Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

montel

Eugene (Zach Cregger) a Cindi (Raquel Alessi) spolu chodí již přes dva roky, ale ještě spolu nikdy neměli sex. Rozhodnou se tedy, že se spolu vyspí na maturitním večírku. Eugene má ale těsně před samotným aktem nehodu a upadne na čtyři roky do kómatu. Jakmile se z něj probudí zjistí od svého kamaráda, že Cindi pózuje na jako playmate v pánském časobise Playboy. Oba se vydávají na šílenou jízdu napříč Amerikou až na mejdan časopisu Playboy, kde Cindy nemůže chybět... Tyhle filmy už jsou hrozně ukoukané. Nezastírám, že jsem se občas nezasmál, ale nic nového pod sluncem to tedy není. Starý dobrý Road Trip. 45% ()

P@\/EL

Povedená komedie, jejiž děj překypuje srandovními situacemi a skvělými hláškami, což zapříčinilo fakt, že jsem se dobře pobavil a pořádně zasmál. Film je zárověň dost svižný, takže nuda tady rozhodně nehrozí. A ta scéna, co příjde po hlášce: "Horsedicku, ukaž péro!" je naprosto k popukání. Jediné co mi vadilo, a vadí mi to vždy, byla přítomnost různých fekalit. ()

Beawish

Pokud vám připadá vtipné, když se někdo posere a pak se v tom vyválí či když někdo pije psí moč, je to film přesně pro vás. ()

Pythonator

Další stupidní fekální teen komedie. Proč ne. U této jsem se docela pobavil. Obzvláště nadržené lesby mě dostaly. To se jen tak nevidí. A revoluční technika probouzení z komatického spánku taky nebyla k zahození. ()

draxxi

Co dodat? Uz nejsem pubertak, vlastne teenager... Asi jsem se parkrat zasmal, a vlastne ani nenudil. Obcas znechucene privrel oci a rozhodne brzy zapomenu... 22/3/2023 53% ()

cUtOR

Tvorcovia interntových zábavných videí známi ako aj Whitest Kids U' Know sa pokúsili o celovečernú komédiu, ktorá im vskutku vyšla. Skvelá práca. Dúfam, že sa od nich dačo ešte dočkáme. ()

liuk@ng

Tak tento film Vazne nestoji za nic. Ide o akusi slabu napodobeninu Road Tripu a Prcicie. Vo filme je strasne malo humornych situacii na ktorych by sa dalo zasmiat. Film odporucam pozerat minimalne po 4 pivach! ()

Tom87

Velmi solidní jízda. Podle hodnocení (50%) jsem si říkal, že to bude nějaká trapárna, ale ne, ukázalo se, že to stálo za to. Tucker mi chvílemi připadal, že svými grimasami napodobuje Jima Carreyho, a taky se mu to celkem dost dobře dařilo! Ale třeba scéna, kdy ta černoška vylítla oknem z autobusu, tak tam už to trošku přehnal. Když vylítla z okna, tak byl záběr na Tuckera, jak pomalu přechází do toho svýho udivenýho výrazu, ale trochu bych to osekal - měli na něj udělat záběr, když už měl ten výraz kompletní. Takhle to vypadalo jako se spožděnou reakcí a právě tohle tomu ubralo na vtipnosti - škoda. Jinak supr, scény sexy lesbiček v autě byli naprosto geniální, a jak Tucker pořád čuměl do zpětnýho zrcátka a vždycky naboural - to bylo moc :-))) Zasloužených 75%. ()

Thrakan

Jednoduchý děj, jednoduché postavy a vtipy jakbysmet... ALE i několik opravdu zábavných scének a navíc hodně pěkných, spoře oděných slečen!!! Každopádně se na to dívat dá, ale díru do světa tento film určitě neudělá. ()

Skrbel

Pubertální nuďárna, které se teď natáčejí jako na běžícím pásu. Ničím nezajímavá, když to neuvidíte o nic nepřijdete. ()

+sfinx+

Vždyť to mělo dost slušný průběh a vcelku neotřelý příběh - tak proč to zase zmrvit přeslazeným, tisíckrát zopakovaným závěrem? Tahle komedie je vyzrálejší než většina kravin na téma "vztah teenagerů" a proto je také lepší. Tam, kde se jiné blbosti drží oplzlých dialogů, tam tohle ukáže oplzlé obrázky - i když to v obojím případě nemůže být postaveno na roveň s něčím, co obsahuje dobrou myšlenku, bude to alespoň stačit na odlišení od průměrnosti. ()

BubbleGum odpad!

Po Whitest Kids You Know mě hoši docela zklamali. Je to jako film splácaný dohromady z těch úplně nejhorších nápadů a vtipů, jaké byste ve WKYK našli. ()

Lukiz odpad!

Váhám jestli odpad nebo aspoň jedna hvězdička, ale film prostě není moc vtipný. Hlavní zápletka ještě jde, všechno ostatní... natahovaná vedlejší zápletka, ve které Tuckera nahání Candace a hasiči ho chtějí popravit, to už prostě scénárista zoufale vařil z vody. ()