na to...och ano, zase úklid. A takhle to jde až do pátýho dne, kdy velení přebírá manželka a ta vysloví přání, že by se nemuselo pořád uklízet. Takže se půjdeme projít do přírody. Jo a harantům zabavíme mobily, protože to je dneska strašně cool. Pak se jdou projít do lesa, všichni si na kameru libují, jak je dobré být na čerstvým vzduchu, zatímco kouří už druhou krabku cigaret. Idylku občas naruší jen malý abstinenčí projev jednoho z embryí, že mu mobil chybí a že dlouho nepočekoval kolik lajků dostala fotka jeho nedělního oběda. Co se děje po zbytek dalších dní? Zase se uklizí nebo se lamentuje, že není uklizeno. Na samém konci se všichni sejdou a vyčtou si, že se u nich doma...no, dobře, už toho nechám. Ne vždycky to končí happy endingem, přestože si manželé po desetidenním odloučení ukázkově oslintají před kamerami huby. A tak to je prosím Výměna Manželek. Nudná, skoro pořád stejná, bez nějaký vzrůša, ale dokonale splňujíc titul reality show...protože ruku na srdce, realita typické české rodinny, kdy děcka chodí do školy a rodiče makají, nikdy moc zábavná není. Mimochodem, semtam se kupodivu občas něco stane, jako například v díle, kdy si manžové po výměně ne manželek, ale názorů, chtěli rozdat pár ran, ale než začali vzduchem lítat půlitry a židle, postavil se mezi ně ramenatý člen ochranky. Ale no tak, Novo! Takhle kazit srandu! ()

DAJAAAA odpad!

Přehlidka totalního dna českých domácností.Nikoho nebudu šetřit. Když tohle začínalo,tak jsem se najivně domníval, že je to jen nahrané.Ale od té doby,co žiju ve městě, jsem přišel na to, že opravdu takoví debilové,jací jsou ve Výměně fakt existují a není jich málo,jsou jich plná města.Vylizaní alkoholici,smažky,tupé tlamy, černé, bílé na vygrcaní.Hnus. ()

Delmondo

Jeden z nejúchylnějších pořadu tv nova. Výměna debilních manželek je už svým principem poslat jednu pindu do rodiny druhý pindy bizár sama o sobě, ovšem někdy je to nechutně zábavné hlavně pokud je v rodině aspoň jeden kvalitní alkáč nebo psychopat. ()

Xardaxis

Vzhledem k tomu, jak naše společnost miluje drby a pomluvy mě docela překvapuje to nízké hodnocení :) Nelze tu hodnotit lidi co tam lezou jako takový, ale ten formát se mi líbí hodně. Aspoň mi zaručeně vždycky zvedne náladu, když mám pocit, že mám doma bordel nebo málo peněz. ()

Filans odpad!

Čistá bolest to sledovat. Za mně je lepší realitný show výměna ministrů, ale aha to není pořad :( ()

Lilith03

Všichni tady na to remcáte, ale minimálně houfkový knedlíky jste stejně všichni žrali, tak nevím co tu předvádíte. Na to, že tam nemají možnost nějakého osvětlení a všechno možné, tak je kamera skvělá, znělka sice stará, ale zase ikonická a skoro vždycky je také zábava. Schéma normální rodiny a sociálních případů prostě zaručeně funguje a je sranda. ()

schindler

Vždycky mě fascinovala situace, kdy pracovitá žena vyfasovala nějakého nemakačenka a i když se jednalo prakticky o cizího člověka z nějakého důvodu (asi peníze) na něho 10 dnů řvala. Jinak pomlouvání je bohužel asi národní český sport č. 1. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů