Svůdníci žen

Let the Game Begin

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2010, 93 min

• Campbell

Neuvěřitelné zklamání, nic extrovního jsem nečekal ale ani nedostal. Ale čekal jsem aspon nějaké vtipy ale tady se člověk nezasměje, a tezachrání to ani Baldwin ani MAdsen. O Nicholasovy ani nemluvím, takhle přesně si nepředstavuju romantickýho hrdinu. Myslím že příběh měl na víc.Další problém vidím v hudbě která byla fakt příšerná.(1.9.2011)

• mysiak

Naťahované, odporné a pasáže ako PC Hra???...to už čo má byť.. a obsadenie..takto toto nie....(17.4.2010)

Celkem fajn. Člověk vyslechne kupu balících rad a hlášek. Mega švanda to nebyla, ale nuda taky ne. Celé to působí víc bezstarostně a v klídku, než by bylo v reálu.(16.3.2014)

• Meridius

Cameo Zana Perriona bylo super, ale jinak by si Hra zasloužila mnohem lepší filmovou podobu.(30.6.2010)

• Diego

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.(9.4.2010)

• ecceHOMMO

"Odpad to istí ", povie ten kto hráčom neni.....Gamer sa len pod fúzi usmeje........(9.4.2010)

• KdG

Konec celkem ušel, ale první polovina filmu byl poměrně nezáživný chaos.(27.10.2010)

The Game - pochopí jen zasvěcení!(28.4.2010)

Nejspíš asi musíte chápat, co se ve film skutečně děje, aby jste se zasmáli. Já se zasmál několikrát, protože některé pasáže "Hry" byli fakt dobrý.. =) Pokud jdete jen po příběhu, pak si zapněte něco jinýho. Kdo ale hledá milou komedii o flirtování, tak je tu správně.. =)(17.1.2014)

IMDb 51%. Žánr je zde blbě uveden - je to pouze komedie, rozhodně ne drama ani mysteriózní. Film se mi celkem líbil, nemám zásadní výtku, snad jen že tam nemusely být ty retro "PC Game like" titulky a animace. No, celkově by to s větším rozpočtem možná dopadlo lépe...(14.1.2011)

no náhodou...mne sa tento film celkom páčil. Zas až taký odpad to nie je, uznávam ani žiadna výhra, ale pozrieť sa to dalo, taký pohodičkový filmík, netreba nad tým veľa uvažovať, proste oddych a leháro :D(28.4.2010)