Hrdinou akčního kriminálního dramatu je francouzský policista Vincent Drieu (Richard Berry), který na samém konci kariéry musí dostat uprchlého zločineckého bosse a jeho gang před soud. A nezbývá mu než kvůli tomu proniknout hluboko do podsvětí.Hrdinou akčního kriminálního dramatu, které jako svůj filmový debut natočil televizní režisér Claude-Michel Rome, je policejní důstojník Vincent Drieu (Richard Berry). Muž, jehož kariéra se chýlí ke konci, je přeložen na malou provinční stanici. Ta má být za půl roku uzavřena a znechucený, unavený policista, který vidí okolo sebe jen deziluzi a nedostatek profesionální etiky, si uvědomuje, že vládu nad městem převzalo místní podsvětí. Když však při převozu z vězení uteče mocný zločinecký boss Abel Vargas (Gerald Laroche) a v jeho stopách zůstávají mrtví, je to právě Drieu, kdo dostane za úkol najít ho a dostat gang vrahů před soud. Proto musí se dvěma dalšími kolegy, Wazemmen a Kathiou, v utajení proniknout hluboko do francouzského podsvětí… (oficiální text distributora)

MUNRO

Nenáročná francouzská akční krimi.Děj je místy zajímavý,místy trochu nudí.Závěrečná přestřelka na policejní stanici s nečekaným rozuzlením však film posouvá do lehkého nadprůměru.Rozhodně je lepší,pustit si večer pohodovou Křížovou palbu,než ztrácet čas u Ordinace v růžové zahradě... ()

brasek

Francúzska produkcia vie aj lepšie krimi spraviť, toto bolo také divné. Zaujímavý, akčný začiatok sa premenil do suchého priemeru. Záverečná prestrelka bola prestrelením zdravého úsudku, mne to osobne pripomínalo nejaké 80. roky a apokalyptickú budúcnosť kde v nehostinnom prostredí sa likvidovali všetci. ()

JaguarN

Tenhle film mě dostal svojí atmosférou. Dějově to není nic nového, všechno tady už tak nějak bylo a ty "střihy" mezi jednotlivými části filmu (vyšetřování) jsou na můj vkus až moc ostré, takže jsem chvílemi nevěděl, co se vlastně vyšetřuje, ale přesto hodnotím tenhle kousek francouzské kinematografie dost pozitivně. Moc se mi líbilo ztvárnění toho bezútěšného prostředí periferie francouzského průmyslového města. Jen doufám, že to u nás nebude jednou vypadat taky tak... :-( Takže 70% ()

BruceTichac

Tento film doporučuji shlédnout v neděli dopoledne, když je člověk po tahu, leží u televize, není mu vůbec dobře a kouká na televizi, kde chce nechat před očima proběhnout film, který jej nijak z této letargie nevyruší. Pak to má význam. Jinak je to jen jeden z mnoha zapomenutelných filmů, ke kterému se už nikdy nevrátíte. ()

Miskindoma

Těšil jsem se na klasickou francouzskou krimi. Ten začátek by ušel, ale po deseti minutách do sebe liju moravskou slivovici abych to přežil...Je konec filmu a já jsem sťatý jak cyp. Teď jste mě frantíci nasrali...ze slivovice se do rána vyspím, ale toto jste posrali,,, brum brum ()

andy60

Spíše televizní zpracování - místy jsem měl pocit, že sleduji jen další díl Komisaře Moulena, pouze s jiným obsazením. Ale proč ne, shlédnout se to dalo. ()