Frozen

• Velká Británie Frozen

White-Man

Jako jo, proč ne. Nejedná se sice o žádný áčkový titul, ale o hodně povedený titul béčkový. Když se na něho podíváte, chybu určitě neuděláte. Uvěřitelná situace s celkem reálními reakcemi na aktuální situaci hlavních hrdinů. Během některých nechutných scén mi běhal mráz po zádech. ()

jack_scott

Velice skromně pojatý, ale v zásadě skvěle vymyšlený survival thriller...kupodivu s puberťáky. Nikdy b ych neřekl, že takový film budu hodnotit nějak vysoko, ale je to tak. Námět těžce vynikající, herci to nezkazili,provedení taky fajn...až na občas ne úplně super scénář...je to vlastně skvělé! Jsem velmi spokojen, 80% a ****. ()

Ltblue

Tak dlho som na to čakal a nesklamalo.Takže dej sa odohráva v horách s partiou "deciek" Parek,Joje,Dane.Dane sa zamachruje zoskoči dole z lanovky pekne si zlomí nohy čo chválim! :-) Joe prešplhá na druhú lanovku zide dole vezme si ližu (snowboard) (???) po chvili sa Parker rozhodne zíst dolú ale lanovka sa roztrhne a padne.Ako tam Parker putuje stretne roztrhaného Joe ktorého mimochodom roztrhali vlci tiež pekne :-).Parker sa doplazí na cestu zobere ju neznámi vodič a šup je koniec filmu.Brilantnéé! Nechápem,ako som mohol vydržat sa pozerat na 3 potom viac času na 2 ludi!!!! :-)) ()

CrazymanM

Velmi dobrý,velmi sugestivní film,který určitě nebyl moc drahý,ale výsledek stojí za to!Nějaké ty nelogičnosti přehlédnu,mě se to líbilo!!! ()

Schmitke69

Dobrý nápad který tu ještě nebyl, ale mohl by být více propracovaný scházelo tomu trochu "flow", ale jak píše: larelay - Komu nepřimrzla při sledování prdel k sedačce??? :) Konkrétně poslední záběr s vlčkem Head to Head byl na 120ce telce ve 12 v noci a v HD poměrně přesvedčivej.... 7/10 ()

xBarushe

Mám ráda filmy, kde se všechno točí okolo jednoho místa a není kam utéct.. a když už se někdo pokusí, většinou pak vlítne do ještě většího průšvihu, než v kterém byl. S hlavníma hrdinama jsem prožívala každý moment a scény s vlkama mi naháněly husí kůži.. za 5* ()

Prochy84

Frozen aneb novodobý Tanec s vlky. Banda břídilů kolem 127 hodin by se mohla přiučit leccos o tom, jak se točí atmosferický, hutný a napínavý thriller o souboji člověka s únikem ze zdánlivě bezvýchodné situace. Herci svým přidáváním emocí a rozkladem psychiky postupně gradovali děj a vyšroubovali to až na rovné čtyři hvězdy. K tomu super soundtrack a na zámořský počin hodně slušný kousek. Uchopit to do ruky nějaký frajer ze Skandinávie, bylo by to možná ještě šťavňatější. ()

shioo

Bohužel patřím k těm rýpalům co si u filmů jako je tenhle brblají pod nosem, že to a ono je naprostá hloupost a to a ono bych já udělala jinak. Ano asi by mě napadlo skočit z lanovky v době, kdy je pode mnou rolba než abych skákala o pár hodin později, kdy mi už nikdo nepomůže. Skákat po nohách bych se asi také nepokoušela, protože bych si spočítala že jedna noha rovně plus druhá noha rovně rovná se dvě otevřené zlomeniny díky kterým se asi už nepostavím (tudíž nezachráním nikoho, natož sebe). Pominu zcela scénky s krvežíznivými psy tedy pardon vlky, kteří se přes víkend na rušné sjezdovce nejspíš sami zavírají do boudy aby pak od neděle do pátku naháněli po kopcích nějáké to maso v oteplovačkách. Kravina číslo 1038 (nepočítala jsem je, byť jsem vlastně mohla) - když se mi chce večer děsně čůrat počůrám se až na druhý den odpoledne (byť mi pod nohama zahynul přítel ne zrovna pokojným způsobem nebo se sama nebojím o svůj život) protože situace které prožívám nejsou nejspíš tak hrozné jako to pustit před cizím do kalhot. Říkáte si proč jsem se na to proboha vůbec dívala? Kamarádka mi to převyprávěla během tří minut a já chtěla vědět, jestli tohle fakt někdo natáčel o hodinu a půl déle.. příště nahraju její vyprávění a ušetřím vám čas. Dvě hvězdy dávám spíše za verbalův komentář k tomuto filmu. ()

