Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

sssssycak

Tohle je přesně šálek mého čaje. Perfektní film na totální vypnutí a odreagování. Filmu není co vytknout, jeho smyslem totiž oscar není. V rámci pole působnosti perfektní, proto dávám krásné 4*. ()

OG_Swifty

Lindsay Lohan je (byla) docela pěkná holčina a byla by snad i sympatická, kdyby to nebyla vyfetovaná kráva, co žaluje GTA a dělá další kokotiny, kterýma na sebe upozorňuje jako na krávu. Co se filmu týče, mám pocit, že už jsem někdy něco takovýho přesně viděl - jenom nepředstírala těhotnou, ale vdanou(?). Tak či onak film je dost shit, pokud budu mladá zamilovaná holka, tak bych to ale možná ocenil. Takhle jsem se chvílema zasmál debilním scénám (mrdání na kurzu pro těhotný), ale jinak jsem u toho měl Klavrza-ksicht. ()

Hees

Tak je to trochu nepodarok.Celkom pekné momenty zabijú dva, ktoré sú totálne trápne.Komédia má byť vtipná smial som sa len raz aj to len taký jemný úsmev.Zapáčila sa mi len sestra Lindsay Lohan inak ostatný podpriemerný výkon.Zopár zmien a mohlo to byť oveľa lepšie.(Hodnotenie 1,5) ()

M.i.k.e

na Lindsey Lohan se sice hezky kouká,ale tam výčet pozitiv pro tenhle kousek končí.Jakkoliv námět slibuje slušnou zábavu,výsledek je spíše amatérsky vypadající a jako celek vlastně vůbec ne vtipný (až na pár vyjímek)...40% ()

Hennes

Tenhle typ komedií já prostě nemusím. 80% filmu mi přijde nepřirozených a přiblblých. Možná zápletka pro vtipnou komedii, ale to zpracování se moc nepovedlo. Jediná přirozená normální postava mi přijde Bridgit Mendler jako mladší sestra Lindsay Lohan. ()

dr.fish

Naprosto obyčejná komedie o holce, která předstírá těhotenství, aby ji šéf nevyhodil z práce. Předstírané těhotenství jí natolik změní život, že se z flákače a rebela stává pracovitá a oblíbená spolupracovnice. Už předběžné nastínění děje dává tušit, že se nemůže jednat o převratné dílo světové kinematografie a taky se nejedná. Lindsay Lohan se sice do role hodí, ale v podstatě v ní nemá co hrát, jelikož scénář je velmi chabý. A to by se dal ten nápad se změnou psychiky opravdu pěkně rozvést. Lindsay Lohan byla pěkná jen pár let svého života a tento film do nich jistě patří. Její milovníci si jistě přijdou na své. Nám ostatním se nezbývá než se celý film nudit...50% ()

vesper001

Sekretářce Thee se celkem pochopitelně nelíbí představa kariérního postupu na pozici nezaměstnané sektářky a zcela nepochopitelně zvolí mimořádně pitomou lež: pasuje se do požehnaného stavu a tím si přidělí status nevyvoditelné. IQ šumící trávy pak potvrdí hláškou „myslela jsem, že to za pár dní vyšumí“ . Ehm... Scénář má určitý vtipný potenciál, dokud ovšem nezacouvá do slepé uličky počínající psychózy a učebnicového konce. ()

Skuby47

Cílem této komedie jistě nebylo šířit gynekologickou osvětu, ani řešit problém zaměstnanosti těhotných žen. Příběh je předvídatelný, místy dokonce i vtipný. Určitě nebyl natočen, aby pozvedl uměleckou úroveň kinematografie, čemuž odpovídají i herecké výkony. Měl-li za cíl diváky pobavit, tak v mém případě se mu to docela podařilo. Jen bych mu vytkla, že pokud to byl film určený spíše pro ženy, tak je s podivem, že tam nebyl ani jeden pohledný chlap. ()

wafc

Vzrušuje mě ta myšlenka, že jsem ve stejnou chvíli dělal stejnou věc jako Radek88 a to je sledování tohoto veledíla. Tak Ráďo, pak se zas někdy domluvíme a můžem si i požužlat šmoulindy (a já pak požužlam i Lindičku Lohanů). :) ()

ecceHOMMO

Veľmi podarený námet, niekoľko milých i vtipných scénok. Mal som však problém s mužmi. Problémom bolo, že vlastne každý jeden muž v tomto filme je tu vykreslený ako väčší, či menší debilko. A skôr väčší. Je síce pravda, že pri niektorých to bolo zámerne nadnesené, ale mňa to strašne iritovalo. A zhadzovalo to celý snímok. ()

Jizni Tlapa

Filmová ňůďa jako blázen, nabízející zajímavý námět a naprosto klišovité zakončení, které by předpokládal kdejaký začínající filmový kojenec. L. Lohan není žádným překvapením a nedává filmu nijak na výjimečnosti. Naopak její sestra v podání B. Mendler je úžasným hereckým nosníkem a poctivě filmu zachraňuje dvě hvězdy, bez kterých, by "filmová těhule" putovala rovnou do pomyslného odpaďáku. ()

Pavlínka9

Skvělý nápad v utrápeném životě, který hlavní hrdinka žije...To sice jo, ale trvalo to opravdu na její původní slib až moc dlouho a došlo to tam, kam nemělo. Celkově se mi na tomto filmu nejvíc líbí to, že Thea ztratila pojem o realitě a opravdu si později vsugerovala, že je těhotná...To bylo to, co mě v jednu vteřinu dostalo nejvíc...Jinak je to "průměrný" film s dobrým obsazením a se zajímavým pohledem na to, jak je jedna žena těhotná a všichni si tak nějak říkají, že nemá ty běžné obtíže jako ostatní těhotné :D ()