Středoškolák White Mike (Chace Crawford) předčasně ukončil školu a dodává svým bývalým spolužákům, dětem z bohatých rodin marihuanu. Před rokem mu zemřela matka, její léčba spolkla celé rodinné jmění a z Mika zůstala emocionální ruina.. Nová droga Twelve, kterou prodává nebezpečný díler Lionel (Curtis Jackson / 50 Cent) způsobí vraždu Mikeova bratrance Charlieho a náhodného svědka, kterou v afektu spáchá Lionel. Policie však zatkne Mikeova nejlepšího přítele Huntera, který je obviněn z obou vražd. Další teenageři si v permanentním drogovém opojení ani nestihnou všimnout, že ztratily své kamarády. Život je jedna nekončící party. Něco je však přece jen probudí… (JOJ Cinema)

Wormboy

Aj newyorkska zlata mladez ma svoje problemy...no jeeje. Nebyt genialneho hlasu rozpravaca v podani Kiefera Sutherlanda, bolo by to este horsie. Joel Schumarech a jeho vydarena forma je davno prec, no pruser alla Town Creek sa nastastie nekona. ()

Jizni Tlapa

Než jsem si pustil Twelve, bylo už dost pozdě, a tak jsem se nejprve díval jakou to má stopáž. 93minut jsem byl ochotný risknout a čekal, že u tak "krátkého" filmu nebude prostor se ve večerních hodinách nudit. Jaký omyl mne čekal, když jsem stále čekal a čekal na zápletku a pointu celého filmu, které se mi dostalo v úplném závěru. Snímek je o "usa zlaté mládeži", trochu o drogách, o nudě, o sebepoznání a o rozdílných hodnotách. Základní chyba J.Schumachera byla skutečně v tom, že se snažil do 90minutového snímku vmíchat tak trochu od všeho. Konec mne příjemně překvapil a 50Cent nepředvedl vůbec, ale vůbec nic. 50% procent za závěr a za netradiční zpracování v podobě "vypravěče", který nás svými v celku zajímavými monology provází celým příběhem. ()

Johnny.ARN

Príbeh obyčajného dílera, spolupracujúceho s Pol Eurom, ktorý sa ale pokazí pri jednej párty, kde chlapec na steroidoch vystrieľa tri zásobníky do baviacich sa teen. 2 z 5 ()

Jolinar

Vůbec ne špatné! Sice žádný trhák, ale propadák to rozhodně není! Když vám to sedne, má pro vás Twelve přichystanou zvláštní pesimistickou atmosféru. PS Kiefer Sutherland se ve filmu neukáže, namluvil jen vypravěče, jehož hlas celý film doprovází (nebo spíš filmem provází). ()

Mishqo

veľmi rozpačitý a dosť chaotický film...rozprávač mi vyslovene vadil...a apropo nechcel by som sa kamarátiť ani s jednou z tých postáv, yuck...6/10 ()

Šakalík

Mohlo to být celkem zajímavé povídání o drogách a rozmazlenejch parchantech bohatých rodičů, kteří roupama neví co by, jenomže to je strašně nudné. Kromě té poněkud pokažené párty na konci se tam lautr nic neděje a ta mozaika charakterů je celá taková šedivá, nevýrazná, nic neříkající. A celé to ještě ubíjí ten přeukrutně moralizující závěr. Co chtěl tímhle filmem vlastně Schumacher světu sdělit? Že je dnešní mládež zkažená? To záleží na úhlu pohledu. Že drogy jsou svinstvo? To přece víme. Že není všechno zlato, co se třpytí? I na to jsme už dávno přišli, Joeli. Příště by to chtělo méně jinotajného žvanění a více přímočaré akce. On si to divák už přebere sám. ()

h0n24 odpad!

