Středoškolák White Mike (Chace Crawford) předčasně ukončil školu a dodává svým bývalým spolužákům, dětem z bohatých rodin marihuanu. Před rokem mu zemřela matka, její léčba spolkla celé rodinné jmění a z Mika zůstala emocionální ruina.. Nová droga Twelve, kterou prodává nebezpečný díler Lionel (Curtis Jackson / 50 Cent) způsobí vraždu Mikeova bratrance Charlieho a náhodného svědka, kterou v afektu spáchá Lionel. Policie však zatkne Mikeova nejlepšího přítele Huntera, který je obviněn z obou vražd. Další teenageři si v permanentním drogovém opojení ani nestihnou všimnout, že ztratily své kamarády. Život je jedna nekončící party. Něco je však přece jen probudí… (JOJ Cinema)

Mukade

ten komentujúci hlas bol absolútne nesympatický a otravný, jednak vďaka tomu kto ho nahovoril a jednak už tým že vôbec bol.................Ináč je to dobrý, ďalší, film o pokroku a evolúcii ľudstva smerom k lepším a lepším zajtrajškom. Je to film o novej generácii vysokovyspelých mladých ľudí, sú to tzv indigové, krištáľové a dúhové deti, viď tu http://duhaduse.wordpress.com/2011/12/10/indigove-kristalove-a-duhove-deti/ Tieto deti už vlastne hraničia svojou ušľachtilosťou s anjelmi a sú predzvesťou budúceho raja na Zemi. Ide o tzv Vzostup Zeme a nástup veku Vodnára. Keď už toto nie je dôkaz, tak neviem čo! Aaaaaaach XDD ()

tykew4

Tak tohle jsem tedy absolutně nepochopila. Nepochopila jsem o čem to mělo být, či co nám chtěl film sdělit. Jestli to mělo být něco jako temnější Gossip Girl, tak to se tedy opravdu nepovedlo a ani "Nate" v hlavní roli to nezachránil. A jestli to mělo být něco jiného.. kdo ví? ()

HelenaHanke

Zhmotnění prázdnoty, samoty a úniku před nimi. Nehodnotím ani tak způsob zpracování jako sdělovanou myšlenku, a té jsem porozuměla a oslovila mě. (60 %) ()

Radovan.Long

Sice se to tváří hodně hluboce až s nádechem nějakých filozofických úvah, ale ve výsledku je to jen ubrečené nic s předřazeným režisérem, který s toho ve výsledku asi taky neměl moc radost.Za mě 3, protože Crawford se do toho opravdu vžil a zahrál to na výbornou. ()