george16

Tak když jsem četl obsah, tak jsem si říkal, proboha o čem to může být, když tři lidi zůstanou někde viset. A film mě nemile zaskočil, pro mě to byl nakonec jeden z nejlepších survival thrillero-horrorů co jsem viděl. A stačilo jednoduché nenucené dialogy, uvěřitelná situace a dobrá atmosféra. To pak člověk odpustí i pár logických nesmyslů. Naštěstí oproti jiným filmůch jich tu je pomálu. Akorát tu přimrzlou ruku té hezoučké blondýnky si pro mě mohli odpustit.... ()

g3rtrud

Viac krát som sa v komentároch dočítal, že vraj "takto nejako by sa to naozaj mohlo stať". Takže teraz sa zamyslite čo z tohto by sa mohlo stať: 1.Veľké lyžiarske stredisko je cez sezónu celý pracovný týždeň zavreté a úplne opustené. 2.Nikto z troch mladých ľudí pri sebe nemá mobil. 3.Uprostred lyžiarskeho svahu sa do Vás pustia vlky. 4.Uprostred lyžiarskeho svahu, za bieleho dňa, sa do Vás pustia vlky ktoré sa pred chvíľou nažrali. 5.Je Vám zima tak si na noc vyložíte holú ruku na zamrznutú železnú tyč. 6.Vlekár sa na Vás zhodou náhod vykašle a nechá Vás na pár dní sedieť na vleku. 7.Ujo v ratraku sa otočí za každým keď mu niečo hodíte pred čelné sklo. Pre istotu však naši hrdinovia chvílu počkajú kým ujo už nieje na ceste preč. 8.Síce celý čas sneží a všade je meter mäkkého snehu, hlavný hrdina dopadne tým najretardovanejším spôsobom na neúprosný ľad. 9.Nikoho nenapadlo vyložiť si nohy na lano, alebo vymyslieť akýkoľvek normálnejší spôsob ako sa odtiaľ dostať. 10.A aby toho nebolo málo tak s Vami zrazu spadne sedačka. //Vonku zjavne až taká zima nebola keďže nikomu z úst nešla para. Škoda toho námetu ktorý sa dal využiť oveľa lepšie. A aby som povedal aj niečo pozitívne, tak scéna ktorá zachytáva útok vlkov bola dosť dobrá. ()

Sakyvanity

Velmi vymakané postavy, jednoduchý námět, výborná atmosféra a prostředí, z čehož vznikl levný, ale zábavný film. Jenom bych vyměnila kdo nakonec umře:). A Shawn Ashmore je frajer. ()

DILLEN

Dve hviezdy dole za nudnosť, preto lebo asi pol filmu sedeli na lanovke a rozprávali sa a bola panika. Ale bolo to dobré presne na tie tri hviezdy. ()

McMurphy

Vlci se nažrali a koza zůstala celá. Dostal jsem všechno - od zábavy po napětí. Tolik nesmyslných chyb, co hlavní trio napáchalo, to je ale katastrofa (seskok z lanovky jen tak - bez pokusu si třeba vyrobit lano z oblečení, spaní s rukou na zmrzlém držadlu, sestup z žebříku přímo k čekajícím vlkům apod.). ()

t.b.kat

Neskutečná blbost, plná klišé (ve filmu musí být klasicky hysterka žena), je to jen vykrádačka podobných filmů, pouze se zasadila do jiného prostředí (film je natočen nejspíše s minimálním rozpočtem). Film nemá větší ambice, než zapadnout v zapomnění. Dvě hvězdy dávám za scénu s vlky ()

J.Mayen

Vyborny, preluxusni becko s par specielnima gore scenama. Krev a snih se k sobe paradne hodi. Sice by me ten jejich konecny napad k preziti napadl asi v prvnich 5 ti vterinach po zastaveni lanovky,ale dejme tomu, ze meli stres a tremu jeden z druheho. Dnes jsem film videl po 4 ty. Vrele doporocuju. ()

Mamutol

Tak tohle je strašná blbost, všichni mají rozepnuté bundy, nikdo nemá u sebe mobil a vlci čekají, až si jeden z nich zahraje na supermana. Jo a přes 70 minut se jenom žvaní a žvaní. ()

slaYerko

Ťažko čakať od takého scenáru nejaký úžasný snímok, ale niečo to do seba malo. Akurát že keď sa odohráva 70% filmu na jednom mieste a rozoberajú sa v podstate zbytočné veci, začne to človeka nudiť (teda aspoň mňa). Keby to skrátili aspoň o 20 minút, dal by som tomu asi 4 hviezdy. ()