S Joelem Schumacherem budu mít vždycky spojeny skvělé vizuály a perfektní důraz na střih. Je to něco nepopsatelného Joel-specifického (Ach ano, Nepočítám-li nenápadné nad-obsazování herců s příjměním Sullivan, Roberts, Sutherland, Farrell) ░ Bohužel však nedokázal z polo-zkušených herců vykřesat více. Film trpí. Ale třeba za to může i téma. Špatná reklama. Podivný název. Hmm. ()

mala_kea

Film, který vsadil na mladé a šťavnaté tváře. Schumacher však potvrzuje svůj titul lama, který mu zůstane do konce jeho prachbídného režisérského života. Ještě, že ten Kiefer to pouze vypráví.... ()

Heroine

Pro mne na hranici odpadu. Myslím že deska už by se takové filmy točit jednoznačně neměly. I když je tady pár moderních vychytávek, upozorňujících že už nejsou léta devadesátá (pc konverzace přes kameru, moderní mobily), nicméně film nic nového nepřinesl. Že nám bude vypravěč povídat co si která postava myslí? Nic pro mne. Charaktery jsou stokrát použité, herci, až na Culkina, nic moc. Celá situace poněkud nereálná, a k tomu se filmaři pořád dokola pokouší navodit pre-apokalyptickou atmosféru záběry na noční ulice velkoměsta, přepadení večerky nebo vraždícími drogovými dealery. Staré, nudné. ()

Lilien

neviem ťažko k tomuto filmu niečo napísať iba priemerné, neoriginálne, povrchne absolútne som nedokázal sympatizovať zo žiadnou postavou a vlastne som rozmýšľal že ako sa to rozprávanie a rozštiepený dej spojí dokopy a čo vlastne bude finále. ()

PetrC.

Schumacherova filmová freska o odvrácené straně newyorského pozlátka se mi zdá být propracovaným duchovním podobenstvím. Bílý Mike, který je středobodem děje a majákem pro okolní svět, je zosobněný archanděl Michael a jakožto anděl smrti s sebou přináší do zkaženého prostředí apokalyptický závěr. Jak je ale naznačeno vzápětí - společnost, která se sžírá a ničí zevnitř, přesto nezanikne. Film se mi trefil do vkusu, proto i vysoké hodnocení. 77 % ()

Peter-1307

Žiadna originalita, čo som očakával od Joela. Ak už áno, tak v tom negatívnom slova zmysle. Herecké výkony tiež ničím zaujímavé. A tak posledné čo zostáva je pozrieť si to kvôli ďalšiemu pohľadu na tému - drogy a svet okolo nich. Ale nič, čo by v konečnom dôsledku malo nejakú výpovednú hodnotu. Takže, je to dosť, aby človek utekal kvôli niečomu takému do kina? ()

dragosta

Nevšedně, ikdyž zajímavě, natočený nevšední příběh mladíka a pravděpodobně všední život mladé manhattanské smetánky. Hlavní hrdina Mike White se vinnou rodinné tragégie ocitá bez přátel za hranou zákona. Krásná ukázka toho, jak naše činy mohou nečekaně nabrat motýlí efekt... A btw. jak to tak bývá, popis obsahu je zas někde mimo, takže nečíst a nevěřit! =oD Jinak za mě 3,5*. ()

ToXo

Prišlo mi to pritiahnute za uši, obširne a neucelene zaroveň, dosť som sa v tom stracal, na Telefonnu Budku alebo Number 23 to ani zdaleka nema - 2/5 ()

Mawete

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film nemá absolutně čím chytnout. Není tu žádný příběh, nic o co by se dalo opřít. ()

LilDevil odpad!

Pozrela som si to kvoli Emme Roberts a 50centovi. Od prvej sekundy, co zacal ten neprijemny hlas v anglickom originali rozpravat ma to nebavilo. Ked sa ani po 50 minutach nic zaujimave nedialo len sudoby psychologicke dristy, som si hovorila, ze uz to chvilu vydrzim. A cely cas som cakala co akoze ten psychopaticky brat na tej party urobi. Ked sa tam zacalo strielat som sa zacala smiat na cele kolo, ako mohol niekto taku kravinu vobec napisat nieto natocit. A to ani nehovorim o tom konci. Lutujem kazdeho kto s tym stracal cas. ()