poster

Americká děvčata: Odvážná Chrissa

 • USA

  American Girl: Chrissa Stands Strong, An

Drama / Rodinný

USA, 2009, 87 min

 • Olík
  **

  Asi je trochu nefér, aby tento film hodnotil někdo, pro koho není ani milimetrem určen. „Odvážná Chrissa“ se s rodiči přestěhuje do nového města, kde na ní čekají nejen nové spolužáčky , ale především šikana z jejich strany. Jak se s novým problémem popere a jak se jí bude dále dařit v novém prostředí, uvidíte v rodinném filmu z produkce HBO.(26.7.2010)

 • Warsheek
  *

  Takhle se desetileté děti nechovají. Všechny mladé slečny jsou až moc uvědomnělé. Vypadá to sice pořát infantilně, ale né přesvědčivě.(6.2.2010)

 • The Viper
  ****

  Se šťastným koncem, ale drsná realita šikany ve školách, kterou (hlavně psychickou) mají na svědomí především dívky.(10.12.2011)

 • hygienik
  **

  Tak veľmi som sa tešil, že zase raz uvidím zaujímavú sondu do psychiky dospievania, ale heuréka, zmýlil som sa. Je jasné, že je to americký film, pretože na rozdiel napr. od škandinávskych žánrových kolegov je 1. príliš zjednodušený a dejovo priamočiari až doslovný, 2. pri pohľade na ľudskú psychiku zúfalo povrchný (aj najhoršie dieťa je vlastne dobré, stačí mu to len povedať a hneď sa spriatelí s tou, ktorú doteraz šikanovalo. V 10 rokoch veľmi triezvo prehodnotí svoj duševný život a polepší sa!! - Tak to ja mám už niekoľkoročné meškanie. Možno je to tým, že som neabsolvoval americkú základnú školu. Ale na High School by som ešte možno smel ísť, čo tak napr. Columbine v coloradskom Denveri? :), 3. nerealisticky pozitívne (čo je najväčší klad amerických filmov všeobecne), 4. presladené (čo je najväčší zápor, ktorý mi bráni označiť film aspoň za priemerný).(29.3.2010)

 • dav110
  ****

  Dětský film o šikaně. Určitě užitečný, snaží se děti naučit, že by se o tomto problému mělo mluvit a ne před ním utíkat. Škoda toho konce, který mi do tohohle filmu vůbec nepasoval. Vím, že je to rodinný film a ten musí mít pořádný happyend ale tady mi to fakt nesedělo. Vzhledem k nízkému hodnocení ale ty 4 hvězdičky dám. 70%(10.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace