poster

Biutiful

 • španělský

  Biutiful

 • slovenský

  Biutiful

Drama

Mexiko / Španělsko, 2010, 148 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  ***

  Tak nějak to na mě docela zapůsobilo. Dalo by se namítat, že ta strašná depka a nekončící beznaděj, která se tak akorát furt prohlubuje, zavání samoúčelností a nedivila bych se, kdyby se to někomu tak jevilo. Nicméně to svoje jsem si tam našla a ke konci mě to dokonce i dojalo. Bardem hraje tak dobře, že už to líp snad ani nejde. Co se týče konečnýho výsledku, myšlenky a přesvědčivosti jejího doručení divákovi, tak je to rozhodně mnohem lepší, než dějově roztříštěnej Babel. Ovšem nehodlám si ten film v dohledný budoucnosti znovu pustit, je to depresivnější, než Requiem za sen. A to je co říct.(20.5.2011)

 • Enšpígl
  **

  Tady se někdo tak moc a tak okatě snažil o moje city, že jsem to nezbaštil (nemoc, děti, uprchlíci, to je fakt trošku moc ran na jeden film ) . Motiv hlavní postavy je osmý div světa, kdo proboha psal nebo spíš nepsal postavu Uxbala, vždyt to bylo odnikud nikam a další postavy ?? Ufff skvělý Bardemův výkon nemůže záchranit tuhle scénaristickou amaterštinu. Od režiséra, kterej se párkrát vychrápe a má dalšího Oscara jsem čekal trošičku profesionálnější prácičku.(4.5.2016)

 • Desiree
  ***

  Biutiful s Javierem Bardemem, ktery ma rakovinu prostaty a par mesicu zivota plneho bolesti pred sebou, dve deti, zfetovanou manzelku, ktera mu zahyba s jeho bratrem. Zivot ve spinave a smradlave Barcelone, ve sklepnim byte, obklopen spodinou a problemy, ktere my si ani neumime predstavit. Krev, mrtvoly, smrad a lidska ubohost salaji z tohoto filmu v kazde minute! Byla to dobra volba!! Zadna romantika, zadna laska, zadna radost, zadny humor.. parada!!! ...presne jako moje nalada ;)(2.11.2010)

 • Tetsuo
  ***

  Iňárritu už zjevně neví coby. Každá scéna je vypiplaná a vlastně sama o sobě působivá. Ale celek by mohl trvat 90 minut i tři hodiny, nehrálo by to roli. Těžko určit, jestli tu jde víc o sociální portrét bídy, napínavý příběh o jednom člověku, nebo apartní snaha vnést do každodennosti trochu mystiky. Biutiful neobstoji nakonec ani v jednom. Málokdy se vidí takové mrhání talentem.(26.1.2011)

 • Snorlax
  ***

  Nesmírně dlouhé čekání na Bardemovu lenošnou smrt. Podruhé se mě Javier Bardem snažil přesvědčit, že umírá. A stejně jako v Hlasu moře jsem mu to nevěřila. Ono mi to totiž bylo zase úplně jedno. Zvláštní způsob herectví, když umírající hlavní hrdina nechá svého diváka zcela bez emocí.(27.9.2013)

 • - Alejandro González Iñárritu strávil stříháním filmu 14 měsíců. (Teodorik)

 • - Javier Bardem za svůj výkon získal Zlatou palmu na festivalu v Cannes. (POMO)

 • - Prvá scéna s prsteňom je skoro doslovnou citáciou prvej scény Formanových Lások jednej plavovlásky (1965). (zachary_m)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace