Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

mangui

Úchlné, nevkusné, sprosté... Nechybí takové věci jako sex, fekální humor a jeden dement... Čili přesně jak to mám rád ()

asader

Průměrná komedie s ne moc originálním námětem,ale docela povedenými vtipy.Je to mezi 3-4 hvězdičkami,ale protože je to road movie(což patří k mému oblíbenému žánru) a já sem se skvěle bavil tak zaokrouhluji na 4hvězdičky. ()

kenny79

Chvilkami vtipné,občas i originální, ale ten příběh o dvou teenagerech jedoucích v autě napříč amerikou plný průserů zase tak originální není. ()

White-Man

Špatně ulítlá komedie, která má minimum humoru. Zasmál jsem se jen u dvou scén a to je bohužel málo. Je to až příliš přitažené za vlasy, sázející na trapný humor, který se líbí možná patnáctiletým, starší publikum se moc nezasměje. ()

lobo87

Uletená, miestami až stupídna komédia. Bolo vidieť, že chalani sú začiatočníci a niektoré veci im proste uleteli. Napriek tomu obstojná teen komédia s neodmysliteľným fekálnym humorom, akých sa v amerike točia desiatky... 40% ()

FincherD.

Au, velké zklamání, hlavně potom co jsem si několikrát pouštěl trailer, který mě velmi bavil. Bohužel většina opravdu zábavných situací a vtipů je vystřílena právě ve 146 vteřinové ukázce. V samotném filmu je všechno převálcováno humorem za hranicí trapnosti. Navíc je dost těžké sledovat film, když máte chuť po 20min. jednoho z hlavních hrdinů zabít. Samozřejmě nechybí porce fekálního humoru-jeden exkrementální se prakticky, jako dllouhé lejno, táhne skoro celým filmem:( ()

wesker

obcas spravne ulitly fory a gagy... parkrat jsem se fakt zasmal ale taky je mozny ze je to tim ze jsem u toho popijel vino a to se hranice smyslu pro humor posouvaji kousek dal :))) ()

djcremo

Obyčajná podpriemerná komédia, akých tu už bolo mnoho. Pár svetlých momentov to má, ale ozaj iba pár. Humor mi prišiel miestami taký kŕčovitý. Komédia na nudné nedeľné popoludnie. ()

Esinti

Byl jsem skeptický vzhledem k hodnocení tady. No ale na konec jsem si to stáhl. A zjistil jsem, že to tady místní znalci poplivali opět jenom proto, že to je bláznivá komedie. Jako určitě si to nezaslouží top hodnocení, ale alespoň těch 70 si to zaslouží. Drží se to klasického žánru. Bláznivé komedie/Road movie. Je to nechutný, praštěný, ale člověk se u toho zasměje a občas to nějaké odlehčení chce. ()

andrewXx

Pohodová teen komédia, jedna z tých lepších typu Not Another Teen Movie alebo Trojan War. Kto má chuť na tento žáner určite sa zasmeje a nezostane sklamaný. ()

Gesicht

Obvykle mi ujeté komedie nevadí, ale tahle mi nějak nesedla. Fekální humor není nějak zásadně na překážku, jenom většina fórků není dobře vypointovaná. Přidejte si mdlé herce, scénář, který občas tlačí až moc na pilu, a máte více méně představu o téhle nudné podívané. Pár vtípků se povedlo, ale celek to nezachrání. Vidět a zapomenout. ()

sospik

Tohle je sračka.. první půlhodinu sem hrál radši dotu a pak se mazlil se psem :D hodně hodně blbý a laciný.. vtipný scény.. asi poslední, když běží titulky tak doktor se snaží probudit někoho z kómatu baseballovou holí... asi v tomhle duchu je nesený celý film :) ()