Pošta pre teba

(pořad)
Talk-show / Rodinný
Slovensko, 2004, 52 min

Pošta pre teba je program o stretnutiach ľudí, ktorí si majú čo povedať a až teraz na to našli odvahu. Televízni diváci môžu byť svedkami silných emócií, osudových momentov a autentického dojatia ľudí, ktorí sa stretli v televíznom štúdiu v Bratislave pred televíznymi kamerami. Sú to momenty, ktoré zachytí kamera len raz, bez akejkoľvek skúšky a ktoré sa nedajú zopakovať. Štábu Slovenskej televízie sa tak podarilo spojiť ľudí, napríklad súrodencov, ktorí sa nevideli celé desaťročia, obnoviť priateľstvá, ktoré takmer stroskotali, umožniť ľuďom, aby sa ich láska, ktorá bola silnejšia než okolnosti, či vzdialenosť, mohla prejaviť. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Slovenská verzia emocionálnej talk-show "Pošta pre teba" sa mi vôbec nepáči. Nemám nič proti samotnému nápadu, kde je možné prostredníctvom televíznej relácie obnoviť staré priateľstvá, nájsť stratenú rodinu, či verejne poďakovať svojim blízkym. Dokážem pochopiť aj obľúbenosť, sledovanosť takéhoto typu projektu. Ale neviem stráviť tú strašnú pretvárku, ktorú tam predvádza moderátorka Katarína Brychtová. Snaží sa byť nesmierne empatická a súcitná, ale ja jej neverím ani slovo. Je to chladná, vypočítavá megera. Tak isto aj ten hnusný, slizký poštár Jano Gordulič. To je vytrasený, rozmaznaný chrapúň už na prvý pohľad. V posledných dieloch ho nahradil akýsi poskok Ludwig. Ale i tak to je stále odpad! ()

GILLWANDER odpad!

Takýmto spôsobom by som sa s niekým koho som nevidel roky nechcel stretnúť. Ešte v televízii, aby každí videl ako ma to sužuje, že som nevidel svojho kamaráta dlhé desaťročia. A potom tam nasilu miešať ešte emócie, ktoré sú nezmyselné a trápne. Slováci sú v tom proste najlepší. Vytvoriť hnus a tlačiť ho do komerčnej tv. 0% ()

Arsenal83

Ale dalo sa to pozerať, hoci niektorí určite zapli len z toho, že nedopatrením prečítali Pošva pre teba a mysleli, že to je nejaké pokračovanie hereckých výstupov Brychtovej  z Vášnivých známostí, ale nie, nebolo. Žiadne ohanbie tu neukazovali. Teda okrem Gorduliča. ()

PanJam

Tak táto relácia je často dosť trápna. Nie žeby moderátorka bola zlá, ani Ludvig dokonca nie je oveľa horší ako jeho predchodca. Avšak väčšina tých ľudí tam ide pozvať nejakého človeka, ktorý býva v susednej dedine a nevidel ho 10 alebo dokonca aj viac rokov. To ho nemohol ísť sám navštíviť a pozrieť sa ako sa mu darí aj bez toho aby boli v televízii a zbytočne ľudom nehrali na city?? Bohužiaľ je len málo prípadov, kedy Pošta Pre Teba bola posledný možný spôsob akým sa 2 dotyčný ľudia mohli stretnúť. ()

Radko

Týmto dávam inzerát do Pošty pre teba: "Dňa 24.augusta 1990 som cestoval vo vlaku do Žiliny s krásnou slečnou. Mala modré šaty a hnedé kožené topánky s prackami. Na hlave mala zapletený vrkoč. Čierny. Ja som mal tričko a nohavice (rifľe). Prosím nájdite mi ju. Chcem sa s ňou opäť stretnúť." Ludwig verím, že ju nájdeš, Katka snáď ma potom pozvete do štúdia. Prinesiem Vám bonboniéru Milka Thank you! ()