Stážisti (2013)

klasický feel good movie.. smutné, že spousta lidí to zde nechápe a dává odpad..

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Pozitiva: dobré vedlejší postavy.. Negativa: je strašně vidět, že to točí někdo, kdo není zrovna fandou SW.. když k tomu člověk připočte nelogické chování hlavních charakterů, totální fuck upy ve scénáři a souboje, které vypadají jak z Harryho Pottera a ne ze SW tak nemůžu dát víc jak 3 hvězdy.. procentuelně 60%

Batman (2022)

Z mého pohledu velmi slabá detektivka, žádné překvapení, žádné předané emoce nic.. Film se navíc hrozně táhne a nic se vlastně neděje.. Pattinson ze kterého jsem měl obavy roli zvládl.. Ale já si prostě Batmana a hlavně Bruce Waynea představuji jinak..

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Patřím mezi ty co hodnotili první sérii velmi kladně.. ani mi totiž  nevadí, když se upraví předloha.. co mi ale vadí neskutečně je, když se změní tak, že popře nebo totálně změní charakter postavy, což se zde dělo od začátku až do konce druhé série a zvláště postavy zaklínačů a Yennefer to neskutečně schytali a chovají se často úplně odlišně než v knihách.. plusy jsou pouze opravdu nádherné scenerie, jinak to stojí za prd.. také vymyšlené a upravené linky s elfy, Istredem a jinými postavami jsou strašně špatné..

Dnes neumírej (2002)

Zvlášť když hodnotím, vůči novému bondovi.. Je tato bondovka absolutní luxus a její hodnocení je neskutečně nefér, proto 5 hvězd za skvělý film a jako kompenzace 😊

Svůdníci žen (2010)

aaaa.. tenhle film je strašná škoda, myšlenka filmu vzatá z knihy od Strause: The Game je skvělá.. ale bohužel debilní dialogy film posílají do role průměr až podprůměr

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Je to stejné jako u předchozích dílů... být to jinak nazvané než SW tak bych dal možná o hvězdu výše, takhle jenom další díl, který arogantně a diletantsky pošlapává dílo George Lucase.. Lucasovi SW dali vzniknout universu plnému mystiky vyladěnému do detailu s nějakými zákonitostmi, a s každým dalším filmem se vše rozšiřovalo a dávalo dohromady skvělý celek..nové SW na vše kašlou a původní trilogii s prequely zašlapávají do země.. k tomu si přidejte postavy, které Vás nezajímají od té doby co je vidíte až do konce.Hodnotím max na 2 hvězdy, možná to ještě snížím. Poslední věc co napíšu je můj osobní pocit- strašně se tu hejtuje režisér 8dílu Johnson, ale on je ten jediný, který vytvořil pouto mezi Kylem a Rey, které táhne poslední film.. Abrams vytvořil kulové a neúspěch celé trilogie je z větší části jeho vina.

Zaklínač (2019) (seriál)

ano má to chybky.. ale za mne slušný výběr herců.. až na Vilgefortze toho jsem si fakt představoval jinak :) jediný problém za mě jsou zmatené skoky v čase.. jinak velmi slušné takže za 4 hvězdy

Bohemian Rhapsody (2018)

po dlouhé době kvalitní filmový zážitek... ani vteřinu jsem se nenudil a ani nedokážu zhodnotit zda je to hercem, příběhem nebo čím vlastně.. ano vím že příběh Mercuryho je tu dost idealizovaný, ale na druhou stranu člověk se s ním prostě sžil a celý film prožil což se mi dlouho nestalo.. víc takových filmů