poster

Očistec (TV film)

 • USA

  Purgatory

Western / Fantasy

USA, 1999, 94 min

 • mm13
  ***

  Veľmi dobrá televízna produkcia. Vcelku originálny a určite zaujímavý námet, ktorý sa síce nedočkal riadneho prepracovania a ku koncu škrípe v logike, no ako rozprávka na dobrú noc určite neurazí. Eric Roberts si svojho záporáka vychutnáva bez exhibícií, Peter Stormare dtto no a Sam Shepard je skutočná trieda. Aj oni a vôbec sympatické herecké obsadenie majú svoj nemalý podiel na konečnom pozitívnom dojme.(9.9.2005)

 • SOLOM.
  ****

  Na televizní film je pro mě tenhle mysteriózní western docela velkým překvapením a nadprůměrnou záležitostí. Mě se zde líbilo snad úplně všechno - od hereckých výkonů (mimochodem Eric předvedl jeden ze svých TOP a že jich je málo), přes nádherné prostředí, slušný děj, luxusní hudební doprovod až po pořádnou porci westernové podívané. I já jsem navíc jako malý kluk doslova žral knížky v nichž se tito hrdinové divokého západu objevovali.(17.9.2010)

 • LiVentura
  *

  Ach bože, westernoví nadšenci brečí... a koncová scéna přestřelky... a pekla-očistce, kde jsou svrženi dva hlavní zlosyni, to je skutečně neuvěřitelné a ten dvakrát prostřelený a přesto přeživší... :-()(9.6.2013)

 • Diamant
  ****

  Dej filmu je čím ďalej, tým viac záhadnejší a priam automaticky spúšťa v človeku rozmýšľanie nad najdôležitejšími vecami v jeho živote...(10.7.2007)

 • Ruut
  ****

  Nejlepší moralitka, co jsem kdy viděl. Zvláš´t když káže koltem Billy the Kid a Jessie James.(19.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace